SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 111217

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Obli jest zawsze w formie .

Powodzenia i również będę zaglądać i dopingować

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ktos mnie wolal ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha i jeszcze male podsumowanie lenistwa i obzarstwa swiateczno-noworocznego W nawiasach zmiana w porownaniu z ostatnim pomiarem
waga: 58.4kg (+1kg)
Bf : 15 % (+2%)
biceps :30cm (0)
klatka nad biustem: 85cm (0)
pod biustem: 76.5cm (-0.5cm)
pas :66.5cm (+1cm)
biodra: 93.5cm (+1.5cm)
udo :53.5cm (+1.5cm)
lydka :35cm (+0.5cm)

To przedstawia obraz sposobu mojego tycia, waga w gore, tluszcz w gore, wymiary w gornej czesci bez zmian z tendencja spadkowa (miesnie), a dol radosnie zwieksza wymiary. Typowo kobiece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Echhh... i chyba sie szefowa nie da namowic na posta

Kuro:
Wg. mnie taki osobny post jest kulą w płot. Jest całe multum arykułów o osdchudzaniu i zdobywaniu sylwetki.

Taaak, aleee... To sie nie sprawdza w przypadku ciezarowek Takich postow praktycznie nie ma na forum, a te, ktore sa nie daja odpowiedzi na cala mase pytan Do tego wracanie do formy po urodzeniu dziecka, jeszcze w okresie karmienia to troche bardziej skomplikowana sprawa (przynajmniej tak mi sie wydaje).

Sam blog Obliques jest wartością samą w sobie. Bo można poczytać dzień po dniu, trening po treninigu jak to wygląda. I pooglądać na zdjęciach jakie są efekty.
To prawda, dlatego tak chetnie tutaj zagladamy, zasypujemy ja pytaniami (i spamujemy)

Tak więc dziewczyny - brać się do roboty i na wakację mają być same seksi brzuszki.
Nooo, ja juz pewna robote odstawilam. Efektem bedzie wielki i okragly brzuchol

Bottom line: jesli obliques nie za bardzo ma ochote wysmarowac artkul dla nas, to czy przynajmniej nam pozwoli smiecic pytaniami i prosic o porady w swoim poscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Martucca, nie ma sprawy na pojedyncze pytania, jak bede wiedziala, odpowiem, ale napisanie dluzszego tekstu zajmuje ciut za duzo czasu. Moze kiedys. Ale racje ma tez Kuro, ze arty i wartosciowe posty jednak gina na tym forum w mrokach archiwum Osobiscie wiecej podwieszalabym i kompilowala w watki zbiorcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra, to sie pytam: da sie cos zrobic z zatrzymywaniem wody w organizmie w stanie zbrzuchaconym? Bo u mnie sie wlasnie zaczelo . Waga poszla mi o 2.5 kg w gore w ciagu niecalego tygodnia, do tego puchna mi nogi i palce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
szansa jest jeden dzien na ryzu, taka dieta dziala odwaniajaco. Nie wiem na jak dlugo to pomoze bo nie sprawdzilam tej rady gin, bo juz byly ostatnie tygodnie i nie mialam ochoty sie bardziej meczyc.
Oczywiscie ziola pokrzywa, np. Zaraz dam ci przepis na mieszankie ziolowa w ciazy. Tylko poszukam...
No oczywiscie teraz nie moge znalezc.
Ale jeszcze oprocz pokrzywy mozesz sobie popijac skrzyp i ziele przywrotnika. Oczywiscie mozesz zrobic sobie mieszanke i pic do 3 razy dziennie. Jak masz za wysokie cisnienie to nie dawaj skrzypu. Jak do tego dodasz melise, liscie maliny (pod koniec ciazy mozesz zwiekszyc ilosc lisci malin, dziala rozluzniajaco na macice), krwawnik to bedziesz miala klasyczna mieszanke ciazowa

Aaaa i jeszcze piwo bezalkoholowe

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-01-22 13:44:21

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-01-22 13:57:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Obliques, cz Ty nie znasz odpowiedzi na jakiekolwiek choćby pytanie?

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O boska moja!!! Coz ja bym bez ciebie zrobila?!
Cisnienie mam tak niskie, ze wali mi o podloge . Moze w koncowce ciazy zrobi sie "normalne" Jutro udam sie do jednego z tych tajemniczych zdrowych sklepikow i kupie wszystko co potrzebne. A potem bede rozsiewac ziolowe zapachy

Piwo bezalkoholowe? To brzmi zachecajaco. A na dodatek ma jeszcze wskazania terapeutyczne

Dzieki ogromniaste!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
szkoła rodzenia sobie w temacie dopisz

hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

WHEY premium