SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 111258

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Cześć Obliques!

Poprzeglądałam sobie Twojego bloga i jestem zachwycona - Twoimi wspaniałymi wynikami i świetną sylwetką :)

Chętnie będę tu regularnie zaglądać, śledzić dalsze postępy i podglądać - może czegoś się od Ciebie nauczę ;)

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Obli może już śmiga na nartach ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
O żesz!!!
Jak strasznie zazdroszczę - kocham narty!!!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
PRZYŁĄCZAM SIę DO APELU!!!Popieram dziewczyny was w 100%.Miejmy nadzieję,że nasza guru się "zlituje"javascript: test('');
javascript: test('');.
P.Sproszę o pomoc-jaka dieta-jakie cwiczenia?oto mój problem:
https://www.sfd.pl/POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-t376278.html#post5 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Martucca wydaje mi sie, ze nasza Obliques rzeczywiscie byczy sie teraz na nartach musimy poczekac, ale daje glowe, ze ma dobre serce i spelni nasza fajna prosbe.
Ja definitywnie odpuscilam sobie wszekie dyskusje na roznego rodzaju forum dla mam, tylko mi cisnienie niepotrzebnie skakalo, istnieje naprawde multum mitow i nie zawalczysz z tym, laski wiedza swoje i koniec, wg nich nie warto spacerowac, plywac tylko uwalic sie przed tv z micha czipsow i czekac do rozwiaznia bagatelizujac, ze takim lenistwem i fatalna dieta nie tylko szkodzi sie bejbikowi ale tez pracuje na typowe 'rozlozenie sie' przy porodzie, ktory jest wielkim wysilkiem.
No nic, mam nadzieje, ze temat powstanie i pod art. Obliques pojawi sie b fajna dyskusja dla zainteresowanych mamus lub przyszlych mamus, bo takiego zbiorczego posta z fachowymi i rzeczowymi dyskusjami mi (i nie tylko mi mam nadzieje) brakuje.
Zaciekawilas mnie ta ksiazka dunskiej fitneski, licze, ze sie tez troche podzielisz wiedza, a ja w zamian doswiadczeniem (jestem juz podwojna mamusia
Jak sie w ogole czujesz? na kiedy masz termin? wszystkiego dobrego w kazdym razie, pozdrawiam cieplo


Zmieniony przez - Nieistotna w dniu 2008-01-19 00:45:24

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieistotna, masz racje w 100% z typi bejbi-forami O wiele wiecej dowiedzialam sie tutaj na forum sportowym (jakby nie bylo zdominowanym przez facetow ). Mysle, ze obliques na pewno sie znow wykaze, a tym samym pomoze jeszcze wiekszej liczbie dziewczyn
Co do ksiazki dunskiej fitnesski, jak dla mnie rewelacja, mysle ze jakby co, wtrace co nieco do dyskusji z tego, co tam wyczytalam .
Jestem w polowie drogi, koniec 20. tygodnia, termin mam na 9 czerwca. Czuje sie swietnie, wciaz tancze (ubaw przy tym niezly dla calej grupy ), od dzisiaj wracam na silownie, jezdze do pracy na rowerze, pracuje na pelnym etacie I jakos moja ciaza nie jest zagrozona, maluch rosnie zdrowo, a ja przybieram dokladnie 0.5 kg/tydzien. (oj, postraszyly mnie kobity na takim jednym forum, ze to wszystko niezdrowo dla mamy i dziecka). Ale juz sie nie moge doczekac postu obliques i dobrej dyskusji, gdzie mam nadzieje, bedziesz sie bardzo udzielac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Czesc dziewczyny rosnace i malejace (i mezczyzni tez oczywiscie)
Ja rozumiem, ze karnawal i ze alkohol uderza do glowy, ale wy juz zupelnie szalejecie
Przy gosciach mi nie wypada sie zbyt wiele rozpisywac, ale treningi wznawiam od poniedzialku i wtedy z wami podyskutuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Czekamy niecierpliwie

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hurrraaaa!!! Wrocila!!!

Ja rozumiem, ze karnawal i ze alkohol uderza do glowy

Well, uderza do glowy, ale nie alkohol, a hormony raczej

Wiec jak bedzie z tym postem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Hehe hormony szaleją

Mi chyba też
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

WHEY premium