SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 110998

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mama zawsze mawiała młodemu wielbłądkowi : "Ucz się i pracuj a garb ci sam wyrośnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
wolalbym praca 0h, sen 10h a 14h glupoty i przyjemnosci

Obliques - nie wiem czy garb ale nerwicy sie juz raczej napewno nabawilem

Kuro - studiuje to za mocne slowo, jak zalicze 1 semestr to sie pochwale ale raczej i tak wylece, nie spodziewalem sie takiego kosmosu

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
obliques - efekty rewelacyjne, godne podziwu. Mój cel jest zbliżony - zobaczyć własne mięśnie brzucha. Poprawa sylwetki rewelacja.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie, powracam ze spamowaniem
Obliques, ja proponuje, zebys zalozyla w treningu topic w stylu "Gimnastyka w ciazy i po porodzie" albo cos w tym stylu. Wiele dziewczyn bys uszczesliwila Mnie tez. Poprosimy jakiegos moda o podwieszenie i bedzie dla przyszlych pokolen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
To jest tak - jak tylko w treningu pojawi się dziewczyna, to je zawsze odsyłam do Waszych blogów. No bo w końcu najlepiej dziewczynie doradzi inna dziewczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie . Zreszta z dziennika mozna sie sporo nauczyc jak sie obserwuje wzloty (i upadki ) prowadzacych. Wtedy mozna samemu bledow uniknac.
A do tego malutki spam mozna zrobic, czego bym sie nie odwazyla w innym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
popieram Martucce w 100%!!!

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieistotna super! Teraz jeszcze trzeba Obliques namowic, zeby napisala posta w treningu- ona tutaj robi za guru dla kobiecej czesci Zreszta dobrze byloby, zeby inne dziewczyny, ktore trenuja od jakiegos czasu i maja konkretne cele (Nieistotna, Koluszek, Dorotka i cala reszta, to do Was!) tez sie wypowiadaly.
Wydaje mi sie, ze tego wlasnie brakuje w treningu. Nowe dziewczyny czesto panicznie boja sie silowni, bo (nie wiem skad im sie to bierze) boja sie, ze po kilku treningach przeobraza sie w kulturystki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
mysle, ze art Obliques-naszej doradczyni na temat zywienia i cwiczen w ciazy oraz powrotu do formy po porodzie (czyli tez dieta icw)bylby strzalem w dziesiatke na forum. To na pewno sporo pracy, ale szkoda marnowac taka wiedze ' a na pewno byloby wielkie zainteresowanie takim artem. Zaglada tu mnoswto kobiet w ciazy i babek chcacych wrocic do szczuplej sylwetki po porodzie, a dobrych art. nie ma, chlopaki cos tam kombinuja, ale wszystko raczej porozrzucane fragmentarycznie. Przydalby sie porzadnie zebrany jako podwieszony koniecznie. Moglybysmy dac propozycje zagadnien?

np 1. zapotrzebowanie kcal w trzech trymestrach ciazy (w prasie babskiej powtarzane sa jakies brednie o ok 2500-3000kcal dla kobiety ciezarnej niecwiczacej

2. przykladowy jadlospic, gl zalozenia diety (same wiecie jak fatalne nawyki zywieniowe maja babki, kupa slodyczy, masa pustych kalorii, gl wegle itp)

3. program cwiczen, moze cos dla poczatkujacych i zaawanspwanych, na okres ciazy, pologu i potem juz normalnie

co o tym myslicie?

Martucca, powinni Cie ozlocic i pogrubic za fantastyczny pomysl ciekawe co na to Obliques?

Zmieniony przez - Nieistotna w dniu 2008-01-16 14:38:30

Zmieniony przez - Nieistotna w dniu 2008-01-16 14:39:09

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nieistotna, dzieki . Juz dawno nosilam sie z zamiarem, aby prosic obliques o takiego posta... A swoja droga, gdzie ona sie podziewa?

Ostatnio dorwalam swietna ksiazke dunskiej fitnesski "9 miesiecy przed- 9 po". Niesamowita sprawa. Kobieta m.in. powala mity o sporcie, przyroscie wagi, diecie, gimnastyce w pologu... Sporo sie dowiedzialam

Swoja droga, przydaloby sie uzmyslowic dziewczynom, jak to jest z tym przyrostem wagi w ciazy. Ostatnio napisalam na pewnym forum ciazowym, ze od 13 tygodnia przyrost wagi o 0.5 kg/tydz. jest zjawiskiem normalnym i zdrowym. Ale mi sie dostalo, szkoda gadac. Zamiast podyskutowac i czegos sie dowiedziec, latwiej przyszlym mamuskom uzyc jakiegos kalkulatora z netu

Masz w 100% racje z nawykami zywieniowymi. Kobietom sie wydaje, ze zamienia cole na sok z kartonu albo czekoladowego batona na batonika muesli i juz bedzie ok i zdrowo. Te, ktore nie chca przytyc, np. eliminuja tluszcze i pieczywo. Wypowiedzialam sie na ten temat- i znow efekt byl latwy do przewidzenia

Tak wiec pogrubiony post obliques bylby strzalem w dziesiatke! Mam nadzieje, ze ona sama niedlugo sie tutaj pojawi.

Dobrze byloby, zeby inne dziewczyny tez sie przylaczyly do apelu...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

WHEY premium