SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 111620

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
HIIT, i brzuch moj ulubiony trening Moj plan na brzuszek dobrze dziala.
Zaczynajac HIIT`a planowalam zwiekszenie o jeden interwal i w czasie oczywiscie myslalam, ze juz nie bede mogla, wszystko zaczyna przeszkadzac, swedzi nos, pot zalewa oczy i wogole. Ale... udalo sie zrobilam 10x 30/15 interwaly. No i opijam sobie Syntha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Syntha po HIITie
to nawet ja bym się na HIIT skusił gdybym po nim miął pić to białeczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zbieraj forme na rowerku i od wiosny startuj
Sprobuje wkleic filmik nie wiem czy wejdzie,



pani ladnie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4759
podziwiam wytrzymałość w HIIT. mnie też to czeka za kilka miesięcy więc jakby coś wiem już do kogo się zgłaszać po porady

pani z filmiku bleee "lekko" przesadzona i przerysowana...

zapraszam na bloga "michal985/BLOG/ dobić do 100kg dobrej masy"
http://www.sfd.pl/michal985/BLOG/_dobić_do_100kg_dobrej_masy-t393917.html
140kg * 1 powtórzenie http://www.youtube.com/watch?v=hAmIAMwEoOc
142,5kg * 1 powtórzenie http://www.youtube.com/watch?v=Era94Z1G6zA 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Nieee HIIT nieeee
nie dla mnie

A pani z filmiku pod względem kulturystycznym bardzo ładnie no i face nie zrobił się jeszcze męski po testosteronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No taaak pani z filmiku jest na pewno przerysowana jak kazdy odtluszczony i odwodniony kulturysta, ale wlasnie podoba mi sie w niej to, ze ma taka delikatna twarz, ktora zupelnie nie pasuje do tych miesni i wogole jest bardzo delikatna i kobieca w tych wyrzezbionych ksztaltach . Ps tylko po co one sobie te pilki wstawiaja???

Ale sie porobilo, specjalisci sie wykruszaja, a ci co zostali sa zarobieni po pachy, uff, szkoda, wyglada, ze Wodyn juz nie wroci, nawet nie mialam mozliwosci poznac guru forum. Ale ja sobie laze po forum i zawsze cos ciekawego doczytam i tak lubie, juz wiele sie nauczylam w ten sposob.

Dzis Klatka
wyciskanie plaskie 42kgx7 42x5 37x9
ladnie idzie w gore
wyciskanie skos 37kgx7 34x10 34x7 tu tez do przodu
biceps sztanga 22kgx10 20x12 20x9 ha, obciazenie to samo ale 2 powtorzenia wiecej
sztangielki ze skretem 10kgx12

Dzis nie byldzien najlepszej formy, ale i tak wszystko dobrze szlo, zastanawiam sie czy nie powinnam zrobic przerwych, choc chce dociagnac do polowy grudnia bo wtedy i tak bede miala miesieczna przerwe w systematycznych treningach, wiec szkoda mi wczesniej czasu na przerwy, jak tak sie rozkrecilam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ale nie robisz w ogóle przerw na regeneracje ?? od kiedy ?
no i do połowy grudnia jeszcze półtorej miecha jak już ciągniesz chwile bez przerw to ja bym zrobił z tydzień całkowitego luzu co najmniej, ale ty lepiej znasz swój organizm, ja bym sie przetrenował gdybym długo jechał bez odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mysle ze do konca sie nie znam, dawno nie wystawialam swojego organizmu na tak systematyczny i intensywny trening . No ale jestem troche zmeczona, choc mam podejzenie graniczace z pewnoscia , ze to przez zmiane czasu, spac mi sie chce i tyle, niby to godzina i dla wiekszosci tutaj przestawiona w lepsza strone, to dla mnie oznacza mniej snu, bo dzieci dzialaja jeszcze pare dni w/g starego czasu, a ja musze funkcjonowac w/g nowego , co nie wplywa pozytywnie na wydolnosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no to może tydzień offu

Na pewno nie zaszkodzi,
na pewno pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Chyba tak zrobie buby i jutro odpuszcze sobie HIIT, no zobaczymy.
Dzis plecy
podciagnie, jak zwykle ile sie da z pomoca
wioslowanie sztangielka 18kgx10, 18kgx8, 16kgx8
przenoszenie znad glowy lezac 16kgx13, 16kgx9
wspieci na palce dla animuszu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

WHEY premium