SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 111282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
everr a skad mozemy widziec co w ogole jestw tych wszystkich srodkach. A ja dostalam wraz zamowieniem probke paru tabletek takiego czegos.
http://www.bodybuilding.com/store/nx/y3.html
Strach sie bac. Choc, buby gdybys chcial, to moge podeslac, jako glownemu testerowi forum
Xspeed jak sie wkrece w treningi to pomysle o zdjeciach, moze filmik jakis zapodam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
a czemu ludzie sie bardzo odwrocili od produktow hi teca mimo ze tylko jeden produkt byl przebadany

bo jesli firma leci w kulki z jednym produktem to jaki problem jest drugi walowa ?

ale kazdy ma wlasne zdanie i patrzy na wlasnie zdrowie jak mu wygodniej

ja bym nie lykal nic z arli

a co do tego spalacza to ma yohimbine

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 459 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7007
nie wiedziałem że mamy taką piekną kobietę na forum. Od dzisiaj śledzę regularnie

------------------------------------------------------
Pozdrofka
http://www.sfd.pl/Siłka_by_Bochnia-t347406.html--Moja siłka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
podziwiam podziwiam podziwiam

PS. Juz drugi dzien w pracy oszukuje i zamiast pracowac czytam Twojego bloga, ale przeczytany, od deski do deski na obu forach:D:D

Zazdroszcze bf, Ja mam zupelnie inna budowe ciala i juz przy 19% wygladam jak kosciotrup

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Czesc Ayla, tez czytalam twojego bloga na tamtym forum, ktory wczesniej prowadzilas. Wyglada,ze teraz czasu ci braknie na cwiczenia.
Wiesz z tym Bf to fakt, ze u kazdego inaczej sie tkanka tluszczowa odklada i inaczej sie wyglada, zwlasza, ze liczy sie rowniez ilosc miesni, ale nie sadze by byla to az taka roznica. Bardziej bledy metod pomiarowych, ja na codzien mierze caliperem grubosc tkanki tluszczowej w trzech miejscach. Jak kiedys mi wyliczylo z tej strony w obwodach to "mialam" tez cos 21% (z waga jest podobnie) (jak wpisalam sie jako mezczyna bylo 7% ) podczas gdy caliper pokazywal 13%. Uwazam, ze pomiar grubosci faldy w trzech miejscach jest bardziej zblizony do prawdy niz obwody, czy waga i porownujac BF kobiet, ktore pokazuja sie na bodybuilding.com jestem przekonana, ze by widziec swoje miesnie brzucha, kobieta musi miec Bf. kolo 17%. Zreszta nie BF sie liczy, ale wyglad i samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
No to mnie troszke pocieszylas, myslalam ze nigdy nie zejde ponizej 19%. W sumie teraz to nie jest dla mnie takie istotne.
Ja bf mierzylam tylko na wadze, u mnie w domu i w aptece, nie traktowalam tego jako prawdziwy wskaznik otluszczenia a jako punkt wyjsciowy, zebym miala sie do czego porownac po kilku tygodniach.
Obwodow nie mam co mierzyc bo tluszcz rozklada sie u mnie nieproporcjonalnie w "swoich" ulubionych miejscach.

Tak czy inaczej, czytam Twojego bloga i znajduje w sobie sile na dalszą wedrowkę moją "drogą do doskonalosci".

Pozdr.

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Obli, nie wiem czy szerokie przysiady są bardziej naturalne, ale robię je właśnie ze względu na przywodziciele

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bochnia, ale z ciebie gentelman

Cos ten wirus uczepil sie mnie jak rzep. To lepiej, to znow gorzej... Ech przez to wszystko ciezko robi mi sie HIIT`a. Ale i tak zrobilam dzis 8 interwalow i teraz odpoczywam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
obliques i jadałaś próbkę tego co dostałaś?

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
King ja bym po czyms takim chyba po scianach chodzila, ja tam wystarczajaco goraca kobieta jestem

Plecy Barki Tydzien B
1.wioslo jedna reka 14kx15, 14kx12,14kx10,16kx8,18kx7
2.podciaganie szerokim chwytem
3.wioslo sztanga 32kx10, 35kx8, 37kx7
4.wyciskanie sztangi stojac 17kx12, 20kx11, 22kx8, 25kx6
5.wznosy w opadzie 4kx12, 4kx10, 5kx8

ad.1 albo potrzebuje bardzo dlugiej rozgrzewki, alebo mam duza wytrzymalosc. W kazdym razie w zeszlym tygodniu bylo to 3 cwiczenie i zaczynalam wiekszym ciezarem niz dzis, ale skonczylam na tym samym co w zeszlym tygodniu
ad2. no wiadomo, nie podciagne sie wiec tylko zrobilam ile sie dalo z nogami pdpartymi
ad3. dobre cwiczenie
ad4. wyciskanie jak w zeszlym tygodniu
ad5. czy to bokiem czy w opadzie wyszlo na jedno
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

WHEY premium