SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 111334

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz racje, wiele osob tylko w pasie lubi cwiczyc, ale ja nigdy nie cwiczylam w pasie wiec to nie ta blokada co raczej nieprzyjemne odczucie duzego ciezaru ogolnie. Pas tu nic nie zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Teraz już rozumiem

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja bym hiita max po 2 h robil od posilku ostatniego.

a aminokwasy to strata kasy, juz lepiej bcaa

a pas rzecz przewaznie zbedna jesli ktos trojboju nie cwiczy

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
everr to pod warunkiem zjedzenia normalnego posilku, a u mnie obiad jest moim najwiekszym posilkiem, dopiero 3h po robie sie glodna wiec HIIT dla mnie jak znalazl miedzy 2-3h po posilku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
a pas rzecz przewaznie zbedna jesli ktos trojboju nie cwiczy

Hihihi, a u mnie na siłce co drugi pan machający hantlami to w pasie

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Mera ja co mowie, ze tu silni mężczyźni wokół nas
"Nie dla nich rękawicę, nie dla nich pasy, nie straszne im odciski ani mięśni zakwasy..."

Plecy +Barki(podaje ostatnia serie)
1. wioslowanie jednoracz 20kgx6
2. podciaganie
tu bez zmian, nadal sie nie podciagne
3. wioslowanie sztanga 40kgx7
4. wyciskanie sztangi stojac 30kgx6
(zrobilam w stylu "power" stad wiekszy ciezar)
5. wznosy sztangielk w pochyleniu 6kgx8


Podoba mi sie ten styl "power", cos sobie bede musiala powymyslac w nastepnym ukladzie w te klocki, duzo ekspresji to cos dla mnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Klatka + Triceps
1.wyciskanie plasko 42kgx7
2. wycikanie skos 37kgx6
3. rozpietki 12kgx8
4. czacholamacz 25kgx8
5. francuski jednoracz 16kgx8


ad1. +2 ruchy w porownaniu z poprzednim
ad2. tu slabiej bo nie mialam akurat asekuracji, no i wymeczylam juz na plaskiej
ad3. strasznie mialam dzis sily w tricepsie +2 ruchy

Po treningu zmierzylam obwod i mam 1,5cm wiecej w bicepsie niz przed przerwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Spalanie tkanki tłuszczowej to proces fizjologiczny,zachodzący wewnątrz organizmu.Gdyby zewnętrzne ogrzanie partii z których chcemy pozbyć się tłuszczu było efektywne,wystarczyłoby usiąść na rozgrzanym piekarniku,żeby "wytopić" tłuszcz z pośladków.Ach,znowu ten tyłeczek...
Iza 1,5cm w kablu to jakieś 3kg do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
wyciskanie sztangi stojąc 30kg - MASAKRA .

to ja idę ciężko trenować teraz

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
BL to ja się właśnie dziwie, ze mam więcej na wadze i zastanawiam skąd to sie wzięło, muszę sie pomierzyć, ale nie na pompie, bo 1,5cm to na pewno nie mam więcej, ale pewnie juz 1 cm poszedł - niespodziewanie.

Radziu, ale to w stylu "power" robiłam czyli pomagałam sobie nogami, wiec moglam więcej ciężaru wziąć, bardzo mi sie to podoba taki ekspresyjny wyrzut w gore sztangi. Ja to w ogóle lubie jak jest więcej ruchu, nie odpowidaja mi pasywne i wolne cwiczenia z przytrzymaniem, robie je bo tak wypada, ale jak tylko mogę to sobie urozmaicam.
Właśnie zostałam natchniona tym treningiem, nie musisz calego oglądać to jest pierwsze ćwiczenie gdzie robią takie wyciskanie
http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/fitshow/fitshow.php?episode=34 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

WHEY premium