Za nami kolejny emocjonujący weekend, w którym startowało wiele znanych osób w zawodach krajowych i międzynarodowych z branży FIT. Zaczniemy od wielkiego sukcesu naszych pięknych zawodniczek bikini fitness. Zaledwie 2 tygodnie temu Paula Mocior i Małgorzata Flis, zdobyły kartę PRO, która została im wręczona na zawodach Diamond Cup w Dominikanie. W tym samym dniu, dziewczyny zgarnęły złoto i srebro już w lidze zawodowej. Pisaliśmy o tym TUTAJ:

Paula Mocior i Małgorzata Flis w lidze PRO!

Dzisiaj mogą się pochwalić kolejnym ogromnym sukcesem. Idąc za ciosem pojechały do Brazylii, gdzie również zgarnęły medale w zawodach IFBB ELITE PRO BRAZIL. Paula Mocior zdobyła ZŁOTO, a Gosia Flis SREBRO. W zawodach wystartowała również urocza Anita Szymczak (ulubienica redakcji), która zdobyła BRĄZ w IFBB Brazil Amateur Elite Pro. Startowała z pięknymi Brazylijkami młodszymi od siebie o połowę. My jednak wiemy, że Anita jest jak wino i jesteśmy przekonani, że już niebawem również zgarnie złoto w zawodach międzynarodowych.

Nie obyło się bez przygód. Start Anity i Pauli stał pod znakiem zapytania, ponieważ zgubiły się ich bagaże, w których miały właściwie wszystko co niezbędne było do startu: strój, buty, bronzer i kosmetyki! Na szczęście, w ostatniej chwili przywieźli walizki do hotelu i wszystko poszło zgodnie z planem. Teraz dziewczyny mogą spokojnie najeść się i odpocząć. Gratulujemy i czekamy na więcej!


Dzisiaj odbyły się również zawody Royal London PRO. Dobrej passa trwa dla Piotrka Boreckiego, który wygrał kategorię do 90 kg i kategorię classic physique. Niestety OPEN tym razem nie było, ale Piotrek walczy dalej i wyruszył w podróż do Australii na Arnold Sports Festival! Jakub Szczerba i Dawid Geler również zdobyli złoto w swojej kategorii. W zawodach brała udział również partnerka Jakuba- Żaneta Szlęzak (Aniołek Trenera Grzegorza), która zgarnęła srebro w bikini fitness. Partner nie był zadowolony z tego wyniku i nie omieszkał tego skomentować...

Na koniec przekazujemy Wam również dobre wieści z zawodów Puchar Ziemi Puckiej w Żelistrzewie. Nasi ambasadorzy Alicja Pyszka- Bazan oraz SUPER TURBO DZIK Sebastian Szmyt zgarnęli złote medale! Alicja oczywiście w bikini fitness, a Seba może cieszyć się potrójnie z wygranej w +90 kg, OPEN i weteranów. Nie mogło być inaczej! Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i jako że sezon startowy rusza pełną parą, z niecierpliwością czekamy na kolejne wyniki, afery i skandale. Dajesz czadu Sebek!

Komentarze (0)