SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 111591

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
hej do tej pory tylko przeglądałam posty na forum, ale postanowiłam się ujawnić
obliques gratuluję samozaparcia, ale zastanawia mnie jedno: KIEDY TY MASZ NA TO WSZYSTKO CZAS? Wydaje mi się, że nie pracujesz zawodowo, chyba zajmujesz się domem( piszę celowo "zajmujesz" a nie "siedzisz")?
Od ilu lat mieszkasz w Szwajcarii?


Pozdrowionki

Polska bez Leppera jest jak Gargamel bez Klakiera :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na co czas? Na cwiczenie o godz 21.00?, na to kazdy znajdzie czas, kwestia tylko priorytetow. Jedni o tej porze siedza przed telewizorem, albo ida do kina, my z mezem cwiczymy. Z praca zawodowa nijak nie koliduje. Niestety na nic innego nie moge czasu znalezc, a jezyk kuleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3126
A co robisz zawodowo, jeśli można spytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
co racja to racja :) ale czytając ten Twój program treningowy...miałam wrażenie.... jakby Ci to pół dnia zajmowało heheh

szacunek dla Ciebie!

i od razu zadam pytanie:

co zrobić, żeby mieć taką kobiecą figurę klepsydry..jak np. Halle Berry hihih?
Możesz mi coś doradzić? Będę wdzięczna :)

Polska bez Leppera jest jak Gargamel bez Klakiera :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
siedze przed komputerem
Agatunia : rodzaj sylwetki jest uwarunkowany genetycznie, tego nie zmienisz, cwiczenia moga jedynie wyciagnac to co najlepsze w ramach danych ci przez matke nature, do poprawy typu holliwood trzeba zatrudnic chirurga

Zmieniony przez - obliques w dniu 2007-11-16 21:14:31

Zmieniony przez - obliques w dniu 2007-11-16 21:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
wiem, wiem, ale ja mam w sumie sylwetkę klepsydry (spory biust, wyraźna talia i spore 4 litery) Tylko jest jeden problem...jest to klepsydra OTŁUSZCZONA buuuuu...


Co zrobić żeby schudnąć i lekko wyrzeźbić mięśnie, a zachować talię?

Polska bez Leppera jest jak Gargamel bez Klakiera :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
U mnie biustu brak, talia byla ale sie i tak zmyla wiec mi wszystko jedno.
Z talia jest klopot bo:
1. zmniejsza ci sie biodra, to zmniejszy sie roznica
2. bedziesz cwiczyla brzuch to i zwiekszy ci sie obwod w pasie
Zaleznie od tego ile masz tego tluszczu na brzuchu to zrekompensujesz to schudnieciem oczywiscie, choc optycznie to sie zmienia. Ja niby nie mam 27cm roznicy, ale z przodu juz tego nie widac, bo balkony robiace optyczna roznice zniknely. No i biust tez swoje z masy traci.
Nie ma czarow, na schudniecie dieta (ujemny bilans chudniesz)+ aeroby(zwiekszasz ilosc spalanych kcal) + cwiczenia silowe (zwiekszasz ilosc spalanych kcal i dodajac miesnie zwiekszasz swoje zapotrebowanie kcal). Jezeli sie powaznie mysli o schudnieciu to, no i coz, optymalnie by silownia byla 2,3 razy i aeroby conajmniej 3x w tyg. Na poczatek i tak na silowni dziewczyny najlepiej zyskuja cwiczac po jednym cwiczeniu na grupe po 2-3 serie 15-20 ruchow z 30sek przerwy miedzy cwiczeniami. Nie buduje to mocno miesni i jest w stylu aerobikowym. Jak dochodzimy do formy tak po 4-6 tyg to zamieniamy aerobiki na HIIT (oszczedzamy czas), a na silowni robimy podzial na grupy miesni zwiekszajac ilosc cwiczen na kazda partie. Po jakims czasie mozemy zaczac ksztaltowac sylwetke poprzez zwiekszenie ciezarow w czesciach, ktore chcemy zwiekszyc, i zostawiajac dotychczasowe tam gdzie jestesmy zadowolone. Jezeli cierpimy na przerost jakiegos miesnia, to go nie cwiczymy (tylko to musi byc miesien nie przerost tluszczu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
właśnie, właśnie.... jest jeszcze jeden problem..nienawidzę siłowni...nudzi mi się :/ lubię rower i bieganie..ostatecznie ćwiczenia urozmaicone z hantlami...nie dałoby się bez siłowni?
Niedawno chodziłam na spinning, a od dzieckoa przez 18 lat trenowałam łyżwiarstwo hokejowe - dlatego mam dość umięśnione nogi, które pokryły się warstwą tłuszczu..bleh
A to moje początki:
1.Jakieś 2 tygodnie temu przestałam jeść tak zwane drugie dania(ziemniory, mięcho i jakaś surówka)a zastąpiłam to zupami warzywnymi czuję się lżej i lepiej i NAJEDZONA! obiad typowy (z ziemniakami) jem tylko raz w tygodniu.
2. Rozbiłam swój dzienny jadłospis na 6 małych posiłków, nie spada mi cukier gwałtownie i nie chce mi się przez to jeść słodyczy.
3. Wynika z 2 punktu- unikam słodyczy i słonych przekąsek.
4. Piekę sama wędliny
5. Jeżdżę codziennie na rowerze po 60 min.


i jak to wygląda?

Polska bez Leppera jest jak Gargamel bez Klakiera :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
właśnie, właśnie.... jest jeszcze jeden problem..nienawidzę siłowni...nudzi mi się :/ lubię rower i bieganie..ostatecznie ćwiczenia urozmaicone z hantlami...nie dałoby się bez siłowni?Niedawno chodziłam na spinning, a od dzieckoa przez 18 lat trenowałam łyżwiarstwo hokejowe - dlatego mam dość umięśnione nogi, które pokryły się warstwą tłuszczu..bleh

Daloby sie, choc nie da sie ukryc, ze majac rozbudowane nogi lyzwiarstwem i spinningiem powinnas cos zrobic z gora dla rownowagi. Nogi powinnas traktowac lekko. Silownia nie jest nudna jezeli skupiamy sie na cwiczeniach i robimy je z sercem. Trwa krotko i nie ma czasu na zastanawianie sie, a zmeczenie jest odpowiednie

A to moje początki:
1.Jakieś 2 tygodnie temu przestałam jeść tak zwane drugie dania(ziemniory, mięcho i jakaś surówka)a zastąpiłam to zupami warzywnymi czuję się lżej i lepiej i NAJEDZONA! obiad typowy (z ziemniakami) jem tylko raz w tygodniu.
wazne co jesz i ile jesz, a nie postac, zupa moze zawierac wszystkie skladniki odzywcze, ale to raczej przypomina wtedy potrawe jednogarnkowa Dbaj o to by jesc odpowiednia ilosc bialka (te tez ma wlasciwosci odchudzajace) wegle o niskim IG, choc i ziemniaki od czasu do czasu nie "truja" i zdrowe tluszcze.
2. Rozbiłam swój dzienny jadłospis na 6 małych posiłków, nie spada mi cukier gwałtownie i nie chce mi się przez to jeść słodyczy. I dobrze, slodyczom, bialemu pieczywu mowimy nie.
3. Wynika z 2 punktu- unikam słodyczy i słonych przekąsek., nie jedz tez gotowych przetworow mlecznych typu serki, jogurciki z owocami tam masz znaczne ilosci cukru (w jogurcie owocowym potrafi byc 4 lyzeczki cukru!)
4. Piekę sama wędlinyHo ho
5. Jeżdżę codziennie na rowerze po 60 min.niby ok. ale ja zaczynam miec wrazenie, ze ty jednak lubisz sobie nogi rozbudowywac , ciezko wyposrodkowac miedzy dobra iloscia spalonych kalorii a rozbudowa nog. Majac taka forme zamien czesc wycieczek rowerowych na HIIT, bedziesz miala dobre efekty w spaleniu tluszczu. Zastnow sie jednak nad ta gorna czescia ciala to co lubisz, to jest tylko na dol, Tyle czasu ile poswiecasz rowerowi to w mniejszym czasie opedzisz sie z cwiczeniami na gore na silowni.
_______________________________
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pierwszy dzien regeneracji.
Zrobilam brzuch i HIIT, a co ? Zrobie w tym tygodniu 3 HIIT`y miesnie beda odpoczywac, a ja bede miala dobre samopoczucie, ze cos robie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

WHEY premium