SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 110532

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
wytluscilo


Co wytłuściło, co wytłuściło?

Jestem na redukcji co prawda, ale to jakieś marne 2 kilo. Żadne wytłuściło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

To tylko zima, nie ma co sie przejmowac. Byle teraz snieg dopisal.
Ale ty juz za prace porzadkowe wiosenne sie wziales, az sie kurzy , fajnie fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no to git że wróciłaś i urlop i święta się udały.
Walczymy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja tez wracam i sie biore za siebie w kazdym aspekcie, slowo charceza

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Fajnie everr. Brakowało mi Twojego zrzędzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kuro nie denerwuj everr`a Everr nie sluchaj go i pisz cos w koncu
Poki co zamiast cwiczen, czyszczenie podlog, mycie ogien, sprzatanie pokojow dzieci (droga przez meke), kalorycznosci czynnosci nie znam, ale kolacji zjesc nie zdaze,hmmm. Ale na nartach sobie odbije, planuje zrobic sobie dzien an biegowkach jak sie uda, bedzie fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4759
kiedy powrót do treningów?

zapraszam na bloga "michal985/BLOG/ dobić do 100kg dobrej masy"
http://www.sfd.pl/michal985/BLOG/_dobić_do_100kg_dobrej_masy-t393917.html
140kg * 1 powtórzenie http://www.youtube.com/watch?v=hAmIAMwEoOc
142,5kg * 1 powtórzenie http://www.youtube.com/watch?v=Era94Z1G6zA 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sesje treningowe wznawiamy 22 stycznia , będę musiała nowy plan wykombinować(albo poczekam ze starym jeszcze chwile)
Siedzę sobie na sylwestra i rozmawiam z zona kolegi, ze cwiczymy teraz codziennie. "A nie boisz się ze ci mięśnie urosną?" zapytała. "Ja właśnie ćwiczę tak by mi urosły" odpowiedziałam. Na co ona stwierdziła, ze zawsze od windsurfingu jej mięśnie rosną (tez tak mam) na rekach i ona się boi i zademonstrowała mi swoja chuda rękę. Byl tam ślad zarysowanego bicepsa, ale mimo, ze ręka chuda (dziewczyna jest szczupła) to tłuszcz zajmował więcej miejsca, wraz z trzęsącym się miejscem na triceps, niz ten biceps. Pokazałam jej w rewanżu swój biceps i teraz już dziewczyna bać się o swoje mięśnie, nie będzie. Grunt to terapia szokowa Co dziwne stwierdziła, ze ona chyba tez musi się zabrać za ćwiczenia, było to, co prawda, po paru głębszych, wiec mogla nie wiedzieć co mówi, ale widocznie jeszcze nie straszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
o curwa panny pozujące sobie ramiona na sylwestra

nie no jesteście boskie

bigoreksja

a tak serio to fakt faktem, znam kilka panienek które są na prawdę chude, że nie ma za co złapać, przez spodnie wygląda jak by sama kość była a jak się rozbierze to cellulit <grr>
nie żebym był wybredny, ale taka się odchudza i odchudza je coraz mniej i mniej, i fakt cm lecą ale fat zostaje i po rozebraniu nie wygląda to dobrze.
Nie ma to jak panna co wie co robić i chodzi na siłkę i dobrze się odżywia, jędrne wsjo i jest fajno
Tylko paradoksalnie i tak jakoś te przy kości mi się bardziej podobają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No widzisz co alkohol z kobietami robi ???
Sukienki na ramiaczkach to latwo pokazywac...
A kobiety "przy kosci" ladne bywaja, zwlaszcza jak sa tak rownomiernie otluszczone. Ale niestety wiekszosc ma tluszcz mocno miejscowo zebrany, co ladnie juz nie wyglada.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

Wiecej