SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 111564

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ludzie jak milo , czym bardziej czytam wasze komplementy tym bardziej sie rozplywam w samozadowoleniu. Siade i bede oddawac sie temu wspanialemu uczuciu
No dobra...
Plecy +Lydka
1. wioslowanie sztangielka w opadzie (w formie rozgrzewki) 14kgx15,10kgx11, 14kgx10
2. podciaganie 3 serie
3. wioslowanie sztanga w opadzie 32kgx11, 32kgx10, 32kgx8
4. lydki, wznosy na jednej nodze na maksa
ad. 2 od ostatniego treningu nic sie nie zmienilo, nadal nie jestem w stanie samodzielnie wykonac podciagniecia w szerokim chwycie, ale nie trace nadziei
ad3. coraz bardziej mi sie to cwiczenie podoba
Generalnie plecy calkiem ladnie, sila nie spadla mimo, ze jestem lekko podziebiona. Nie radze nikomu wykonywac sprintow na wysokosci 2000mnpm, nie dosc ze po 3 minucie traci sie oddech to jeszcze po jego odzyskaniu zaczyna sie kaszlec . W kazdym razie rzucilo mi sie na struny glosowe i ledwo juz mowie. Co jest pewnie z korzyscia dla otoczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaszczyć nas nowymi fotkami swojej pięknej sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Skalar, nie ma co pokazywac, nic sie nie zmienilo, ten +1 cm, w tylku tez widoczny nie jest , dopiero za jakis czas jak pocwicze troche
Nieistotna obiecuje, ze jak znajde troche czasu to bede pisac co nieco po trochu , w ten sposob moze cos uda mi sie splodzic w temacie i wkleje arta , ale to niepredko,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ha! Slyszeliscie? Obliques (prawie) obiecala cos napisac! Juz sie nie moge doczekac

Obliques zaczelam popijac herbatke. Pachnie ziolami, ze hej Piwka jeszcze nie probowalam, bo bylam dzis caly dzien na corocznym "dniu skupienia" miejscowych naukowcow i nie wypadalo mi tak z butelczyna wyskoczyc

Buby latwo sie dales namowic Mojego meza to nawet wolami nie da sie zaciagnac do "sapiacych globusow"

_mimi_ Gratulacje! Jutro napisze w moim starym poscie, ktory odswiezylas, zeby juz tutaj obliques wiecej nie spamowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Obliques bardzo milo to slyszec w takim razie cierpliwie czekamy, moze wez do pomocy ktoregos z TLUSCIOCHOW z odzywiania i treningu, po cichu proponuje tez Skalara, jest dobry

to my bedziemy tu zagladac a z ciazowymi sparawami przenosimy sie do odswiezonego postu Martuccy (zagladaj tam koniecznie), zeby tu bylo przejrzysciej.

pozdrawiam

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieję,że jak już tak Panie zatopicie się w te tematy około ciążowe to nie zapomnicie o starych, otłuszczonych facetach próbujących doprowadzić swoje ciało do porządku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dzisiaj mial byc dzien HIIT, ale przeloze go na jutro, moze jutro beda moje struny glosowe w lepszej formie, bo jednak nie sluzy im czesty przeplyw powietrza. A w czasie HIIT nawet lyka wody wziac sie nie da, tak ze sucho w gebie

Wlasnie wygrzebalam ksiazki z cwiczeniami w ciazy, ktorych jeszcze nie uplynnilam wsrod ciezarnych znajomych. Niestety ostatnia o zywieniu w ciazy dalam niedawno ciezarnej kolezance. Slowem materialow u mnie juz niewiele w temacie, ale zawsze lepsze to niz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
witaj Road_King, milo Cie tu widziec. Bierz przyklad z Obliques a wszystko bedzie dobrze.

No to ja sie chwale: jestem w ciazy!!! 5tydzien, bede po raz trzeci mamusia

Obliques, sama rozumiesz, ze w tak wyjatkowej sytuacji Twoje rady beda na wage zlota, wiec jakbys mogla wpasc od czasu do czasu do postu Martuccy i zerknac na nasze poczynania byloby milo.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Gratulacje

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

WHEY premium