Kolejny emocjonujący weekend prawie za nami! Tym razem przedstawiamy Wam smaczki z zawodów w Australii oraz Grodzisku Wielkopolskim. Podczas Arnold Classic Australia 2018 wystąpili prawie ci sami zawodnicy jak na Arnold Classic Ohio. Roelly Winklaar zaszokował wszystkich wygrywając nie tylko ze zwycięzcą Arnold Classic Williamem Bonackiem, ale także pokonując mistrza Dextera Jacksona. Dexter, który wygrywał zawody Arnold Classic 9 razy- najwięcej w historii, zdaje się, że miał zerwany lewy biceps. Oficjalnej informacji jeszcze nie ma, ale plotki na ten temat już krążą po sieci. Jeden z polskich mało wiarygodnych serwisów branżowych zasugerował, że to synthol… Oceńcie sami, że coś tu jest nie tak.

 

 

Mogliśmy też zobaczyć długo wyczekiwany i zarazem ostatni występ Kevina Levrone na scenie. Przez długi okres czasu jego powrotem żyła cała branża. Sami zobaczcie jaką formę zaprezentował. Bez względu na to, co pokazał, zasługuje na wielkie brawa, że po takim czasie nieuczestniczenia w zawodach, odważył się wyjść na scenę.

https://youtu.be/07U2n2A5aK4

Dziś odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w kulturystyce i fitness w Grodzisku Wielkopolskim. Fitplota również tam była i bacznie obserwowała co się działo. Po 1,5 roku nieobecności, na scenie zobaczyliśmy TURBO DZIKA Emila Kaleńskiego. Emiś przez cały okres solidnie pracował i jego sylwetka wyglądała naprawdę imponująco. Ku naszemu zdziwieniu oraz wielu obecnych na sali, przegrał z mniej estetyczną sylwetką (choć w dobrej formie) Piotra Piechowiaka. Absolutnym zwycięzcą był jednak SUPER TURBO DZIK Sebastian Szmyt, który zgarnął wszystko! OPEN naprawdę mu się należało za ciężką pracę jaką włożył w przygotowania.

 

 

Rangę imprezy podkreślała też obecność takich branżowych osobistości jak: Marta i Rafał Tasiemscy, Inez Gorońska, Szymon Łada, Tomasz “Zwierzak” Danielak, Radek i Tomek Słodkiewicz, Karol Małecki, Anita Szymczak czy Natalia i Hubert Kulczyńscy. Po hali dumnie przechadzał się również Trener Grzegorz, który fachowym okiem doglądał formy swoich aniołków. Doszły nas również słuchy, że Jacek Kramek kolejny raz nie mógł się pogodzić z miejscem partnerki - Krystyny Zrażewskiej, zarzucając układy. Chociaż podium w końcu było... Bardzo fajną inicjatywą okazała się również kategoria kulturystyki dla służb mundurowych (policja i wojsko), w której wystartowało 7 osób. Mamy nadzieję, że tradycja zostanie podtrzymana i w przyszłym roku zgłosi się więcej umięśnionych panów w mundurach. Więcej zdjęć możecie zobaczyć TUTAJ: RELACJA - II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness - Grodzisk Wielkopolski 2018

 

 

 

Komentarze (4)
Banan

Brawo Seba!

0
natalijka

niestety obejrzałam wszystkie zdjecia łącznie z ostatnim, i pod koniec troche mi niedobrze... czy tu nie powinno byc cenzury?

0
Anonim

Ale że co? Chodzi o brakujący kawałek materiału między pośladkami, czy o to co sie moglo odbić na ekranie? Panowie na scenie nie są dużo bardziej ubrani...

0
WSRH666

"Ku naszemu zdziwieniu oraz wielu obecnych na sali, przegrał z mniej estetyczną sylwetką (choć w dobrej formie) Piotra Piechowiaka."


Osobiście nie widziałem a tym bardziej NIE słyszałem wielkiego zdziwienia wręcz bylo odwrotnie na hali po ogłoszeniu ze Piotr Piechowiak wygrał.

0