SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu, plan do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
Witam ; ) jako, ze nie mam aktualnie czasu na silownie musze trenowac w domu...moja propozycja to plan treningowy przyczajony w jakimś atlasie kulturystycznym. Jedyne co posiadam aktualnie w domu to...ekspander wiec tylko owy przyrząd musi mi wystarczyc tak wiec wybralem sobie te cwiczenia, ktore najbardziej mi odpowiadają, mialem juz okazję cwiczyc wg tego planu treningowego i ladnie szło, dość konkretny wysiłek + ładna pompa na treningu (o ile sie nie myle dobra pompa sygnalizuje dobrze wykonywane cwiczenia -> mam racje? ) tak więc oto te ćwiczenia :

1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Rozciąganie ekspandera za plecami lub Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera jednorącz stojąc-3-4 serie x do zm.
4.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm.
5.Francuskie jednorącz z ekspanderem-3-4serie x do zm.
7.Rozciąganie ekspandera nad głową-3-4 serie x do zm.
8.Rozciąganie zamocowanego na końcu ekspandera do brzucha w siadzie-3-4 serie x do zm.
9. Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
10. Wspięcia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.



moje pytanie jest takie, jakie przerwy powinienem robić między tymi ćwiczeniami? dodam, iż jestem ektomorfikiem, moim celem jest masa + rzeźba, a że nie mam aktualnie możliwosci skorzystania z silowni musze cwiczyc w domu. Slyszalem ze trening w domu moze byc rownie efektywny co trening na silowni i mozna uzyskac bardzo ladna rzeźbę. Z odżywek jakie zażywam to WPC Ostrowia + GainBolic + CellPump, oczywiscie bialko i gainer wedle zapotrzebowania (dodam, ze nie wierze zbyt w diete, moim zdaniem dobry trening to podstawa, a wielu kolegow nie zachowujac diety wyglada swietnie ;) ). Czy przy treningu Domatora warto stosowac owy CellPump + w/w odżywki? No i czy ewentualnie mozecie dodac cos / zmodyfikowac ten plan?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
oj nie ten dział wybrałem, najmocniej przepraszam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na mase do oceny

Następny temat

Pytanko od poczatkującego<==

WHEY premium