SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cell pump + ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
witam, od wczoraj stosuje cell pumpa orange, jest to mój 3 cykl po mono z olimpu i treca, które bardzo słabo na mnie zadziałały (mały wzrost masy, nikły wzrost siły przy trzymanej diecie) i pełen optymizmu dzisiaj szedłem na siłownię. podczas treningu nie czułem działania cp (na forum wiele osób wypowiadało się, że już podczas I treningu czuło maksymalną pompę i komfort), i tak się zastanawiam czy może dokupić coś do tego? nie chcę kolejny raz mono, które mi nie podpasowało i zastanawiam się nad aakg.

pomocy, bo już jestem na skraju wyczerpania, jak cp nie podziała to co ma podziałać ;-( ?!. pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
kiedy ostatnio robiłeś przerwe tygodniową lub dłuższą od cwiczen?
jaki masz staż na siłowni
ile razy w tyg trenujesz
jak wyglada odżywianie - ilosc posiłków i jak one wygladaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
miesiąc temu ostatnia przerwa, byla ona dluga ponad 2 mies.
staż: ponad 2 lata
4x w tyg
1. platki owsiane + jajka + orzechy włoskie 2.monster mass 3.kasza gryczana + piers 4. ryz braz + piers 5. monster mass po treningu 6. ryz bialy + tunczyk 7. twarog

Zmieniony przez - eby w dniu 2009-03-24 09:26:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
Peponent, myslalem nad tym aakg z treca, w sumie wychodzi niedrogo, 45zł i starczyłoby mi na cały cykl, ale nie wiem czy to mi coś pomoże. kur..

Zmieniony przez - eby w dniu 2009-03-24 10:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
"czy to mi coś pomoże"
jak bedziesz umial wykorzystac to pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 671
Moze zastosuj cos innego,mocniejszego?Jakis stak kreatynowi z arginina?Wiem ze chcesz dorzucic cos ale moze zastanow sie nad np shock therapy,x plode,horse power?Ewentualnie mozesz z massacra ale nie sadze zeby podzialala lepiej niz wyzej wymienione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
dokup sobie jakies witaminki i mineraly powaznie mowie moze nie dostarczasz zadnych metabolidow a na pewno mozesz miec organizm wyjalowiony
zaloze sie ze nie stosujesz nawet magnezu ani wit z grupy b zgadlem?!!?
organizm osoby cwiczacej ktora intensywnie uprawia sport oraz ma diete wysoko bialkowa ma niedobory wit i min. bo ani owocow ani wazyw nic nie widze w twoim odzywianiu.
bez magnezu miesnie nie umia wygenerowac odpowiedniej ilosci atp oslabia to miesnie ale co dziwne wplywa tez na kosci (twardsze grobsze kosci wieksze ciezary) oraz wplywa na metabolizm. vit zg B
bez nich watroba nie rozklada w pelni bialek i dlatego nie moze wyselekcjonowac podstawowych aminokwasow (argininy -tlenek azotu NO pompa-)poniewaz wiekszosc pozyskanej argininy jest metabolizowana w watrobie do regeneracji i usuniecia amoniaku i produktow ubocznych przemiany materi-dlatego brak pompy!!!!!!!!!!!
(arginina uczestniczy takrze w cyklu krebsa podczas wytwazania ATP-brak atp-brak sily)
nie wystarczy tylko zrec jeden proszek ale wazne sa takze wszystkie inne skladniki pokarmowe nawet jakbys zar same bialko bez wit i min wyjalowil bys organizm i doprowadzil w tym samym bo utraty masy i rozregulowania organizmu itp!
nie bede dalej rozpisywal poprostu kup sobie vita-min plus olimp albo cos vit-min a napewno ci pomoze to osiagnac twoj cel!
mysl glowa a nie miesniami!!!!!!!!!!!!!

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
wolf, codziennie dostarczam po 1 tabsie witamin, 2 tabsy magnezu, i 3 tabsy omega.

murinus, juz mnie nie stac na zadne stacki kreatynowe, myslalem nad tym aakg, bo wychodzi niedrogo. utrzymanie diety, cp, gainer już mnie sporo kosztował.

to kupować aakg, czy nie?

Zmieniony przez - eby w dniu 2009-03-24 14:40:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
jesli twierdzisz w ten sposob to wiedz ze kazdy ma indywidualny organizm na 80% ludziskow krea dziala bardzo pozytywnie z tego co czlowiek moze sie spotkac z opiniami aakg bardzo dobry preparat ale w cwll pump jest go wystarczajaco
tak jak powiedzial PePoNeNt """czy to mi coś pomoże" jak bedziesz umial wykorzystac to pomoze.""
a moze kup sobie zma-mzb i narazie odstaw wszystkie staki kreatyny aakg itp zrob sobie przerwe od nich z miecha i tylko witaminki i zma po tem po miesiacu 1 tydz odpoczynku od silowni i kup aakg samo (witaminki i zma dalej stojuj)
sadze ze powinienes zauwazyc wzrost muskulatyry.

przyczyna niepowodzen nie musi byc suplementacja i dieta ale takrze trening??!??
zbyt intensywny i zbyt ciezki da negatywny efekt a zbyt slaby i nie sumienny tez musisz znalezc optimum moze zajzyj do dzialu trening i rozpisz go tam chlopaki z checia ci pomoga .

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 419 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9235
Wolf9, zdecydowałem się teraz na CP, bo później jak skończę cykl to czeka mnie sesja i będę robił lajtowe treinigi :)

a tak btw wiem, że na forum było sporo takich tematów, ale polecacie wersje dawkowania w dni nietreninigowe CP 1x (na czczo) czy 2x (na czczo i w porze treninigowej) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMPA bez pobudzenia?

Następny temat

cholesterol w suplementach bialkowych

WHEY premium