SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1981 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61798
ojan
Jezoo - nic na siłę. Kuruj się a mnie zostaw długie jazdy pociągami.
Jeszcze będzie wiele okazji do spotkania.

Obiecuje Pan? Żeby nie było, że żona zabroni Panu startów i co wtedy? Jeszcze do soboty jest cały dzień i może coś wymyślę
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13742 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143625
Zona jest dumna z tego, że trenuję.
Podam Ci mój numer telefonu.
W sobotę są eliminacje do MEJiW w sesji porannej - dokładnie nie wiadomo o której godzinie - może nawet o 13:00- 14:00.
Gdy się dogadamy to będę czekać na Ciebie do północy

Mój numer 536269342
Telefon używam jedynie na wyjazdach a poza nimi rzadko noszę go przy sobie


Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-04-12 06:19:49
1
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35460 Napisanych postów 27481 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287662
Jezoo mam do ciebie pytanko bo wiem że ty dużo używasz trx. Powiedz mi jedno , warto zakupić czy w przypadku jak jednak mam cały podstawowy sprzęt to strata kasy ( mam też wszystkie gumy długie i mini) a jeśli już stwierdzisz że warto kupić to jaki ? Bo widziałem że ceny są od 80zl do 1200 i tu oszalałem . Niby będę miał szkolenie z systemów podwieszanych za tydzień ale ty jesteś starym wyjadaczem więc twoje zdanie mi dużo podpowie


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-04-12 07:33:55
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1981 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61798
Monkey jak Ty mnie tu znalazłeś? Myślałem, że ten dział odstrasza ludzi, bo każdy chce być wiecznie młody a wejście tutaj jest jak podróż w czasie Może specjalistą TRX nie jestem ale wg mnie opłaca się kupić taki system. Ja też myślałem, że to co mam w domu jest wystarczające bo co mi takie pasy mogą dać. Długo polowałem na jakieś okazje i kupiłem w biedrze za 60zł i nie żałuję. Szczególnie przydają się na mięśnie core i rozciąganie. Czasami nie masz czasu na trening, wyciągasz pasy, które są dodatkowo cichym sprzętem i nikomu w domu o pierwszej w nocy nie przeszkadzasz. Możesz zabrać je wszędzie nie rezygnując z treningów. Dobrym pomysłem są na interwały na redukcji. Dopiero gdy kupiłem pasy zobaczyłem ile mam niedoborów, chociażby w utrzymaniu się na jednej nodze, gdzie kolano i staw skokowy gibały się na boki. TRX to poprawił a co za tym idzie poprawiła się pozycja kolan przy przysiadach i się nie rozjeżdżają ani nie zjeżdżają. Wg mnie warto kupić nawet taki najtańszy do użytku domowego dla samej profilaktyki.
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35460 Napisanych postów 27481 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287662
Ja ten dział od zawsze obserwuje z ukrycia ale sa tu za duże wyjadacze i się mniej udzielam - a twoej wpisy to chyba sledze od kilku lat :D z naszego wspólnego konkursu chyba od activlaba :) lata temu .

Ja mam juz 39 więc dział powiedzmy powinien być idealny :D


Super, dzieki za opinie - mam upatrzony HMS za +-100 zł wiec chyba go zakupie bo troche szkoda mi 300 zł a nie mowie już o 1000 ehhehe :) .

Teraz zakupielm sobie gumy długie i mini bo na szkoleniu przerabiałem i super gadzet , oraz rolery i kulki bo wydawało mi się ze jestem wyrozciągany a wykładowca pokazał mi że tak na prawde to jestem wyspinany jak gumka w ciasnych majtkach a jak zacząl wciskać paluch na punkty spustowe to prawie bym się popłakał jak panienka :) )
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619839
Też mam trx taki tani za 90zł i nie widzę różnicy między tymi co są na siłce
Największa zaleta jest taka, że można zabrać wszędzie, nawet na urlop i w każdych warunkach zrobić trening. I jak już Jezoo napisał, z trx praca bardziej nad stabilizacją i core. Ja ostatnio "odkryłam" wioslowanie jednoracz, super ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1981 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61798
Monkey tego zakupu nie pożałujesz. Tylko zorganizuj sobie w domu trochę miejsca bo jak się rozkręcisz to będziesz latał po całym mieszkaniu
Viki widziałem Twoje wiosłowanie. Ćwiczenie fajne, wymagające nie tylko stabilizacji ale i koordynacji
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1981 Napisanych postów 2332 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61798
Plecy i brzuch
Po wczorajszym dniu odpoczynku od treningu dzisiaj plecy weszły jak złoto. Energia rozpierała to podokładałem.
Dzisiaj byłem na zabiegu zwanym fala uderzeniowa, o którym pisałem wczoraj (oczywiście prywatnie). Zdałem sobie sprawę, że z moim ścięgnem nie jest tak fajnie jak się wydawało. Miejsce zapalenia bolało przy nacisku aparatem, który kilka razy na sekundę uderzał prądem w moje ścięgno. Przede mną jeszcze 4 zabiegi co 3 dni. W pracy mają focha, że nie wróciłem

MC 10 x 52/73/94/125
Przyciąganie do brzucha 10 x 25/45/45/ 15 x 45
Przyciąganie go klatki szeroko 10 x 25/40/45/45
Ściąganie uchwytu jednorącz 4 x 10 x 25
Wznosy kolan do klatki 3 x 8
Plank

Dzisiaj bez filmu z treningu bo ostatnio był. Za to wrzucam filmik z ostatnią pracą na tokarce. Spróbowałem czegoś trudnego - hollow form z angielskiego bo po polsku dziwnie brzmi. Jest to drugi projekt bo przy pierwszym zawadziłem dłutem i wyrwało połowę formy..



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
fala uderzeniowa to podobno jedna z bardziej skutecznych form fizjoterapii, bo większość prądów i pół magnetycznych można ustawić na półce z placebo
oby pomogła
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619839
Mi fala uderzeniowa pomogła, ale to jest okropne, pamiętam że zęby mnie bolały w trakcie zabiegu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

electro
Polecane artykuły