SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Forma coraz lepsza, dalej redukujesz ?

Jest ryzyko, jest zabawa, dopóki ciężar mały, to krzywdy sobie nie zrobisz, czekam na więcej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
LiptonS
Forma coraz lepsza, dalej redukujesz ?

Jest ryzyko, jest zabawa, dopóki ciężar mały, to krzywdy sobie nie zrobisz, czekam na więcej.

Jutro robię podsumowanie redukcji i koniec. Mam dość. Jutro opróżniam szafkę ze słodyczami
Ja tylko biorę udział dla frekwencji. Mam problem z zarzutami bo wyciskanie idzie sprawnie. Może do 60kg dojdę i będzie koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
ojan
Ęlegancko!
Technika zbliżona do panteona!
Startuj!

Panie Janku ja tylko dla zabawy. Nawet nie miałem zamiaru próbować ze względu na obojczyk. Jakoś poszło a z Nierazem czy Szajbą nie mam co startować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131213
Jezoo
ojan
Ęlegancko!
Technika zbliżona do panteona!
Startuj!
Panie Janku ja tylko dla zabawy. Nawet nie miałem zamiaru próbować ze względu na obojczyk. Jakoś poszło a z Nierazem czy Szajbą nie mam co startować.
No to będzie nas dwóch w tej zabawie - może dołączą inni i przy okazji poprawią swoją sprawność.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Redukcja - podsumowanie
Koniec
Na początku chciałem podziękować Kabo, Ojanowi i Antosowi za pomoc i wspieranie mnie podczas tego okresu. Szkoda tylko, że pomoc przyszła późno ale lepiej późno niż wcale Następnym razem będę mądrzejszy.
Cały okres trwania redukcji to 3 miesiące z przerwami na głupoty, podczas których zrzuciłem 7,7kg a w między czasie przybrałem łącznie dodatkowe 5kg (na upartego zrzuciłem prawie 13kg ). Do końca nie jestem zadowolony ale jest lepiej niż zakładałem i po minicut z początku roku. Głównym założeniem było napędzenie wrażliwości insulinowej bez większej obcinki tłuszczu ale jak to Kabo ujął "Starczy na dłużej". Muszę jeszcze nauczyć się nadawania ostrości sylwetce, uwypuklenia mięśni, odwadniania i poświęcić trochę czasu na opalanie skóry - od razu oświadczam, że startować nie będę Było to dla mnie nowe doświadczenie. Wcześniej redukcje wyglądały trochę inaczej, bez strat w na wadze tylko, że trwało to o wiele dłużej.

Dane przed i po:
Waga 83,3kg -> 75,6kg -7,7kg
Pas 81,5cm -> 78cm -3,5cm
Tłuszcz wg tabelki 13% -> 9% -4%

Film z pozowania nagrany w świetle dziennym. Gdybym nie był taki blady i kudłaty byłoby lepiej Zobaczę jak organizm zareaguje na większą ilość węgli więc może w najbliższych dniach również coś nagram. Teraz muszę trochę odpocząć i pojeść niezdrowego jedzenia - stęskniłem się. Panie Janku raczej pod wrażeniem nie będziemy




Piona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131213
Myślę, że jestem przed wrażeniem.
A będzie jak będzie.
Widzę, że Twój odpoczynek poskutkuje utratą zadowolenia z tej długiej redukcji.
Po redukcji szybko się masuje
Filmik obejrzę - teraz obrywam kulki winogron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
skoro redukcję zrobiłeś tak by się katować
to po redukcji nie wrzucaj słodyczy bo jeszcze większego bajzlu sobie narobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Panie Janku wrażenia już lepszego nie będzie chyba, że jest coś czego nie wiem.
Antos słodyczy nie będzie ale pizzy sobie nie odmówiłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Jezoo trzymaj dalej ten kurs i rozbudowuj powoli sylwetkę.

Masę zostaw koksom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
masti
Jezoo trzymaj dalej ten kurs i rozbudowuj powoli sylwetkę.

Masę zostaw koksom.



Szkoda byłoby się zalać po redukcji. Mam mały pomysł na następny okres masowania. Powoli do przodu bez stresu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium