SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131210
fanss
Paatik
Ale na serio??? Bez niczego?? To musi być strasznie niewygodnie....
W sumie, jakby się tak zastanowić, to na kontrolowanie głębokości siadów, nie widzę lepiej
Przy ćwiczeniach w siadzie i WL mogłoby być groźne dla zdrowia ale przysiady, wznosy bokiem, podciąganie na drążku czy wyciskanie stojąc spokojnie daję radę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Jak kogoś interesuje choć trochę astronomia to można na porannym niebie po prawej stronie wschodzącego słońca od 4:30 obserwować dwie planety, Jowisz i Mars. Do tej dwójki ma dołączyć Merkury w tym miesiącu więc myślę że warto wstać tak wcześnie. Dwa zdjęcia zrobiłem o tej samej godzinie, z tego samego miejsca i widać gołym okiem jakie ogromne dystanse pokonują planety w ciągu doby. Oczywiście na zdjęciach są to malutkie odległości ale w skali układu słonecznego są to setki tysięcy kilometrów. Po drugiej stronie nieba , na zachodzie, o tej samej porze widoczny super księżyc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Klatka, plecy, brzuch
1a. WL 15 x 52/62/72; 10 x 82kg
1b. Wiosło sztangą do klatki 4 x 12 x 52kg
2a. Wyciskanie sztangielek wąsko 4 x 12 x 17kg
2b. Ściąganie drążka nachwytem 4 x 12 x 35kg
3a. Pompki na stołkach z martwego punktu 4 x 15
3b. Narciarz 4 x 12 x 25kg
4. Spięcia w poprzek ławeczki 3 x 20
5. Plank 3 x max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezzo, co Ci klawiatura nawaliła?
Zero komentarza
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346026
Giaurnemo
Jezzo, co Ci klawiatura nawaliła?
Zero komentarza



ilość zrobionych serii i powtórzeń mówi samo za siebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Jawor50
Giaurnemo
Jezzo, co Ci klawiatura nawaliła?
Zero komentarza



ilość zrobionych serii i powtórzeń mówi samo za siebie

Panowie, brak komentarza, bo nie będę w kółko pisał jak mi się nie chcę żeby nikogo tu nie zanudzać.
Jedyny komentarz jaki przychodzi mi do głowy na temat treningu to taki: Dałem z siebie ile mogłem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131210
Jezoo
Jawor50
ilość zrobionych serii i powtórzeń mówi samo za siebie

Panowie, brak komentarza, bo nie będę w kółko pisał jak mi się nie chcę żeby nikogo tu nie zanudzać.
Jedyny komentarz jaki przychodzi mi do głowy na temat treningu to taki: Dałem z siebie ile mogłem!
Rzeczywiście.
Dużo tego było.
Pompa była?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Panie Janku pompa była całkiem spora i bardzo przyjemna Przez 4 dni lenistwa nagromadziło się sporo glikogenu i nie mogło być inaczej. Na treningach staram się robić więcej ćwiczeń na różne partie bo nie wiem kiedy znowu mi się zachce trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezoo
Na treningach staram się robić więcej ćwiczeń na różne partie bo nie wiem kiedy znowu mi się zachce trenować.

Jezoo zastanawiasz mnie i niepokoisz
Mam nadzieję, że nie podążasz śladami kerada


Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2019-02-21 11:30:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Giaurnemo
Jezoo
Na treningach staram się robić więcej ćwiczeń na różne partie bo nie wiem kiedy znowu mi się zachce trenować.

Jezoo zastanawiasz mnie i niepokoisz
Mam nadzieję, że nie podążasz śladami kerada



Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2019-02-21 11:30:10

Mistrzu mam ten sam dylemat. Do Kerada co prawda mi daleko ale przez pecynę przechodzą różne dziwne myśli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium