SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
Akurat przy SK z każdą kolejną serią ta satysfakcja zaczynała mnie opuszczać i czułem co raz większy bezsens dalszej zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Akurat przy SK to mógłby z równie dobrym skutkiem ponapie...dalać się młotkiem po udach i kolanach. Byłyby domsy, ból, stan zapalny a przy okazji walenia młotkiem przetrenowałby bicka
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
Panie Szajba, coś w ten deseń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12118 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130933
Jezoo
Panie Szajba, coś w ten deseń
Dałbym szacuna za tego Pana Szajba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
ojan
Jezoo
Panie Szajba, coś w ten deseń
Dałbym szacuna za tego Pana Szajba.

Kultura musi być
Czasami szacun działają. Warto próbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No akurat na świeżo jestem szczęśliwą posiadaczką doomsów w udach po SK, mam wrażenie, że siła wzrosła od początku SK, ale może to byc związane także z 5/3/1, wiec ciężko stwierdzić. Nie wydaje mi się, żeby mi obwody znacząco wzrosły, ale jeszcze nie mierzyłam... wiec chyba faktycznie wytrzymałość najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
Tsubame33
No akurat na świeżo jestem szczęśliwą posiadaczką doomsów w udach po SK, mam wrażenie, że siła wzrosła od początku SK, ale może to byc związane także z 5/3/1, wiec ciężko stwierdzić. Nie wydaje mi się, żeby mi obwody znacząco wzrosły, ale jeszcze nie mierzyłam... wiec chyba faktycznie wytrzymałość najbardziej.

Ja jeszcze czekam na swoje
Wytrzymałość pewnie się zwiększy jak również ubicie mięcha i nogi nie będą takie flakowate. Nie należy tylko mylić siły z wytrzymałością bo możesz robić 1000 przysiadów z tym ciężarem ale robiąc na 1 max kg powtórzenie, różnicy może nie być. 5/3/1 jak widać sprawdza się na wszystkich trenujących ta metodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ćwicz obydwa typy włókien mięśniowych, a z progresem problemu nie będziesz miał, aż do maksymalnej możliwości twojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
Brzuch
DOMSY jeszcze nie przyszły to zrobiłem brzusio.

Wznosy kolan na skośne brzucha 3 x 10 na stronę
Kółko z kolan 3 x 15





Lipton masz rację, trzeba trenować wszystkie rodzaje włókien bo jakby nie patrzył one też wchodzą w skład muskulatury i nadają estetycznego wyglądu ale są ciekawsze ćwiczenia niż SK Ja to nawet trenuję mięśnie brwi i małżowiny usznej aby niezależnie nimi poruszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Nie zrozumiałeś mnie, chodzi mi o to żebyś ćwiczył w zakresie nie tylko do 12p, ale i też do 30p.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium