SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56131
Panie Janku pamiętam, że dzień wcześniej trenowałem ale jedzenie trzymam na równym poziomie więc węgli nie brakło. Na kolację zjadłem tylko trochę więcej białka aby na dłużej starczyło bo rano musiałem iść na czczo.
Paawo nie mam już wyników bo odniosłem do poradni aby dołączyli do mojej karty ale HDL podniósł się o 20 przekraczając normy w stronę miażdżycy a LDL był na poziomie.

Narazie czekam na resztę badań i wyników więc nie będę siał nie potrzebnego zamętu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezoo
Panie Janku pamiętam, że dzień wcześniej trenowałem ale jedzenie trzymam na równym poziomie więc węgli nie brakło. Na kolację zjadłem tylko trochę więcej białka aby na dłużej starczyło bo rano musiałem iść na czczo.
Paawo nie mam już wyników bo odniosłem do poradni aby dołączyli do mojej karty ale HDL podniósł się o 20 przekraczając normy w stronę miażdżycy a LDL był na poziomie.

Narazie czekam na resztę badań i wyników więc nie będę siał nie potrzebnego zamętu.

No to nie siejmy zamętu.
A to że, podniósł się HDL to zupełnie nie ma się czym martwić.
Zdrówka życzę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56131
Dziękować, dziękować. Również myślę, że to raczej miażdżyca nie jest bo mi tak nogi nie puchną ale zastanawia mnie ten ból nóg po każdym wysiłku nawet małym. Narazie badania a jak coś będę wiedział konkretnego to napiszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346001
a miażdżyca to puchną nogi
miażdżyca z zatkanymi tętnicami to " choroba wystaw " ,łydki tak bolą że dla niepoznaki zatrzymujesz się przy wszystkich wystawach aby dać nogom odpocząć aby bez bólu można było dalej trochę przejść
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56131
Ja narazie co dziesiątą oglądam a co pół km oglądam się za ławeczką i to nie do WL Nigdy tak wolno nie chodziłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56131
Bicepsy
Dzisiaj tylko bicepsy. Wczoraj tak się opaliłem na plecach, że dzisiaj ledwo się ruszam. Teraz muszę przód opalić a potem nogi.

Uginanie sztangą 4 x 10 x 35kg
Uginanie sztangielkami naprzemiennie 4 x 10 x 12kg
Młotki 3 x max x 7kg

Badanie Dopplera wykazało, że mam bardzo piękne, duże czyste żyły


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Jezoo - zakończ tę redukcję masy mięśniowej!
Robisz się coraz mniejszy - chociaż bicepsy fajne .

No to co Cię boli jak niby prawie wszystko gra?
Pewnie aparat zepsuty a operator nie kumaty!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56131
ojan
Jezoo - zakończ tę redukcję masy mięśniowej!
Robisz się coraz mniejszy - chociaż bicepsy fajne .

No to co Cię boli jak niby prawie wszystko gra?
Pewnie aparat zepsuty a operator nie kumaty!

Z chęcią bym zakończył - do tego obciślaki mnie pomniejszają. Nawet nie wiem ile ważę. Czasami jakaś sałatka z ciastek albo chipsów wpadnie ale to nie przepis na sukces.
Lekarz był prima sort. Wszystko mi pokazał, objaśnił tak, że mogę sam robić Dopplera.
Bolą i kłują mnie zgięcia podkolanowe więc są jeszcze dwie opcje, zapalenie mięśnia lub ścięgna podkolanowe albo za mało ruchu związanego z unieruchomieniem przy zapaleniu achillesa i ciężko mi wrócić do formy. Muszę chyba robić dłuższe spacery aby rozruszać nogi. Albo pomoże albo padnę po drodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Gdyby to była lekarka to nie dziwiłbym się Twojemu zachwytowi!

Czyli masz zalecenie więcej się ruszać?
No to konkurs KNL czeka na Ciebie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56131
ojan
Gdyby to była lekarka to nie dziwiłbym się Twojemu zachwytowi!

Czyli masz zalecenie więcej się ruszać?
No to konkurs KNL czeka na Ciebie.

Panie Janku ja w domu nie mam na prawdę na co narzekać i ten zachwyt mi w zupełności wystarczy
Po zalecenia idę jutro a spacery to mój wymysł. Zobaczę czy będzie progres czy regres w długości spacerów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium