SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
Ramiona
Zestaw jak tydzień temu. Trochę dołożone i to mnie cieszy bo siła nie spada tak tragicznie mimo, że mało spałem w nocy a po południu drętwiały mi łokcie i kolano. Po trzech dniach pracy ból ścięgna powrócił dlatego odpuszczę wyskoki z siadu i mountain climbers do KNL - nagroda nie jest tego warta. Za to dzisiaj podjąłem próbę naprzemiennych wyprostów ale przy 37 powt. żona się zorientowała, że nie włączyła nagrywania. Jutro spróbuję jeszcze raz. Po treningu zmierzyłem obwód ramion i wg moich obliczeń do końca redukcji nie powinienem spaść poniżej 40cm.

1a. Wyprosty nachwytem 3 x 10 x 25kg
1b Uginanie sztangą stojąc 3 x 10 x 33kg
2a. Czachołamacze sztangielkami 3 x 10 x 13,25kg
2b. Młotki stojąc 3 x 10 x 13,25kg
3a. Francuz na wyciągu 3 x 10 x 25kg
3b. Uginanie sztangielką o kolano 3 x 10 x 13,25kg
4a. Francuz kettlami siedząc 3 x max x 6kg - TUT 1:5
4b Uginanie prostą stojąc 3 x max x 12,5kg - TUT 1:5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607761
Szkoda ze problemy ze ścięgnem wróciły, ale masz rację, zdrowie ważniejsze. Zresztą jest jeszcze czas, może pod koniec miesiąca będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
Viki
Szkoda ze problemy ze ścięgnem wróciły, ale masz rację, zdrowie ważniejsze. Zresztą jest jeszcze czas, może pod koniec miesiąca będzie lepiej

Miejmy nadzieję, że się polepszy. Narazie zastanawiam się jak z pracą dalej będzie, bo zmienił się dyrektor podczas mojej nieobecności i może być różnie jeśli wezmę kolejne zwolnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
Klatka
Po wczorajszych ćwiczeniach do KNL dostałem DOMSów w nogach a najbardziej odczuwam je w lewym krawieckim.
Przy WL próbowałem zrobić jedno powt. więcej niż ostatnio ale się nie udało, nawet z odbiciem. Za to na skosie zwiększyłem o 5kg i nawet lepiej się wyciskało.

WL 10 x 52/62/72/82/ 4 x 92kg
WL skos+ 4 x 10 x 57kg
1a. Dipy 3 x 10 x cc
1b. Rozpiętki sztangielkami w siadzie 3 x 10 x 7kg
1c. Rozpiętki z gumami 3 x 10 x 5kg

Na koniec trochę pozowania dla oceny postępów ale tak średnio narazie to widzę. Przez to ścięgno nie mam natchnienia na treningi bo nie można zrobić hardkorowego treningu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Ja po poniedziałku to wszystkiego dostałem w pachwinach i biodrach.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
olotraper
Ja po poniedziałku to wszystkiego dostałem w pachwinach i biodrach.

Moje przy Twoim to pikuś - nie zazdroszczę. Z tym Apapem to uważaj bo możesz się uzależnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Jezoo
olotraper
Ja po poniedziałku to wszystkiego dostałem w pachwinach i biodrach.

Moje przy Twoim to pikuś - nie zazdroszczę. Z tym Apapem to uważaj bo możesz się uzależnić.

Apap to paracetamol, nie da się uzależnić fizycznie tak jak od witaminy C, a psychicznie też nie za bardzo, bo aż takiego komfortu nie daje, przestanie boleć to wróci poprzedni komfort. Mylisz apap ze środkami przeciwbólowymi opartymi na opiatach, czy opioidach. Środek, który przez 4 lata zażywałem na spastyczność powodował uzależnienie Baclofen. Oparty o substancję zbliżoną do kokainy, czy morfiny tyle, że z psychicznych reakcji to głównie senność, wizji nie dawał i dwa razy przerywałem zażywanie, za pierwszym razem nie dałem rady, miałem klasyczny syndrom odstawienia. Ciężko było.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
Bardziej mi chodziło o uzależnienie psychiczne, że nic Cię nie będzie bolało a będziesz brał tak "profilaktycznie". Mój ojciec tak miał jak zmieniał zęby na państwowe i właśnie łykał Apap, no bo co to będzie jak będą go dziąsła bolały. Wolał zapobiegać. Musieliśmy przed nim chować wszystko przeciwbólowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56111
Dzisiaj tylko próby do KNL, które z przygotowaniami zajęły mi godzinę. Chyba się opierdzielam. Przy HT poszedłem na całość. Dwie próby pod 152kg gdyż pierwsza była taka trochę koślawa. Myślę, że jeszcze zapas jest tylko ciężko już oderwać sztangę bez zsuwania się z ławki. Przy podciąganiu może jeszcze z 1,25kg i więcej nie dam rady na chwilę obecną.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130942
Nie czaruj nas!
W podciąganiu 40 kg pykniesz jak nic!
Powiedziałbym, że musisz bo drazekm zrobi to z 50 kg.
A KEBUL to wielka niewiadoma.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium