SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627844
W tym co Psn Jan napisał jest dużo prawdy. Trudno, nie będzie jak było / może za jakiś czas się da bardziej - teraz warto robić co się da i nie zamartwiać jak jest kiepsko w porównaniu z tym co było. Trzymam kciuki!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346041
Jezzoo choroby ,dolegliwości zabierające nam możliwość funkcjonowania,ból towarzyszy nam wszystkim.Jedni tym są obdarowywani bardziej i Ci właśnie muszą sobie fizycznie i psychicznie poradzić .
Często zadawane pytanie --- " dlaczego mnie to spotkało "? przecież prowadzę zdrowy tryb życia - ćwiczę ,nie palę itd nic nie dają ,najwyżej większego doła
Mimo przeciwności, nie mocy ,bólu ludzie dotknięci chorobą pokazują charakter że na ile mogę to działają ,a nie narzekają jak im żle i nie oczekują litowania się innych .
Jezoo myśle że mimo przeciwności losu przezwyciężysz to wszystko i dalej będziesz pogodnym gościem zarażający swoją pasją sportową innych
a odnośnie wyglądu to rób na tyle ile możesz i Twoja głowa powie dałem z siebie wszystko na ten czas ,wtrącę zdanie też o sobie moje nie ćwiczone nogi nijak mają się do góry dla innych to śmieszny wygląd a dla mnie to robię dla siebie to co mogę i ile mogę POWODZENIA
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Panie Janku, Paatik, Jawor dzięki, że we mnie wierzycie. Staram się trenować jak mi zdrowie pozwala z większym lub mniejszym skutkiem. Załamywać to się nie załamuję. Narazie zdrowie najważniejsze bo nie tylko mnie ono służy. U mnie w domu nadal słychać "Ale lekkie!" i nie dlatego, że jest lekko. Większość ćwiczeń mam leżąc lub siedząc choć i wiosłowanie sztangą też się trafi w dobry dzień.
Może wrzucę przegląd formy na następnym treningu. Chcecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346041
.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131245
Sądzę, ze forma niewiele się zmieniła!
Większość z nas trenuje uparcie a wygląd nie zmienia się od lat!
Wahania masy do 5kg w obie strony praktycznie są niezauważalne - różnica jest widoczna dopiero przy maksymalnej wycince.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
ojan
Sądzę, ze forma niewiele się zmieniła!
Większość z nas trenuje uparcie a wygląd nie zmienia się od lat!
Wahania masy do 5kg w obie strony praktycznie są niezauważalne - różnica jest widoczna dopiero przy maksymalnej wycince.


Panie Janku sam jestem ciekaw bo od dawna już nic nie nagrywałem więc sam nie wiem a w lustrze nie widać wszystkiego jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131245
No to czeka Cię trochę pracy w robieniu i zestawianiu fotek.

Czekamy na pokaz obecnej formy.
(W moich lustrach to wydaje mi się, że jestem dosyć dobry aby wystartować w zawodach - tzn. wcześniej tak widziałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Panie Janku nie będę robił fotek tak, jak u Pana w dzienniku. Po prostu nagram film z pozami i się zobaczy czy wogóle warto robić takie porównanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
No i jest filmik.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7304 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Jezoo przesadziłeś z opisem Twego złego stanu mięso siedzi gdzie trzeba .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium