SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Klatka i barki
Dzisiaj jakiś bez sił byłem. Skurcze w nogach i łydkach łapały przy każdym wysiłku. Zrobiłem szybki trening ale zaskakujący moje mięśnie. Niech się nie przyzwyczajają! Wrzuciłem trochę większe obciążenie by zobaczyć czy jeszcze trochę siły zostało. Myślę, że nie jest najgorzej. Przy karolkach nie miałem już siły utrzymać wyciągniętej ręki. Wytrzymałość spadła.

WL 12 x 52/62/72 -> 9 x 82 -> 7 x 87 -> 30 x 52
Wznosy sztangi szeroko do brody 5 x 15 x 28kg przerwy 60sek.
Karolki 1 x 10 x 3kg

Dzisiaj waga przed treningiem po prawie całym dniu 78,1kg. Ma się na lepsze. Oponka zaczęła znikać i pojawiła się przerwa między skosami a prostymi brzucha. Postanowiłem, że jeszcze ten tydzień przeciągnę redukcję ale już brakuje mi sił i natchnienia na dalszą walkę.


Zmieniony przez - Jezoo w dniu 2018-07-24 23:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Plecy i brzuch
Dzisiaj sąsiad - 70letni miły Pan - przyszedł do mnie i spytał czy bym wrzucił mu jutro węgiel do komórki a ja po rozgrzewce przed treningiem pleców. Dylemat czy robić dziś plecy czy nie? Zrobiłem, bo później już bym przez trzy dni sztangi nie podniósł. Odpuściłem tylko ostatnie ćwiczenie aby nie umrzeć przy łopacie

Wiosło sztangą nachwyt 4 x 15 x 62kg
Podciąganie nachwyt 14/10/8/8
Ściąganie sznura do bioder w lekkim opadzie 4 x 15 x 20kg
Brzuszki skośne w poprzek ławki 3 x 20

Po treningu 20 min cardio w formie pozowania. Skurcze nadal męczą - widać na filmiku.





Wybrałem się dziś do Bronki bo dawno nie byłem i trafiłem na białko, które kiedyś było w ofercie po 60zł za 700g. Skład nie powala ale tym razem kosztowało 10zł za puchę. Wziąłem trzy Na popitkę po posiłku lub zamiennik dla słodyczy jak znalazł. Nawet smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
A jedzonko takie jak zawsze tylko węgle okrojone.
Ryż 50g
Wieprzowina średniotłusta 120g duszona w pieczarkach i cebuli z przyprawami
Bób 40g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30551 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131086
Ta wieprzowina wygląda bardzo chudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
ojan
Ta wieprzowina wygląda bardzo chudo

Przed duszeniem miała tłuszczyk i się wytopił ale nasiąkła smalcem i była mięciutka. Po obróbce termicznej wyciągam z naczynia aby nie była mdła od tłuszczu bo ja takiej nie lubię. Po obróbce już nie odgrzewam bo się wysusza i jem nawet prosto z lodówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Dzisiaj tylko pompelki do konkursu i kilka serii rozgrzewkowych. Kręcę cardio, pot się leje. Jest dobrze. Potem wieczorny spacer z ukochaną szukać księżyca bo jutro ma być zaćmienie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Dzisiejsza praca komórkowa. Wazon z wiśni i szkatułka z olchy.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Bicepsy i tricepsy
Ostatni trening ramion na redukcji i chyba już ostatni ogółem. Nabawiłem się wczoraj stłuczenia kostki i staw pobolewa i jest napuchnięty. Może jutro będzie lepiej.
Ciężar nieznacznie zwiększony ale jakoś więcej siły miałem.

Łączone:
1a. California press 4 x 15 x 30kg
1b. Uginanie sztangą prostą 4 x 15 x 30kg
2a. Wyciąg wyprosty podchwytem 4 x 15 x 22,5kg
2b. Uginanie kratownicą nachwyt 4 x 15 x 20,5kg
3a. Francuz hantli 3 x 15 x 12kg
3b. Uginanie hantlą o kolano 3 x 15 x 10kg

Dzisiaj mały reset aby nie zapomnieć dlaczego trenuję. Przy okazji obejrzę skład drewna u szwagra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Jednym niezdrowym wieczorem pospułem chyba całą redukcję. Waga w jeden dzień wskoczyła o +1,6kg. Wydaje mi się, że naciągnołem sporo wody bo na "jedynkę" prawie nie chodzę a piłem dużo różnych płynów. Za to na "dwójce" byłem dwa razy. Brzuch wydęty, że wciągnąć ciężko ale kostki jeszcze widać. Chyba zrobię dziś oczyszczanie na samych koktajlach owocowych z wit. C.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Nie da się popsuć nic w jeden wieczór, 2-3 dni i będzie po sprawie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium