SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Dzisiaj dzień odchamiania. Rano mimo złej pogody popracowałem trochę nad specjalnym zamówieniem. Złamałem przy tym dłuto i paznokieć, do tego tokarka robiła psikusy z krańcówką ale nie poddałem się, znalazłem przyczynę i to co zaplanowałem zrobiłem. Po "obiedzie" wypad do kina z ferajną i na wieśmaka. Wszyscy zadowoleni Jutro wracam do rzeźbienia kraty. Ze słodzeniem napojów zszedłem do pół łyżeczki czyli zmniejszyłem już o 3/4 spożycie cukru. Zobaczymy czy ogólnie wpłynie to na poprawę sylwetki w dłuższym okresie czasu.


Zmieniony przez - Jezoo w dniu 2019-04-27 22:39:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezoo
Ze słodzeniem napojów zszedłem do pół łyżeczki czyli zmniejszyłem już o 3/4 spożycie cukru. Zobaczymy czy ogólnie wpłynie to na poprawę sylwetki w dłuższym okresie czasu.


Sylwetka się nie poprawi
Gorzej!
Osłabniesz
Od dziada pradziada wiadomo, że cukier krzepi
Ba!
Nawet wzmacnia kości







Zmieniony przez - Giaurnemo w dniu 2019-04-28 08:44:49
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Ramiona
Dzisiaj trening w wolnym tempie ale krótkimi przerwami. Trochę zwiększone obciążenie w głównych ćwiczeniach. Mięśnie twarde ale nie do końca napompowane.
Wszystko w seriach łączonych.

1a. Wyprosty nachwytem 3 x 10 x 22,5kg
1b Uginanie sztangą stojąc 3 x 10 x 33kg
2a. Czachołamacze sztangielkami 3 x 10 x 12kg
2b. Młotki stojąc 3 x 10 x 12kg
3a. Francuz na wyciągu 3 x 10 x 20kg
3b. Uginanie sztangielką o kolano 3 x 10 x 12kg
4a. Francuz kettlami siedząc 3 x max x 6kg - TUT 1:5
4b Uginanie prostą stojąc 3 x max x 10kg - TUT 1:5



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131245
"4a. Francuz kettlami siedząc 3 x max x 6kg - TUT 1:5 "

Wyglądają na cięższe!
Zazdraszczam (jak zwykle) mobilności obręczy barkowej i lędźwiowej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
To tylko pozory. Z zewnątrz są z grubego plastyku a żeliwa jest tylko trochę w środku. Gdy miał Pan moje lata zapewne był Pan bardziej mobilny niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131245
Jezoo
To tylko pozory. Z zewnątrz są z grubego plastyku a żeliwa jest tylko trochę w środku. Gdy miał Pan moje lata zapewne był Pan bardziej mobilny niż ja
Chyba jednak nie byłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Dzisiaj otrzymałem przesyłkę z Anglii, gdyż - dzięki uprzejmości koleżanki mojej żony - zamawiałem pastę polerską do drewna bo w PL takich nie ma. W środku paczki oprócz pasty znalazłem angielskie batoniki proteinowe Smak czekolada - mięta całkiem fajny ale twarde jak pierun. Co ważne mają tylko 1g cukrów prostych. Jest to jakaś wersja marketowa ale całkiem dobre jak za taką cenę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131245
Tanie i dobre!?
Mało cukru prostego i dosyć dużo białka.
A jaki skład konkretnie (ciekawość mnie zżera )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Po angielsku ale nie ma problemu z rozszyfrowaniem.





Zmieniony przez - Jezoo w dniu 2019-04-29 14:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Dzisiaj zrobiłem tylko próby wznosów kolan do KNL i zakończyłem na wyniku 23 powt. Potem zrobiłem 3 serie wykroków ale lewa noga nie sprawdzała się jako noga zakroczna nawet bez ciężaru. Na koniec nauka pozowania ale nie mam całego filmu, żeby wrzucić. To pozowanie gorsze od jakiegokolwiek cardio jakie robiłem. Spociłem się jak świnia i skurcze w nogach i ramionach mnie łapały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium