SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"W Kręgu MMA" TV PULS

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444


W nowej ramówce na jesień, telewizji PULS pojawił się program o tematyce mma.Jest to o tyle ciekawsze od innych emitowanych bzdetów(np.bully beatdow na mtv czy jakoś tak)że z grona elity zawodników mma Stanów Zjednoczonych,wyłoniętych zostanie kilku,którzy zmierzą się z zawodnikami Red Devils,czyli obozu Fiedzi.

Na Kostaryce zmierzy się w emocjonujących pojedynkach elitarne grono amerykańskich zawodników MMA. Tylko część z nich dostąpi zaszczytu stanięcia oko w oko z Red Devils - rosyjskimi mistrzami mieszanych sztuk walki, którzy uznawani są za najlepszych zawodników w tej dyscyplinie na świecie.

Wstępnie emisja zapowiadana jest na:
1 września, godz. 21:30
4 września, godz. 23:00
8 września, godz. 21:30
11 września, godz. 23:00
15 września, godz. 21:30

Telewizja dostępna na: cyfrowym polsacie kanał 138,Cyfrze+ kanał 10,NTV kanał 10,Neostrada TP z telewizją Kanał 10.
Naziemnie:http://pl.wikipedia.org/wiki/TV_Puls

Mam nadzieję,na pierwszy konkretny program rozrywkowy o tematyce mma.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6891
Mam nadzieje ze bedzie to lepsze od tego jak transmitowali BOTE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
Też widziałem reklamówkę tego - możliwe ,że coś ciekawego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Z grona elity (o której nikt nigdy nie słyszał)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Jaka to elYta będzie to wiadomo ale w wykonaniu M-1 ten program wyglądał (po reklamie bynajmniej) profesjonalniej niż to co dotąd widziałem.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bodog z 2006r. Ogólnie nic specjalnego. Pokazują sztuczne wyreżyserowane scenki np. jak gość, który to organizuje dzwoni do swoich pośredniczek zajmujących się wyszukiwaniem zawodników, a te mówią jakich to super wojowników znalazły itp. Potem są przedstawiani ci zawodnicy, którzy mają stoczyć walkę w tym odcinku. Z lepszych rzeczy to pokazują co chwila laski w bikini, ale też bez fajerwerków.
Walka nie była zła, ale sędziowie zapomnieli okulary założyć co do końca popsuło pierwszy odcinek.



"Z grona elity (o której nikt nigdy nie słyszał)"

Ktoś chyba słyszał o kimś takim jak Chael Sonnen, ale w tamtym czasie elita to trochę za dużo powiedziane.


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2010-09-01 23:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Nie oglądałem tego ale to już chyba M-1 challenge co leci na extreme sports jest lepsze...

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze,że nie "W kamiennym kręgu" - bo jakoś mi się ten tytuł z tym serialem kojarzy Ps. Na pewno program reżyserowany (bo w końcu program to przecież jest )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
A ja przegapiłem (tyrka) ale widzę po komentach, że raczej nie warto.Może wie ktoś coś o on-line?,jak nie to poczekam do 4.IX

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263257
Potwierdzam - nic specjalnego ten program, na dodatek te reżyserowane scenki które strasznie mnie irytowały i przypominały lipne programy rodem z mtv ...

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 494
A mi się podobało...nareszcie coś można obejrzeć w TV. :-%

"Płacz na treningu , śmiej się podczas walki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki trenigu...

Następny temat

Liga Shooto 11 Września 2010 Rzeszów

WHEY premium