SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 127475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1657 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56024
drazekm
Guma nie jest dobra bo musisz nizej zejsc zeby ją poczuc klatą, lepsze jest zlapanie gryfu tylko go trzeba oprzec na czym miekkim aby sie nie przesunął.

Myślałem nad gryfem ale tak jak piszesz przesuwał się i do tego nie wygodnie było się podpierać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1657 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56024
Jawor50
Jezoo bardzo ładne pompki ,masz wytrzymałość
Jak widzę tokareczka spisuje się dobrze i rozwijasz hobby ,ładne wyroby

Dziękuję Wypocznę i nabiorę sił na urlopie to będzie więcej, niekoniecznie lepiej
Kupiłem nowe dłuta to i możliwości się zwiększyły. Taki mniejszy kufel od kołka do gotowego do picia wytaczam, ozdabiam i woskuję już w dwie godzinki na spokojnie. Uchwyt to kolejna godzina zabawy. Zaczyna się opłacać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale nie masz opierac rąk na gryfie tylko podpórki miec szerzej a gryf zlapac jak sztangę między podpórkami, problem slizgania się gryfu prosta sprawa mata lub cos podobnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1657 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56024
drazekm
Ale nie masz opierac rąk na gryfie tylko podpórki miec szerzej a gryf zlapac jak sztangę między podpórkami, problem slizgania się gryfu prosta sprawa mata lub cos podobnego.

Nie pomyślałem nad tym dziękować. Dwie kantówki z wywierconymi żłobieniami i po kłopocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Przeciez na moich filmach widac ile jest mozliwosci kombinacji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1657 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56024
drazekm
Przeciez na moich filmach widac ile jest mozliwosci kombinacji :)

Szczególnie ta z gałązką mi się podobała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Obserwuj dalej będą jeszcze ciekawe pomysly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1657 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56024
drazekm
Obserwuj dalej będą jeszcze ciekawe pomysly.

Obserwuje i nie tylko dla niecodziennych pomysłów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
To co skusisz sie chociaz na walkę o czwarte lub piąte miejsce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1657 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56024
drazekm
To co skusisz sie chociaz na walkę o czwarte lub piąte miejsce ?

Nie wykluczam takiej opcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lokomotywa

Wiecej