SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3477 Napisanych postów 9477 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 545338
Panowie o czym ta gadka
Nie dalej jak w dwa dni wstecz w jednej serii pykło mi 10 ton, a próbując dodać ciężar ciała musiałem liczyć na palcach bo mi się kalkulator zagrzał
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1844 Napisanych postów 2123 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30568
A ja dzisiaj przez godzinę 3800 kg . No ale za 10 lat... może dam Wam radę. Nie poddawajcie się, walczcie do końca na razie daję wam fory, he, he.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 1652 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 55855
Klatka
Dzisiaj ostatni trening klatki z dużymi ciężarami na koniec testu. Po teście najprawdopodobniej zrobię trening sprawdzający czy siła pozostała czy uciekła.
Podczas treningu postawiłem na jedną kartę i albo wycisnę, albo mnie poskłada. Zestaw jak na początku testu. Powiem jedno: Jest MOC! Reszta na filmie
Ciężary podaję w starej wadze aby móc się połapać w progresie - na czerwono właściwy ciężar.

WL 9 x 94,5kg +1powt. +2,5kg 95,5kg
WL skos+ 8 x 84,5kg +10kg
Sztangielki skos+ 8 x 37kg +2kg 38kg
Rozpiętki 9 x 17kg +1powt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 4045 Napisanych postów 14074 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1153332
ciekaw jestem co by się stało jakbyś zapodał od razu po teście zwykłe mono i kontynuował trening, a Ty nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 625 Napisanych postów 3926 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256274
Jeszcze Jedna pucha AD i dogoniłbyś mnie z wynikami na klatę.
Jest moc i progres . Ja też powoli zaczynam odnotowywać wzrost siły na treningu klatki, więc na masie moja nieszczęsna klata powinna powrócić do tego co było.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1021 Napisanych postów 1652 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 55855
kabo9
ciekaw jestem co by się stało jakbyś zapodał od razu po teście zwykłe mono i kontynuował trening, a Ty nie?

Kabo, po teście właśnie wskakuję na mono - tej samej firmy co przed testem bo mi zostało na jakieś trzy tygodnie stosowania - prorok cy co ? Potem dokończę resztę AD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
LiptonS
Jeszcze Jedna pucha AD i dogoniłbyś mnie z wynikami na klatę.
Jest moc i progres . Ja też powoli zaczynam odnotowywać wzrost siły na treningu klatki, więc na masie moja nieszczęsna klata powinna powrócić do tego co było.

Lipton, jeszcze jedna pucha i pisałbym z chirurgii palcami u stóp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ramiona
Dziś miałem sobie odpuścić trening bo byłem mocno zmęczony po pracy. Potem zakupy, miska i złapałem drzemkę. Jak wstałem czułem się jeszcze gorzej ale popracowałem przy obrazach i jakoś motywacja wróciła, tym bardziej, że DOMSy w klacie zaczęły łapać i pomyślałem, że jutro będzie gorzej i na pewno nie będzie mi się chciało trenować ze względu na ból. Zrobiłem trening w seriach łączonych i nie pożałowałem. Pompa weszła ekstremalna, że aż zrobiłem pomiar ramienia i wyszło... zresztą zobaczycie na filmiku.

1a. Francuskie sztangielkami siedząc 3 x 10 x 12kg
1b. Uginanie sztangielkami z supinacją siedząc 3 x 10 x 12kg
2a. Francuskie łamaną siedząc 3 x 10 x 28kg
2b. Uginanie łamaną stojąc 3 x 10 x 28kg
3a. Wyprosty sztangielkami w opadzie 3 x 10 x 7kg
3b. Uginanie młotkowe sztangielkami stojąc 3 x 10 x 12kg
4. Pompki wąsko na stołku 3 x 15

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1844 Napisanych postów 2123 Wiek 53 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 30568
Ja bicki jutro rano i barki, a tricki wieczór sobota, jak dam radę.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7062 Napisanych postów 24707 Wiek 71 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1092917
41,5 cm - za mało węgli w diecie >
Głowa boczna tricepsa fajnie się prezentuje - prawie jak u mojego idola Steve Reeves
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lokomotywa

FuckBaton