SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
tatuncio
jak poniżej minuty przerwy to mega krótko, szacuneczek !

Niedługo będzie trzeba wydłużyć przerwy i zwiększyć klamoty bo mięśnie zapomną po co zostały stworzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
Ramiona
Mocny, dobry trening. Pompa masakryczna i nadal łapy się pompują. Przedramię zdechło

Serie łączone
1a. Uginanie sztangą podchwytem 8 x 12 x 28kg
1b. Wyprosty na wyciągu 8 x 12 x 25kg



2a. Uginanie sztangielkami z supinacją 8 x 12 x 12kg
2b. Dipy 8 x 12


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze mnie taki wyciag wkurzal jak masz ,co gibal sie na wszystkie strony ,przy duzym ciezarze to juz w ogole ,na takiej wersji mocowanej do sciany juz duzo lepiej sie robi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130957
jezoo - pozowanie na koniec może nie najlepsze ale forma wydaje się być coraz lepsza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
czunga
zawsze mnie taki wyciag wkurzal jak masz ,co gibal sie na wszystkie strony ,przy duzym ciezarze to juz w ogole ,na takiej wersji mocowanej do sciany juz duzo lepiej sie robi

Mnie też wkurza.
Najwięcej założyłem 65kg i dalej już strach, że yebnie.
Mam mocowany do ściany ale zdjąłem bo ściany kamienic nie nadają się na taki wyciąg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
ojan
jezoo - pozowanie na koniec może nie najlepsze ale forma wydaje się być coraz lepsza.

A zrobiłem tak na przypał bez zastanawiania dla zobaczenia jak to wyjdzie aby zrobić te pozy ale już z jajem. Jest troszkę lepiej jak Pan zauważył. Na barkach już lepszy zarys aktonów i z pleców zaczął tłuszcz uciekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam pytanie z innej beczki drewno obrabiasz maszynowo, czy dłutem też się zdarza? Sporo obrazów na ścianach, płótno i sztalugą... Twoje obrazy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
Tsubame33
A ja mam pytanie z innej beczki drewno obrabiasz maszynowo, czy dłutem też się zdarza? Sporo obrazów na ścianach, płótno i sztalugą... Twoje obrazy?

Większość robię na tokarce. Szczegóły i detale poprawiam dłutami, dremelem (taka mała wiertarka z wymiennymi końcówkami, wygląda jak duży długopis) i różnymi maszynami ściernymi.
Obrazy robi własnoręcznie moja żona różnymi technikami. Maluje, haftuje, wykleja.
To akurat nie sztaluga tylko krosno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok tak mi się rzuciło w oczy, że sporo sztuki w tle, bo sama mam wykształcenie częściowo plastyczne. Skoro krosno, to pewnie żona też plastyk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
Żona jest samoukiem i nigdy wcześniej nie miała kontaktu z takimi sprawami. Siedziała trochę na zwolnieniu ze względu na kręgosłup i dla zabicia czasu spróbowała haftowania. Potem poznała malarkę - hafciarkę i tak się zaraziła malowaniem Czasami nawet znajdzie się ktoś kto kupi jej obrazy albo składają zamówienia.

Edit
Tak wogóle to miło, że się zainteresowałaś


Zmieniony przez - Jezoo w dniu 2018-09-30 21:45:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium