SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato 2019 wg Jezoo moduł maj

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 889 Napisanych postów 1476 Wiek 12 dni Na forum 318 dni Przeczytanych tematów 53347
Waga 79,7kg
Obwód pasa 83,7cm
Fałdomierz 8mm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4815 Napisanych postów 21287 Wiek 70 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1072274
To jakie są wymiary fałdy?
Nawet w okularach nie widzę dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 889 Napisanych postów 1476 Wiek 12 dni Na forum 318 dni Przeczytanych tematów 53347
ojan
To jakie są wymiary fałdy?
Nawet w okularach nie widzę dokładnie

8mm. Chyba wrzuciłem zdjęcie gorsze jakościowo a usunąłem dobrej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Pierwsze koty za płoty.
Viki proszę o ocenę czy tak może być bo na hip trust się nie znam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3001 Napisanych postów 9737 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 506301
Do tych dwóch zadań, gdzie wynik liczony jest na podstawie Wilksa prosze o zdjęcie wagi w dniu próby Tym razem przyjełam wagą z pierwszego posta.

Podciąganie ładnie
Hip thrust ok. W tym ćwiczeniu można pokombinować i poszukać idealnego ustawienia, np. punkt oparcia pleców wyżej/niżej, ustawienie nóg - np. kąt prosty między udem i łydką. Pamiętać o posladkach, bo to one robią robotę i nie bać się ciężaru.
Dziewczyny w tym ćwiczeniu potrafią dźwignąć 100kg i więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dziękuję za ocenę. Dla mnie to był ten sam dzień ale trening skończyłem dopiero po północy. Następnym razem wrzucę z jedną datą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Kolejne ćwiczenie wypróbowane. Wyszło mi 78 powtórzeń ale i tak to wszystko jest do oceny Prowadzącej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4815 Napisanych postów 21287 Wiek 70 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1072274
No to nam nakopałeś!

Może też spróbuję w zwisie na drążku a nie na poręczach (zapatrzyłem się na Viki i zapomniałem o tej możliwości).

Na razie muszę poczekać bo niepokoi mnie te kopanie w brzuchu !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wydaje mi się, że w zwisie jest o wiele łatwiej bo tylko pół brzucha pracuje choć na koniec piekło już w całym brzuchu. Czytałem o pańskim brzuchu i może to być poprostu naderwanie jakiegoś mięśnia tylko dziwne jest to przeskakiwanie bólu z jednej strony na drugą. Proszę spróbować nawet na kilka powt. i zobaczy Pan różnicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3001 Napisanych postów 9737 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 506301
No to pozamiatałeś A wydawało mi się, że w zwisie jest trudniej, ale tak lekko u Ciebie to wygląda, że musze spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zrobiłem bez TRX. Ciężar przeniosłem na ręce i jakoś wytrzymałem. Teraz idę wsadzić nogę do lodu i proszę ocenę i podliczenie bo nawet nie liczyłem. Raczej to była ostatnia próba bez sprzętu.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato wg rutkow moduł Maj