SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Dzisiaj znowu potrenowałem. Opuchlizna z kolan zeszła ale ból nadal się trzyma.
Ostatnia seria szrugsów i przypinka.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Uda potężne mimo problemów a i separację widać.
Zdrowiej dalej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
ojan
Uda potężne mimo problemów a i separację widać.
Zdrowiej dalej.

Trochę się bałem obejrzeć filmik, żeby się nie przerazić ale niepotrzebnie. Nawet byłem zdziwiony, że taka separacja się zrobiła.
Leki narazie działają jak należy, oby tylko było lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezoo

Trochę się bałem obejrzeć filmik, żeby się nie przerazić ale niepotrzebnie. Nawet byłem zdziwiony, że taka separacja się zrobiła.
Leki narazie działają jak należy, oby tylko było lepiej.

Nareszcie coś optymistycznego
Jezoo, optymizm to jedynie słuszna droga
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Mistrzu ja zawsze jestem optymistycznie nastawiony ale jestem też realistą i wolę głowę mieć pod a nie nad chmurami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezoo
Mistrzu ja zawsze jestem optymistycznie nastawiony ale jestem też realistą i wolę głowę mieć pod a nie nad chmurami

Jezoo, ihmo prawda jest taka, że czasami przeginasz w tą niekorzystną stronę mając chwile zwątpienia w to co robisz
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Przepłukałem barki, ramiona i brzuch. Małe obciążenie jak zwykle ale dokładnie i nawet przypaliło. Zrobiłem po 3 serie i 10 powtórzeń każdego ćwiczenia.

1a. Żołnierskie
1b. Kobra
1c. Podciąganie do brody
2a. Pompki wąsko
2b. Wyprosty nachwytem
2c. Francuskie kettlami
3a. Młotki kratownicą
3b. Supinacja sztangielkami
4. "21"
5. Skręty ze sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
Co się stało?
Choroba czy długi urlop?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607840
Też się właśnie zastanawiałam co tu taka cisza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56128
Wszystko idzie w dobrym kierunku. Dzięki Wam za troskę
Nie wrzucam rozpisek, gdyż nie ma się czym chwalić. Trenuję jak trenowałem z lekkim ciężarem choć czasami do upadłego. Filmów też nie nagrywam bo co tu pokazać, WL z 50kg czy próbę koślawych przysiadów? No i to co Drazekm ostatnio zauważył, nikt nie ogląda niegadanych filmów, no może jakbym miał zgrabny tyłek, to słowa byłyby zbędne. Czasami na koniec treningu to nie pamiętam co robiłem na początku i z jakimi ciężarami.

Na forum jestem na bieżąco i się zastanawiam czy bez zegarka z pulsometrem warto się tu pokazywać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium