SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30528 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130877
Nie za szybko asekurant się włączył?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1658 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56090
ojan
Nie za szybko asekurant się włączył?

Tym razem nie. Sztanga zawisła i już by nie poszła. Za tydzień spróbuję jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Tak na zimno, bez dobrej rozgrzewki ? Wracaj do treningów, bo nie ma co czytać i oglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1658 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56090
LiptonS
Tak na zimno, bez dobrej rozgrzewki ? Wracaj do treningów, bo nie ma co czytać i oglądać.

Wracam, wracam choć czytać i oglądać jest co, np. brzuszki Pudziana, choć im więcej jest tam napisane, tym bardziej mi się nie chce brać udziału. Teraz miałem popołudniówki i czasu mi brakowało na cokolwiek.
Rozgrzewka była i to dość spora ale brak przygotowania pod bicie rekordu robi swoje. Tyle to ja wyciskałem przy wadze 74kg ale z miesięcznym przygotowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Jezoo
LiptonS
Tak na zimno, bez dobrej rozgrzewki ? Wracaj do treningów, bo nie ma co czytać i oglądać.

Wracam, wracam choć czytać i oglądać jest co, np. brzuszki Pudziana, choć im więcej jest tam napisane, tym bardziej mi się nie chce brać udziału. Teraz miałem popołudniówki i czasu mi brakowało na cokolwiek.
Rozgrzewka była i to dość spora ale brak przygotowania pod bicie rekordu robi swoje. Tyle to ja wyciskałem przy wadze 74kg ale z miesięcznym przygotowaniem.


Ja może wystartuje, 2 próby zrobiłem i zakwasów się dorobiłem, po dzisiejszym treningu brzucha. Może uda się zrobić jeszcze jedną próbę do końca tygodnia i ją wrzucić. Weź wystartuj, dobry masz brzuch, zawsze to jakiś bodziec do jego wzrostu.

Mi tam do rekordów WL daleko, na masie bardziej będę skupiał się na skosie dodatnim i ujemnym, który najlepiej działa na moją klatkę. Masę do kiedy ciągniesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1658 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56090
Masa leci do rozpoczęcia Kraty na lato, w której chcę wziąć udział aby mieć lepszą motywację. Brzuch jakiś tam jest ale nogi ciężkie. W 4 minuty z groszami zrobiłem dzisiaj 3 serie spięć ale przedramiona zdechły i klapa. Może w 20 minut zrobię 6 serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1658 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56090
Plecy i bicepsy
Dziś sprawdziłem czy jeszcze trochę siły zostało po przerwie miesięcznej od cięższych treningów pleców i zrobiłem trening na zasadach Doriana. Wynik jest taki, że siły mam jeszcze więcej niż w grudniu co mnie bardzo cieszy.
Po wczorajszym biciu rekordu czułem przeciążenie w barkach i łokciach ale rozgrzewka doprowadziła je do porządku.

1. Ściąganie podchwytem 9 x 68,5kg
2. Wiosło sztangą 8 x 88kg
3a.Wiosłowanie jednorącz w siadzie 12 x 26kg
3b. Wiosło nachwytem siedząc 12 x 26kg
4. Narciarz 4 x 12 x 26kg

5. Uginanie łamaną na modlitewniku 4 x 10 x 28kg





Tłuszczyku coraz więcej ale szczerze powiedziawszy do żołądka wpada wszystko co w łapy mi wpadnie. Do suplementacji dołożyłem dibencozyd i apetyt wzrósł tak mocno, że mogę zjeść posiłek co 1,5h - czasami z tego korzystam, szczególnie po treningu Niedługo będzie trzeba dołożyć więcej cardio bo zaleje mnie jak wieprza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezoo
Plecy i bicepsy
Dziś sprawdziłem czy jeszcze trochę siły zostało po przerwie miesięcznej od cięższych treningów pleców i zrobiłem trening na zasadach Doriana.




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1658 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56090
Dorian, wg mnie zamknął Złotą Erę jako ostatni Mr. Olympia jako estetyczny kulturysta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30528 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130877
Jezoo - każdy mastępny MrOLYMPIA był lepszy od poprzedniego.

Trenuj dalej i nie szalej z tą redukcją!
Jest Ci zbędna - no chyba, że żona tego pragnie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

WHEY premium