SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT / shrimp2 / rok3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 99462

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140177
Chudego i zdrowego
Niech się te barki, biodra i kolana w 2014 r. nie wydurniają, a i cała reszta niech siedzi cicho

Poniedziałek, 30.12.2013



Plus rozgrzewka i rozciąganie a po treningu 10 pięter pieszkom.
Miska na czuja.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-12-31 01:18:44
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 53 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 178057
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64827
Krewetko, najlepszego

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191806
shrimp2
Chudego i zdrowego
Niech się te barki, biodra i kolana w 2014 r. nie wydurniają, a i cała reszta niech siedzi cicho


I tego życzę

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140177
filonka, Arphiel, dziękuję AMEN

Żeby nie latać po wszystkich dziennikach po kolei, życzę Wam wszystkim globalnie: szampańskiej zabawy, a w Nowym 2014 Roku niech się Wam uda zrealizować wszelkie plany, a w bonusie niech się Wam spełni choć jedno z tych marzeń, które boicie się nazwać, żeby nie zapeszyć
I po prostu niech to będzie fajny, udany rok - taki, który warto wspominać

Wtorek, 31.12.2013
Miska nie liczona, zupełnie cheatowa.
I ostatni tegoroczny tren.




Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-12-31 16:43:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140177
I kolejne noworoczne postanowienie: wrócić do wytrzymek.
Jestem zupełnym leszczem :/ Chciałam dzis zrobić "miękkie nogi" i nie dość, że tempo iście żałosne, to nie byłam w stanie zrobić całości, a w przemianie zrobiłam :(

W efekcie:
1 burpee - 15 przysiadów
...
10 burpees - 6 przysiadów
11 pompek - 5 przysiadów
...
15 pompek - 1 przysiad

A w ogóle, to wbiłam sobie wczoraj w stopę okruch szkła ze zbitego kieliszka od szampana i za cholerę go nie mogę wyjąć. Wlazł chyba zupełnie pod skórę, bo nie czuję go pod palcami, tylko w chodzie. No i nie wiem co z tym fantem, bo boli jak idę. Pewnie jutro nici z bieżni :(

Miska czysta i nie za bogata, bo wczoraj poszalałam i dzisiaj nie mam siły ani jeść, ani burpeesować.
Jakaś lipa z tym 2014 ;)

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2014-01-01 21:14:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24640
O jaki ciekawy początek Nowego szampańska zabawa, szkło się sypało...

Krewecia dobrego zdrowia, szczęścia oraz każdego dnia powodów do zadowolenia i radości :-*
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140177
Dzięki Żyrafko :)

Zabiłam klatkę
I zdaje się, że morduję kolana :(



Miska względnie czysta (obiad na mieście; cukier w surówce, glutaminian w mięsie, frytki i sosy oddałam koleżankom ).

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2014-01-02 23:23:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140177
Głooodna jestem :/



Plus 10 pięter. Oj, nie dobrze z tymi kolanami

Na siłowni tłoczą się noworoczne postanowienia. Ciężko się z czymkolwiek zmieścić :/ Do tego chyba oszczędzają na saunie i postanowili zafundować użytkownikom takie atrakcje bezpośrednio podczas treningu. Jak zeszłam z bieżni suche miałam tylko paski środkiem ud. Reszta idealnie przyklejona do ciała - istna miss mokrego podkoszulka i portek.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2014-01-03 23:45:46
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140177
Wczoraj tylko raz 10 pięter, a tak poza tym papierkologia
Dzisiaj ciąg dalszy, więc też off, chyba że wieczorem coś potruchtam, ale marnie widzę.

Micha cały czas na oko. Na szczęście sylwestrowa opuchlizna w końcu zeszła.



Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trudny początek porady i przydatne wskazówki!

Następny temat

Dla Kobeit

electro
Polecane artykuły