SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 86994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ano, fajnie już jest, a po Wielkanocy dopiłujemy i będzie super
Ja to głównie po reakcjach znajomych widzę, na ile duża jest ta zmiana, bo tak na co dzień to wiadomo widzi się perspektywę pomiarów ostatniego tygodnia czy miesiąca Ale jak mnie wczoraj kolega po jakimś pół roku niewidzenia nie poznał, a kilka dni temu mijając koleżankę na korytarzu w pracy powiedziałam jej cześć, a ta mi dzień dobry to znaczy, że albo trochę się zmieniłam, albo ktoś mi robi koło d*** i ludzie zaczęli udawać, że mnie nie znają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Krewetka, no to m nie oszukałaś z nowym dziennikiem, a ja po starym się pałętam ciągle i się zastanawiam, co tak ucichłaś

Powodzenia i kciukasy 3mam.

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Cale dwa dni dumam o Tobie, jakoś tak.
Guru motywacji
Będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Uwielbiam oprawę graficzną twoich dzienników
Powiadomki ON i do zobaczenia w Krakowie

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Sobota, 09.02.2013





Nuki odpuszczają, znaczy w poniedziałek będę mogła gonić
Po placku owsianym stoczyłam walkę z sennością. Mimo że poszło w niego sporo odżywki.
Cieszę się, jeśli to znaczy że się naprawiam, ale jak mi wrong wykrakała, że ostatecznie przyjdzie mi zrezygnować i z owsa, i z owoców, to ja pitolę, zwłaszcza z przyciętym nabiałem Na razie afirmuję, że nie jestem senna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Stoi.



Szczerze mówiąc to jestem zdziwiona... pozytywnie.
Biorąc pod uwagę:
- cheat day
- chemię na gardło w postaci cuksów, flachy syropu z cukrem i jakiegoś słodkiego sprayu
- comiesięczną głodzillę i załączenie się trybu "gąbka"
oczekiwałam jakiegoś hardcoru.
Żeby jeszcze to gardło puściło :/ Zatoki puściły, katar takoż, chrypa zeszła, tylko ten ból gardła się nie poddaje. Syrop guzik dał, tabletki najwyraźniej też. Przerzuciłam się na płukanie solą i szałwią, ale marny skutek. obliques nie masz czasem w tajnym notesie jakiejś nalewki z chińskiej ropuchy plamiastej czy innego zaskrońca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no nie.... trzeba przeczekać, jak ropy nie ma to cóz płukanie płukanie i płukanie i przejdzie jak katar, po tygodniu lub 7 dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Co tu sie dzieje

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Na gardło to dobre lody:P heheh

Trzeba obmyślić jakiś przepis redukcyjny

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
wrong a tak sobie idę w Twoje ślady, dostając dreszczy po makaronie i ziewając po owsie. Tylko czemu na dupę to nie działa jak u Ciebie?

Gesti nie trzeba, już wymyślono - jem dość często.
Miksujesz zamrożone owoce jagodowe z wheyem i wychodzi sorbet truskawkowy, malinowy itp.
Albo mrozisz banana i miksujesz go z wheyem i kakao i masz bananowo-czekoladowe.
Albo robisz sobie miksa z surowym jajem wg Szefowej, który też smakuje jak lody owocowe.
Albo kupujesz kubeczki z patyczkami w Ikea i rozrabiasz wheya na gęsto i mrozisz i masz lody na patyku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trudny początek porady i przydatne wskazówki!

Następny temat

Dla Kobeit

WHEY premium