SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 86984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Flourish, niestety też zapomniałam i poszłam dopiero wczoraj - stoiska były już mocno przetrzebione, ale w sobotę ponoć warto było się przejść


Poniedziałek

Micha: nieliczona, przycięta, a co więcej nudna i chwilowo taka będzie - codziennie identyczna, więc nie będę wklejać.

Trening:


Miało być bieganie, ale lewe kolano stwierdziło, że nie ma ochoty. W ogóle, coś mnie ostatnio kolana pobolewaja, np. w przysiadach. Rozgrzewam je specjalnie przed, ale lekko mnie niepokoją. Martucca niedawno poleciła którejś lady Boswellię, to kliknęłam. Dzisiaj przyszła, będę łykać. W ramach przemianowej puli wzięłam też jointa i też sobie powtarzam, no i zobaczymy co z tego wyniknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
moja fizjo mi kiedys powiedziala ze kolana czasem bola od gromadzenia sie w nich toksyn np. po treningu. nie wiem jakie toksyny I w ogole o co chodzi ale ciekawe jest to, bo mnie tez czasem pobolewaja pomimo ze na technike cwiczen ogromnie zwracam uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
starość nie radość Moge tez zaczac wymieniac co mnie boli, ale olac, statystycznie boli mnie mniej niz reszte populacji z zego sie ciesze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 666 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17375
no, jak to moja mama mawia: boli- dobrze, znaczy, że JESZCZE żyję

Zmieniony przez - Athenaie w dniu 2013-09-10 16:24:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
A skoro jednak jeszcze chwilę pożyję, to cyknęłam nową fotę do dokumentów, może nie będzie znów cyrków na Ukrainie
Kto powinien wiedzieć gdzie, ten wie

Wtorek DNT, miska niska i nudna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W ramach przemianowej puli wzięłam też jointa i też sobie powtarzam, no i zobaczymy co z tego wyniknie.

Yyyy... Takie zabawy tu odchodzą?









Raportuj, jak się Boswellia sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Środa
miska jw

Plus dopadłam w końcu wczoraj owoce jałowca w PiP (myślałam, że są bez problemu do dostania, ale chyba poszły w zapomneinie bo w 2 hiperach nie mieli) i zaczęłam program na trawienie polecony przez woja zmc.

trening:



Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-09-12 00:23:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
mmmm a to nudnych misek się nie wpisuje? to teraz połowa wypisek z diety zniknie z forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trudny początek porady i przydatne wskazówki!

Następny temat

Dla Kobeit

WHEY premium