SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT / shrimp2 / rok3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez obliques z działu Ladies droga do formy i edukacja. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 139417

Odbębnię kwestie formalne i możemy dalej lecieć z koksem.
Tegoroczny dziennik pod hasłem: kończ Waść, wstydu oszczędź

Waga: 69,5 kg
Wzrost: 165 cm
Biust: 98 cm
Pod biustem: 83 cm
Pępek: 78 cm
Biodra: 99 cm
Udo lewe: 56 cm
Łydka lewa: 40 cm

W którym miejscu najszybciej tyjesz: biodra/uda/brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz: biodra/uda
Uprawiany sport: biegam, tańczę, recytuje, co obliques powie wykonuję
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznica na pomidorach, placek owsiany z żurawiną
Co lubisz jeść na obiad: łosoś & kiszkap, karkówka z warzywami, kaczucha w jabłkach
Co lubisz jeść na kolację: tatar
Co jako przekąskę: brazylijskie z owocami, kawa z mlekiem
Co jako deser: lody z wheya, szejk jagodowy z jajem by Szefowa
Ograniczenia żywieniowe: brak, ogólnie rzecz biorąc lubię jeść

Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne: dobry, tak, nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: sztanga
Preparaty i diety stosowane w przeszłości: oj tam, ważne, że dostałam już rozgrzeszenie

Zdjęcia są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem.

Aktualnie 1800, w rozkładzie B 150-160g, T 60g, W reszta.
Do miski wliczam wsio jak leci, łącznie z zieleniną.

Na stałe: tran (liczony w bilansie), omega3, kompleks witamin + witamina D, magnez, kombucha.
Plus okresowo to co potrzeba.

Aktualnie kondycyjny wg planu od Szefowej.
Potem się okaże.

1. Dokończyć redukcję.
2. Ustabilizować efekty, tudzież zrekomponować w „międzyczasie” co tam będzie trzeba.
3. Na ile się uda - pomóc skórze w regeneracji.
4. Dożyć dnia aż zostanie mi oddana sztanga
5. Zacząć się cieszyć treningami dla czystego fun-u.
6. Nauczyć się wyciągać korzyści z kompleksów sztangowych
7. Liznąć w końcu jakiejś wiedzy, bo mam nadzieję odzyskać wreszcie trochę zgubionego czasu

Poprzednio się udało, to i w tym roku sobie zażyczę jak w zeszłym: niech SIŁA, obliques i forumowe wsparcie będą ze mną, a kontuzje, kryzysy zdrowotne i niedoczas trzymają się z dala!

----------------------------------------------------------------------

Jadziem dalej

Tydzień 8 treningu kondycyjnego

Poniedziałek, 04.02.2013
Zeznałam w poprzednim dzienniku.

Wtorek, 05.02.2013
miska - nie będę już wklejać, ale czysto, wg założeń

trening
brzuchy
wznosy bioder w pionie - 20
nogi na siebie - 25
nożyce na boku - 20 na str
nogi do kolan na boku - 25 na str
brzuszki z nogami na podwyższeniu - 25
brzuszki z nogami na żabę - 25
sit ups - 25
russian twist 2,5kg - 20
AB Wheel - 25
bieznia - 10 min (po minucie 5/6/7/8/9/10/11 km/h + po 90sek 12/13 km/h)
wioślarz 8 x (1 min wolniej + 1 min szybciej)
2 x 10 pięter

Środa, 06.02.2013
miska - cheat day (bez słodyczy, ale kalorii na pewno sporo więcej, bo postawiłam na tłuszcze ser pleśniowy, awokado, mleko kokosowe). Obserwacja na boku: mocniej odczuwam cukry - znów mnie łamało sennie i bolała głowa, ale i mocniej odczuwam też sól - pleśniaka musiałam zagryzać dużą ilością słodkich koktajlówek.

trening - GPP1, czyli miękkie nogi?
15 burpees - 1 przysiad
14 burpees - 2 przysiady
...
1 burpee - 15 przysiadów

obliques mam nadzieję, że to o ten trening chodziło, bo jak nie, to umarłam nadaremno Burpee były aerobowe. Przysiady starałam się głębokie, choć biodra bolały

Chyba poczułam klimat nadchodzącej wiosennej przemiany

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-02-06 23:36:15

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67756
Pozotało mi tylko życzyć dużo siły i współpracy skóry z pęiknie zmieniającym się ciałem... wytrwałości juz nie życzę, determinacji powinnaś każdą z Nas tu uczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36731
czekałam na ten moment! oczywiście powiadomki ON :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 353 Napisanych postów 9850 Wiek 45 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 170347
Jestem
Mogę za Ciebie wino pić i wódkę też A jak w przemianie Iza przytnie Ci kalorię to też wezmę na klatę.... i niech w klatę mi ida

Dajesz, dajesz, nie przestajesz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 139417
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 322 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5066
Krewetko, gratuluję ... podziwiam i będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1409 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28444
tyle tych krewetek w pierwszym poscie ze az zglodnialam
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15301 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 189812
Krewetko ode mnie MOCy na treningach i żeby zdrowie dopisywało a z całą resztą dasz sobie radę
Powodzenia

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques

Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.

Aktualny DT -> http://www.sfd.pl/Arphiel_2013__ciąg_dalszy_:_D/podsumowanie_str._25-t937085-s29.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline SFD TEAM Moderator
Ekspert
Szacuny 1431 Napisanych postów 15897 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 228713
Powodzenia silna kobieto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 99887
powodzenia

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 58735
co by dalej spadało - co ma spaść, to co się ma podnieść - podniosło, to co ma się ujędrnić - ujędrniło

i żeby już zawsze było " just 4 fun"

Zmieniony przez - CiociaSamoZlo w dniu 2013-02-07 08:02:25

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysmuklenie ciała w moim wykonaniu - Cecili

Następny temat

Dla Kobeit