SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / shrimp2 / rok3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 86089

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
wybór jest prosty - bierz wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Jeśli koniecznie musisz coś wybrać (a szkoda, bo ja popieram aineko i brałabym wszystko) to stawiam na bramkę nr 2 (sery z gruszką i winem). Mniam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Zobaczę na co będzie jutro ochota. W zasadzie już dziś świętuję (w ramach ładowania był koktajl by Szefowa z malinami), więc mega ciśnienia nie mam. Bardziej dla uczczenia finału - taki symbol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Ser jest dobry na każdą okazję, ot co!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Shrimp a w jakim celu jest to ładowanie? bo rozumiem odwadnianie, ale przed zawodami czy na koniec konkursów to wszędzie się pojawia ładowanie... a to do fot końcowych mi tak dziwnie pasuje tyle jedzenia

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-06-21 18:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
eve mięśnie się pompują

oo proszę
"Na LC nasze mięśnie nie maja wystarczająco glikogenu wraz z jego spaleniem tracimy również wodę. Dodatkowo dużo pijemy przyzwyczajając nasze nerki do ciągłego przerobu wody. W piątym dniu dostarczamy węglowodanów mięśniom, chłoną one caly zapas napełniając się glikogenem i woda jednocześnie, ponieważ nagle przestajemy pic, a nasze nerki wciąż pracują na pełnych obrotach wypłukując wodę z organizmu, mięśnie, nie mając jej gdzie indziej, ściągają wodę spod skory zmniejszając grubość wyściółki"

Zmieniony przez - mariolka08 w dniu 2013-06-21 18:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
oo to bym się nie domyśliła jak ja mało jeszcze wiem
czekam na te Wasze mięśnie. Wybacz Shrimp za spam, już nie będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225705
krewetko makaron z pesto i parmezanem i przy okazji wpadnę na obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Wracam

Poczitowałam weekendowo i starczy!
Szefowa mnie pytała pod kątem stabilizacji czy podejrzewam u siebie zapędy bulimiczne. Boże, jak ta kobieta mnie zna Aż się Jej momentami boję A to jak pokombinowała przemianę, że się 2 miesiące fochałam, że brak efektów, a w ostatnim jakiś szok kompletny, to dla mnie najlepszy dowód że ma konszachty z diabłem Czarownica jedna Się dobrały z Martą, we dwie; jedna Wiedźma z kociołkiem z suszonymi oczami nietoperzy i druga Czarownica z mądrymi księgami zaklęć. No, kocham to forum

Ale nie o to, nie o to.
Wracam, bo potrzebuję mieć ramki i jakieś zasady oraz poczucie kontroli kogoś mądrzejszego

Zatem na chwilę obecną, po konsultacjach z moją Siłą Wyższą, przyjmuję sobie 1700 kcal i ww w okolicach 130g. Stosunek B do T dowolny.
Iza, liczyć warzywa?
I czy jest jakieś min. B lub min T, które muszę zachować dla zdrowotności organizmu?

Treningowo do wakacji nie zaczynam żadnego planu, bo na dwa tygodnie (w tym 4 dniowy wyjazd w trakcie) nie ma sensu. Tak więc na razie się trochę regeneracyjnie poplączę. Coś sobie może pobiegam, zrobię jakiś kompleks typu miś albo na co mi przyjdzie chęć. Po powrocie przyjmę sobie jakiś plan - może Arphielcowy z priorytetem na pupson? Zobaczę co mi Iza podpowie w podsumowaniu przemianowych.

Wczoraj sobie pobiegałam. I tak mnie te Wasze komplementy niosły jak na skrzydłach W dodatku było fajne rześkie powietrze po burzy i miły chłodek i w efekcie pierwszy raz (!) przebiegłam ciurkiem 60 minut Potem jeszcze 12 minut spacerem dla uspokojenia serducha i 10 pięter.

A potem odreagowałam to bieganie i przemianę we śnie, jak to ja i śnił mi się jakiś mega skomplikowany challenge biegowy ułożony przez Żyrafkę Ale plusem był pięknie do niego dobrany stretching - rozrysowany odręcznie przez Żyrafkę tak jak w atlasach Delaviera

No to się ogadałam
Brakowało mi tego troszkę w niespamerskim konkursowym
No, ale tutaj też ma być porządek bo inaczej Iza przestanie zaglądać i mi się stabilizacja w tucz zamieni. A tym razem ten cud ma się udać!
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Dla Kobeit

Wiecej