SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT Sheep str.24/48/rok str.83/101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 104954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hej,
Dzięki obcięciu kalorii (zaraz wyjdzie do ilu z dziennika) udało mi się zgubić 3 kilo i po 2-3 cm w obwodach. Od jakichś 4 lat regularnie chodzę na siłownię, jednak nie od początku stosowałam diety - jestem typowym cukrojadem :> A oto ankieta:

wiek: 29
wzrost: 160cm
waga: 61,4 kg
biust: 84cm
pod biustem: 78cm
talia w najwęższym miejscu: 72cm
pępek: 72cm
biodra: 99cm
udo: 59cm
łydka: 39cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 4 x tydzień siłownia (3x siłowy, 1x aeroby - marsz na bieżni/orbitrek 60-70% Tmax)
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane, serek wiejski, jajecznica, owoce
Co lubisz jeść na obiad : ryż/kasza/makaron, ryba, surówka
Co jako przekąskę : orzechy, warzywa surowe
Co jako deser : zwykle nie jadam deseru jako takiego, ale czasem to może być serek wiejski z owocami
Ograniczenia żywieniowe : nie jem mięsa (jem ryby,jajka, nabiał)
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : zdrowie bdb, miesiączki regularne, biorę tabletki hormonalne
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, aerobiki
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : WPC OstroVit do szejka po treningu, BCAA 5g dziennie przed treningiem,Detox i Antiox z Visiona, wcześniej kiedyś No-Explode przed treningiem
Stosowane wcześniej diety : Dukan (-7kg i potem +8kg, zmasakrowany metabolizm), dieta zbilansowana przygotowana przez dietetyka (wraz z treningiem) na której koniec konców nie zgubiłam więcej niż 1kg, na koniec dietetyk stwierdził, że kończą mu się pomysły, aktualnie coś próbuję sama sklecić (ważenie i liczenie nie przeszkadza mi). Dietetyk skupiał się na eliminacji mojej ochoty na słodkie pakując dużo warzyw do jadłospisu - udało się, lecz jak skończyłam z dietetykiem, to i słodycze wróciły.

Fotki:






Jak łatwo zauważyć, problemem są nogi i pośladki...

Dieta:

(ostatni posiłek to botwinka).

Takie zapotrzebowanie wyliczył mi pewien człowiek jak poszłam na sprawdzenie składu ciała (wyszło że trzeba obciąć 500kcal żeby zredukować fat -> 1100 kcal mi zostało go zagospodarowania w jadłospisie...). Próbuję coś w stylu carb cycling, że mam 3 dni węgle około 80-60g, a potem do 120g, to wszystko w ramach 1100/1200 kcal.

A oto trening:


Proszę o komentarze i wskazówki :)
P.S. Już wiem, że otręby i soja to zło, otręby szybko mi się skończą i ich nie kupię, ale zapas mleka sojowego mam spory :/

Winners train, losers complain.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Zgłaszam się po świętach i przerwie w związku z rege i łokciem. Mam parę obserwacji odnośnie miski; mianowicie pojawił się gluten i trochę nabiału a razem z nimi woda - poza tym nic w miesce nie zmieniałam, ww nie dorzucałam jakoś znacznie ani też nie były słabej jakości.
Poza tym łokieć już zdaje się być sprawny, odzyskałam pełen zakres ruchu, w tym i zeszłym tygodniu robiłam sobie nieobciążające go FBW co by z formy nie wypaść i na głowe nie dostać z braku ruchu dziś ostatnia wizyta u fizjo w kwestii łokcia i mam nadzieję na zielone światło do używania go bardziej na treningu

Na podstawie treningu nr 2 by Obli skleciłam sobie taki plan działania:
wszystkie ćwiczenia 3x15
Trening A.
1. przysiad przedni z push press
2a. wejście na ławkę ze sztanga lub sztangielkami
2b. invert rows
3a. bułgary
3b. pompki
4a. plank 3x max
4b. woodchoper

Trening B.
1. Martwy ciąg Sumo
2a. wyciskanie sztangielek na ławce skośnej
2b. ściąganie drążka górnego do klatki
3a. wznosy z opadu
3b. snatch jedna ręka
4a.TGU
4b. K2E
4c. "brzuszki" leząc na boku z nogami zgiętymi


Trening C
1a.przysiad
1b wypad
2a goblet squat
2b RDL
3a. Wznosy łydek na jednej nodze
3b. tate press
4a face pull
4b. prostowanie ramion na wyciągu

Mam nadzieję, że to ma ręce i nogi zaczynam z tym od 5 maja, a póki co sobie dziergam cichaczem FBW

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6598
Cześć :)

Nie jestem znawcą, ale może choć odrobinę Ci pomogę w kwestii miski.

Do bilansu nie wliczamy warzyw (chyba że strączki) i zjadamy ich co najmniej 750g. Jeśli teraz je wyrzucisz ze swojej rozpiski, to zobaczysz, że ledwo przekroczysz 1000 kcal.. to dawka chyba śmiertelna . Dla mnie to szok, że Ty masz w ogóle siłę ćwiczyć na siłowni W każdym posiłku powinnaś mieć źródło białka, tłuszczu i węgli - popodglądaj sobie dzienniki innych dziewczyn, to na prawdę bardzo pomocne na samym początku. Nie jedz też produktów typu light, bo są wysoko przetworzone. Zamiast tego lepszy będzie twaróg półtłusty (nie wspominając, że jest o niebo lepszy w smaku).
Nie jesz mięsa - przejrzyj sobie dziennik Oveji, też bezmięsne menu, możesz się wzorować.

I czytaj jak najwięcej, wierz mi że na tym forum są odpowiedzi na większość pytań, które jeszcze nie wiesz że zadasz

https://www.sfd.pl/-t722715.html
https://www.sfd.pl/-t752315.html
https://www.sfd.pl/-t418943.html

Powodzenia!

i EDIT: dopiero doczytałam się o Dukanie, więc nie wiem, czy moje wskazówki będą się Ciebie tyczyły, bo wiem że Panie, które miały z tym Panem romans są traktowane specjalnie


Zmieniony przez - maniulka w dniu 2012-06-19 19:53:34

"jest chęć, jest wizja, jest wiara, teraz wystarczy tylko się postarać"

http://www.sfd.pl/redukcja/poproszę_o_pomoc-t845308.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Dzięki za rady - fakt, muszę się temu przyjrzeć. Dziwne, że mam siłę i to wszystko robię...i jeszcze potem rowerem do pracy jadę sobie, bo trening mam między posiłkiem 1 i 2 od 7 do 8 rano. Mam tak mało kcal, bo pamiętam, że jak dietetyk dawał mi ok 1600 to waga rosła a fat niekoniecznie spadał...ale może trening był za lekki wtedy??

A co do Dukana - jestem świadoma swojej głupoty związanej z tą dietą (której przestrzegałam jak świętości przez ok 4 miesiące bez żadnych, ale to żadnych odstępstw). O co chodzi ze specjalnym traktowaniem? :P

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-06-19 20:02:30

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A moze po prostu obnizylas metabolizm ja tez nie chudlam na 1400 kcal, a tu lece w dol na 1800 kcal+ to co z warzyw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6598
Wątpię w ten za lekki trening, bo chyba 1200kcal to je kanapowiec, który używa tylko kciuka do przerzucania kanałów
Może dieta nie była dobrze zbilansowana? Ciężko mi powiedzieć, nie jestem znawcą w temacie.

I czekaj na szefowe, na pewno coś doradzą

Sheep
O co chodzi ze specjalnym traktowaniem? :P

zobaczysz

Zmieniony przez - maniulka w dniu 2012-06-19 20:11:22

"jest chęć, jest wizja, jest wiara, teraz wystarczy tylko się postarać"

http://www.sfd.pl/redukcja/poproszę_o_pomoc-t845308.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Dukan to jest historia sprzed dwóch lat, więc możemy chyba o tym zapomnieć :P

Bunia: No właśnie nie wiem do końca jak to jest, bo ilekroc dietetyk podjeżdżał z kaloriami, to mi waga skakała, a fat niekoniecznie spadał...na pewno zareagowałam na wycięcie węgli prostych (Dukan przebrzydły)...

No nic, zobaczymy co szefowe powiedzą :)

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-06-19 21:42:48

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1700kcal
rozklad BWT 30/50/20
Powiedzialam
No w kazdym razie ukladaj diete i skoncz w treningach z używaniem maszyny do podciagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Obliques: o tak nagle z 1100 skok na 1700? Co za rozpusta! Jutro spróbuję dietę obczaić na te parametry. A co z tą maszyną jest nie tak? Bez asekuracji to ja wiele razy się nie podciągnę...może ze 3 :> i to z oczami na wierzchu...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kiedys trzeba nie ma co sie patyczkowac tylko dzialac, w sumie nie widze powodu dla ktorego u ciebie trzeba by uwazac, jestes szczupla i cwiczysz bedzi edobrze tylko musisz zaczac jesc
maszyna nie uczy podciagania bo cialo na niej nie pracuje tak jak przy prawidlowym podciąganiu i pociagaj sie z pelnego zwisu, jezli nie potrafisz sie podciaganac to sie opuszczaj do pelnego zwisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64241
Siostra Prawie ten sam wzrost, prawie jadamy to samo Powodzenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale wiecei ze owieczki miesko jadaja? przynajmniej robaczkami nie gardza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapiski z dziennika pokładowego Maorissy :)

Następny temat

Chcę wyjść z bagna. Ale jak?

WHEY premium