SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT Sheep str.24/48/rok str.83/101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 105275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Hack przysiad, ale po co? rozumiem ze masz hack maszynę?
1b daj sobie suwnicę w ilosci 4x 15-20, przysiad zostaw, sumo to sumo, zwykły jest na inną partie nóg.
rampa nie jest filozofia, po prostu dochodzisz w ostatniej serii zwiekszając cięzar do 5 powtorzeń jako max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hack przysiad miał być zamiast normalnego przysiadu bo chciałam zrobić coś co nie wymaga asekuracji tudzież racków - bo po prostu tego nie mam na siłce. Hack maszyny jako takiej nie mam - planowałam to bez maszyny zrobić ze sztangą po prostu.

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-12-28 23:44:16

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-12-28 23:44:52

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ty w ogóle potrafisz hack przysiad zrobic, IMO za skomplikowane by sie bawic w stylu 5x5. Nie trzeba asekuracji do przysiadów, w życiu nie miałam, jak nie wstaniesz to spuścisz sztangę, zreszta nogi nie wysiadają z ruchu na ruch to trwa i sie czuje czy sie wstanie następne czy juz raczej lepiej nie walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No nie potrafię ale innych ćwiczeń w tym planie też jeszcze nie potrafię dobra, może zostawię te przysiady normalne, a mogłabym je robić na smithu? Bo nie mam jak wziąć tej sztangi inaczej na plecy - nie ma racków A budowla ze stepów mnie osłabia, ale jeśli to jest jedyne dobre wyjście to będę budować znów

I jeszcze wrócę z poprzednimi pytaniami:

Dzień 1:
5. shoulder box 3x6 regres (nie wiem za bardzo o co chodzi z tym regresem) - to jak to się robi?
Dzień 3:
5. ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 3x8-10 -> nie posiadam takiej maszyny - może być opuszczanie znowu (tak jak w dniu 1)?

By the way...czy to jest dobry pomysł ażebym się skupiała nad pupą i udami (wiem że te hormony tu przeszkadzają ;/).zamiast nad górą (którą może trzeba "dorobić")?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
stojaków zadnych nie ma np ławki do wyciskania? a przy smithie nie ma haczyków?

co ty w ogóle maz na tej siłce jak nie ma podsyawowych sprzętów, nie widziałam siłowni bez maszyn do ściagania czy dociagania???
moze byc opuszczanie moze byc maszyna z ramionami.. jak taka macie

regres - ciężaru czyli jezeli spada ci ilośc powtorzen poza zakres do nastepnej serii zdejmujesz ciężar

No nie wiem.. co ty tam soei umyśliłaś? cykl na budowe góry i tak muisz kiedys wykonać


Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-12-29 14:40:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ławka do wyciskania ma stojaki razem z nią zespawane i próbowałam się wbić tam ze sztangą ale tam ledwo włazi ktoś do asekurowania przy WL (zaraz za tym jest ścianka) Przy smithu są haczyki ale nie wiem czy wolna sztanga w nie wejdzie na średnicę bo sztanga od smitha (ta przymocowana do niego) jest chudsza niż taka standardowa

No ta siłka to jest specyficzna jakby nie patrzeć...przed "remontem" był ten drążek do ściągania i po drugiej stronie takie coś do przyciągania do brzucha - teraz już nie ma.... A może to jakoś na bramie można zrobić normalnie?

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-12-29 14:43:26

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mam do dyspozycji jeszcze taką fikuśną bramę oprócz normalnej:

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to sa drazki do ściagania, oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Sheep, mam identyczną. Montujesz długi drążek (pierwszy z lewej na zaczepie po środku) na obu uchwytach i klękasz lub siadasz na stepie.
Zapytaj u siebie czy ona jest w funtach czy w kilogramach. U nas nikt nie wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
O to fajnie że jednak się da - są kg przeliczone z lb i takie własnie obciążenia jak 1,25kg ;)

Winners train, losers complain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapiski z dziennika pokładowego Maorissy :)

Następny temat

Chcę wyjść z bagna. Ale jak?

WHEY premium