SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT Sheep str.24/48/rok str.83/101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 105217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
micha wczorajsza czysta 1500 BTW 40/40/20

picie: woda, kawa, pokrzywa, herbata biała/zielona
warzywa: kapusta, pieczarki, rzodkiewka
suple: vitamin olimp, tran

Muszę przyznać, że przy 150g węgli czuję się zdecydowanie lepiej przynajmniej nie mam głupich pomysłów na rzucenie się na jakieś syfy.

Trening z dzisiaj:


MC - robi się ciężko, przy ostatniej serii sztanga zaczęła mi lekko się wyślizgiwac, a chwyt naprzemienny jest jakiś taki ... dziki dla mnie, chyba jeszcze się pokręcę przy tym 55kg ech
Wyciskanie żołnierskie - nie ma progresu, ale przykładałam się do unoszenia barków, co wcześniej jakoś mi nie wyszło
Wznosy z opadu: wykonywałam z takim namaszczeniem, że ledwo z tego kozła zeszłam FIRE!!!
pull down: ostatnia seria mnie sponiewierała dokumentnie. Dwie pierwsze ok, nawet nieźle, ale potem rzeźnia. W ogóle stwierdzam, że jednak nie lubię maszyn


Micha na dziś - 3 dzień 1500 BWT 40/40/20:

picie: woda, kawa, pokrzywa, zielona herbata
warzywa: pieczarki, szczypior, rzodkiewka, kalarepa
suple: vitamin olimp, tran

Z ostatnich obserwacji, brzuch się niby zasysa i na plecach żeberka można liczyć Ogólnie, dziś tak się obczaiłam w lustrze na siłce i nie wygląda to wszystko źle, ale powalczę o lepszy look

Aha, nie zdązyłam dziś aero zrobić (choć sama nie wiem, czy bym miała na to siłę bo dziś mi się wszystko trzęsło na koniec), w piątek też się to nie uda bo muszę być w pracy na 9 (helikoptera nie posiadam ), ale next week aero będzie. I pytanko - czy od razu 30 min walnąć tego aero czy zacząć od 15min i dodawać?

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-10-24 09:43:00

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jeżeli w życiu nie
robiłaś aero to rób 15min jak robiłas to od razu 30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hehe, oczywiście, że robiłam ;) Przy najbliższym treningu zapodam 30min orbi.

Micha wczorajsza 1700 BWT 30/50/20 ->

suple: vitamin olimp, tran
picie: woda, kawa, pokrzywa
warzywa: rzodkiewka, szczypior
Najdałam się ww, zdecydowanie

trening dzisiejszy:

wiosło: poszło mi powiedzmy OK, ale strasznie mnie ciągnie sztanga do ziemi
przysiad przedni: Jest progres, ale po każdej serii siedziałam na podłodze dłuższą chwilę PYTANIE: czy to prawda, że tutaj się weźmie mniej niż przy przysiadzie tylnim?
wyciskanie sztangielek: tutaj brak progresu własciwie ale nie mam narazie siły na więcej niż 8 powt 12kg sztangielkami, chyba te 12kg wrzucę już do drugiej serii i będę zaczynać 10kg.
RDL:to ćwiczenie zaskakująco dobrze mi idzie, ale też i męczy konkretnie. Choć czasem się zastanawiam czy z rozpędu nie robię mc na prostych nogach, ale jednak przy RDL mam zdecydowanie lekko ugięte i działam biodrami.

micha na dziś: 1500 BWT 40/40/20

picie: woda, kawa, pokrzywa, herbata biała
warzywa: brokuł, szczypior, rzodkiewka
suple: tran, vitamin olimp

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak w przednim jest mniej niz w tylnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No to ciekawe ile ja bym bez smitha w tylnim zapodała...na smithu skończyło się na 84,5kg hm hm a tu jeszcze mam parę tygodni ;) Zobaczymy jak daleko zajdę

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
w RDLu pamiętaj, żeby wypinać tyłek robisz przysiady na smithcie (czy jak to się tam pisze 5 )?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Arphiel
w RDLu pamiętaj, żeby wypinać tyłek robisz przysiady na smithcie (czy jak to się tam pisze 5 )?


O tyłku pamiętam

Przednie robię w "klatce" zbudowanej ze stepów - po cztery jeden na drugim na lewo i na prawo
Tylnie robiłam na Smithu w poprzednim cyklu.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
no to ku pamięci - nie robimy przysiadów/ciągów na maszynach. A jeżeli plan coś takiego zakłada to będzie to zaznaczone. Jak nie ma wyraźnie napisane, że na maszynie to robimy na wolnych ciężarach
No czasami trzeba kombinować jak nie ma sprzętu

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Tamten plan sama skombinowałam ale zdaję sobie sprawę, że Smith to nie jest dobra opcja i jak będę znowu miała tylnie przysiady to na pewno zbuduję sobie klatkę

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
miski z weekendu 1500 BWT 40/40/20


suple: vitamin olimp, tran
picie: woda, kawa, pokrzywa, herbata zielona
warzywa: rzodkiewka, szczypiorek, kalarepa, brokuł

dzisiejszy trening:

WL: jestem zdziwiona postępami, niedługo będę wyciskać tyle co biorę w MC a to znaczy, że albo coś robię źle tutaj albo w MC
bułgary: masakra...walczyłam sama ze sobą, żeby się teatralnie nie przewrócić na bok po odłożeniu hantli
Invert rows: drążek na wysokości bioder sprawia że to ćwiczenie jest challenging
MC na prostych: progresuję sobie w spokoju, mam nadzieję że nie będę miała akcji przy 50kg że więcej to się boję
30 min orbi na zakończenie: wpełzłam na orbitreka resztkami sił i dyszałam jak lokomotywa, nie wiem jak ja zrobiłam te 30 min ale ciągle gapiłam się w stoper ile jeszcze zostało

Miska z dziś będzie jutro bo dziś wychodzę na obiad i nie wiem co będzie

Aaa, jeszcze pomiary:


Niby nie ma spadków dużych, ale też nic nie przybywa

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-10-29 11:25:44

Winners train, losers complain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapiski z dziennika pokładowego Maorissy :)

Następny temat

Chcę wyjść z bagna. Ale jak?

WHEY premium