SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT Sheep str.24/48/rok str.83/101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 105220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ławę dobij, nawet jeśli zrobisz 2-3 powtórzenia, właśnie o to chodzi w tym zakresie, żeby wyciskać blisko twojego maksymalnego ciężaru, a 30 nim na pewno nie jest, co najmniej te 5kg więcej w ostatnich seriach

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Zdecydowanie to nie jest 30 (choć na skośnej ni cholery nie mogłam więcej zarzucić żeby parę razy machnąć) :) ten tydzień "0" to obczajka właściwie - mały zakres i to wykorzystam, wykorzystam też asystę do stania za mną w celu utrzymania komfortu psychicznego ;>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Miska z wczoraj (DNT)- czysta:

warzywa: kalafior, rzodkiewka
suple: wit b2, wit b6, tran
picie: kawa, pokrzywa, rumianek

Dzisiejszy trening:

MC- wykonane 2 serie rozgrzewkowe, tu muszę skupić się nad doładowaniem ciężaru bo dziś tak nagle bałam się dowalić 50kg jednak :>
żołnierskie - też przyczajka trochę z tym obciążeniem bo nie znam tego ćwiczenia z wariantu na stojąco (zawsze siedziałam, ale skoro hantle po 10kg na rękę podnosiłam to tez powinnam tu więcej pocisnąć)
RHE- zrobiłam na ławce skośnej (jakimś cudem jej nie przeważyłam), ćwiczenie wydaje się być przyjemne i na razie najbardziej byłam skupiona trzymaniem się aby nie zjechać głową w dół
drążek - tutaj zrobiłam opuszczanie, ale to też trzeba się chyba naumieć, nie wiem czy jednak nie spróbować się podciągać ale z b.małą asekuracją ok 10kg np???


miska na dziś:

picie: woda, kawa, pokrzywa, rumianek
suple: wit b2, wit b6, tran, krzem organiczny

Pytanie: na piątek mam zaplanowany między innymi przysiad przedni z podwójnym dnem - może lepiej zacząć od "pojedynczego" dna i nauki poprawnego wykonania? Hm?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli nigdy nie robilas przedniego, to moze lepiej faktycznie najpierw zacznij normalny, pozniej sie pobawisz w podwojny.. tak mnie sie przynajmniej wydaje.

przy RHE lepiej by bylo, gdybys polozyla sie na poziomej, bo wtedy skoncentrujesz sie na ogniu w dvpie, a nie grawitacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No tak mi się wydawało, że to nie grawitację mam pokonywać :P, poziome są dostępne więc za tydzień tam popróbuję ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
zabawę z tempem czy podwójnym dnem zawsze zaczyna się jak opanuje się technikę danego ćwiczenia. Na razie wykonuj normalny przysiad przedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zawsze zamiast RHE mozesz normalne wznosy tułowia z opadu robic albo supermeny

jezli ciezko ci utrzymać ten rozkład i nei ma problemu z podwyzszeniem bialka to zmien go na 33/33/33 i zobacz jak ci będzie szło

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-09-20 09:11:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ok w przyszłym tygodniu wypróbuję to 33/33/33.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Miska wczorajsza (DNT - 1700 BWT 30/50/20)- czysto

warzywa: brokuł, rzodkiewka, papryka
picie: woda, kawa, pokrzywa, rumianek, melisa
suple: tran, krzem, wit b2, b6

Dzisiejszy trening:

wiosło - nawet nie najgorzej, ale coś nie mogę przypilnować żeby sztangę ciągnąć do brzucha a nie do klatki...

przysiad przedni (pojedyncze dno ) tu był cyrk, bo na smithu słabo to wychodzi, więc postanowiłam zrobić z normalną sztangą, instruktor pokazał jak ale oczywiście sama nie byłam wstanie sobie tego zarzucić na przód i jeszcze dobrze ułożyć ani też odłożyć - skonstruowałam sobie "klatkę" z dwóch ławek i po dwa talerze na nich co bym mogła w miarę bezpiecznie odkładać sztangę - no nie jest to najprostsze ćwiczenie na świecie, więc tutaj trochę się pokręcę na niskich ciężarach, żeby się tego dobrze nauczyć

wyciskanie - tu było ok, robiłam ze sztangą w poprzednim treningu więc muszę ciężar pocisnąć

RDL- technika wg instruktora dobra a plery czułam konkretnie (pośladków o dziwo jeszcze nie - ale doms da znać pewnie o sobie jutro )


i dzisiejsza miska:

picie: woda, kawa, pokrzywa, rumianek melisa
suple: tran, krzem, wit b2, b6
warzywa: kalafior, rzodkiewka,papryka

Poza tym na szczęście dziś bez samochodu i jazda mpk za free to mogłam porzucić rower i po treningu spokojnie się załadować do tramwaju

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
dubel

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-09-21 09:58:34

Winners train, losers complain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapiski z dziennika pokładowego Maorissy :)

Następny temat

Chcę wyjść z bagna. Ale jak?

WHEY premium