SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT Sheep str.24/48/rok str.83/101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 104959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ODWADNIANIE DZIEŃ 4.

Planowana i częściowo już zrealizowana micha dzisiejsza:


wypite jak dotąd: 1x kawa, 3x400ml pokrzywy, 1x300ml herbaty zielonej, 500ml wody to be continued

Odczucia: jako że jest DNT, to nie czuję abym była jakaś zniszczona, bólu głowy nie ma, jest lekki skurcz w łydce i widzę jak się wysusza brzuch coraz bardziej. Aha, nadal nie odczuwam jakiegoś wilczego głodu.

Jutrzejszy trening planowo jest taki:
MC 5 x 3-6
wyciskanie żołnierskie 3 8-12
wznosy z opadu 3x12
drążek (opuszczanie)

Nie wiem jeszcze czym sensowym zastąpić MC bo wiadomo, że jedna maszyna nie załatwi sprawy ale może zrobić uginanie i prostowanie nóg 5x15 na nogi?
Bo na plecy zrobię te wznosy - bez zatrzymywania w górze ale 5 serii po 15 powt. Wyciskanie żołnierskie to jakieś maszyny obczaję na barki, bo są na stanie, też 5x15.
A o drążku to może skorzystam z tego podciągania z asekuracją 5x15- wiadomo, że to nie jest dobre ale do celów wypłukania glikogenu to może się nadaje, co?

W ogóle jutro mam pracowe wyjście do restauracji jasna cholera...nie wiem co ja tam będę jadła ale iść muszę Może jak obedrę rybę z panierki będzie ok? I trochę sałatki skubnę? Soli to chyba nie uda mi się uniknąć Mam nadzieję, że to mniejsze zło niż jakiekolwiek ww

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2012-12-04 14:21:30

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w restauracji nie unikniesz soli, mozesz jedynie kombinowac z tym co maja w karcie, moze stak z warzywami jest?
a dlaczego uwazasz ze masz miec napady wilczego głodu? Nie ma takich generalnie LC jest akurat tu chwalona za kontrole tego uczucia

MC to rób uginanie i tye, trening odwadniajacy jest z załozenia najcześciej na maszynach izolujacyh po prostu kazdy mięsien cwiczysz osobno, > Nie rób podciągania bo nie zrobisz tyle ile trzeba rób ściaganie drązka, wznosy ramion z hantelkami ..
pompuj pompuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja byłam przekonana, że jak zabraknie mi ww to umrę z głodu i wycieńczenia i że będę chciała na sklep cukierniczy napadać z bronią w ręku
Dobrze, że chociaz w miarę tłusto mogę szamać, może jakieś własnie warzywka będą i łosoś....

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ODWADNIANIE DZIEŃ 5.
Jedno co mnie zastanawia w tej całej akcji - podejrzanie bezboleśnie to przechodzę Ale do rzeczy;
Trening z dziś:
1) rozgrzewka 8min żwawo orbi
2) uginanie i prostowanie nóg siedząc w superserii 5x15 -> 20kg - moje czwórki zdają się być słabsze niż dwójki, czułam OGIEŃ.
3) wznosy z opadu 5x15 - nogi mi się trzęsły a potem miałam uczucie betonowych prostowników
4) wylewanie wody+unoszenie ramion w przód w superserii 5x15 ->2kg - rzeźnia i masakra, ogień przy obu ćwiczeniach, widok muskli które jednak gdzieś tam są i się uwidaczniają nieco rekompensuje te kaźnie
5) podciąganie na maszynie z przeciwwagą 33kg 5x15- na początku jeszcze łapy bolały po poprzednim ale potem to już plecy też bolały ale walczyłam dzielnie do końca.
6) aero 30 min orbi żwawo - nie mdliło dziwnym trafem

Ciągnie mnie straszliwie do tłuszczu, zwłaszcza oleju z dyni i masła (wczoraj poza miską pochłonęłam z 10g masła i łyżkę tego oleju, mam nadzieję, że to nie zbrodnia

Dziś wyjście pracowe - rozważam dwie opcjie: śledź w oleju albo dużo herbaty i nic do jedzenia (powiem że coś mnie mdli bo szkoda mi trochę tej całej akcji żeby jednym posiłkiem skasować wszystko).

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jedz sledzia po co sie patrzec jak inni jedza słony co prawda ale odbijesz sobei jutro niesoląc to szybko działa
i co sie przejmujesz ze bezboleśnie, zamiast sie cieszyc to fajnie ze ci dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No ciesze się jak nagi w pokrzywach :D wczoraj się zastanawiałam czy mi ta miłość do tłuszczu zostanie na dłużej czy z pierwszą dawką węgli przejdzie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ciesz się, że bezboleśnie idzie co ja bym dała, żeby mieć tak przyjemne pierwsze odwadnianie
Miłość do węgli i tłuszczu da radę połączyć

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Arphiel ale ten związek jest sadłotwórczy chyba , zobaczymy jak to będzie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
mają laski tutaj po 90-100T i 150-200W i sadłogenezy ( ) u nich nie widzę

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapiski z dziennika pokładowego Maorissy :)

Następny temat

Chcę wyjść z bagna. Ale jak?

WHEY premium