SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT Sheep str.24/48/rok str.83/101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 104983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Zjadliwy śledź z ananasem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No pewnie planuję też z jabłkami zrobić

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Z jabłkiem jadam :) dobre połączenie bo nie wali dosłownie tak śledziami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
To z ananasem też będą dobre, daję jeszcze grecki z łyżeczką majonezu i szczyptę curry (tego nie za dużo bo zagłuszy delikatnego ananasa). Polecam również z burakami pieczonymi mam sezon śledziowy aktualnie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dasz rade wywalic nabial z diety? wliczaj warzywa i nie przekraczaj 150g ww,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Dam radę, na jak długo aby dostrzec jakieś efekty? I ile tłuszczu mi wolno wtedy - nie przekraczać 60g czy mogę więcej zapodać?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie przekraczaj i w miare czasu ci jeszcze obnize, przysiady rob w zakresie 10-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No to się doigrałam

Czy ten zakres dotyczy też przysiadów wykrocznych czy tylko takich normalnych?

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2013-01-29 18:47:59

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Micha z dziś:

warzywa: brokuł, rzodkiewka, kalarepa
picie:woda, kawa, skrzyp
suple: 3x2kaps wiesiołka

A ziemniaki to mi wolno (z raz na tydzień jem)?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Micha na dziś (bez nabiału i mało węgli ):

warzywa: wliczone
picie: kawa, woda, skrzyp, pokrzywa
suple: 2x chelamagb6, 3x2kaps wiesiołek

Trening dzisiejszy:


MC- jest lepiej, ale ciężko mi skoczyć bardzo jakoś z tego 70kg, dodatkowe 2,5kg to już było duuuużo. "Depilacja" ud gryfem odbyła się
przysiad sumo - tym razem już na Smithu :( a tam to się bardzo łatwo i szybko dokłada talerze i ciężary robią się kosmiczne
opuszczanie- robiłam do pełnego zwisu i mam dziwne wrażenie, że to mnie dobiło i nie byłam w stanie tu zaprogresować
żołnierskie - dałam mniejszy ciężar aby panować nad tym co robię, pomogła porada żeby spiąć dobrze brzuch i to zapobiegło wychylaniu się do tyłu, ale na pewno nie jest idealnie
shoulder box - tu jak zawsze walka o każdy ruch, drżącymi rękoma wykonane

Aha i składam wniosek o dyspensę żywieniową na 1 dzień - 7 luty (aka tłusty czwartek)

I ponawiam pytanie o ziemniaki - mogę z raz na tydzień?

Winners train, losers complain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapiski z dziennika pokładowego Maorissy :)

Następny temat

Chcę wyjść z bagna. Ale jak?

WHEY premium