SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT Sheep str.24/48/rok str.83/101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 105035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Micha z dzisiaj: 140g B, 61g T i 100w miało być:

picie: woda, kawa, wino
suple: krzem organiczny, tran
warzywa: rzodkiewka, kalafior, kapusta biała, pieczarki

Stwierdzam, że zdecydowanie nie lubię mieć niskich węgli wtedy mam głupie zachcianki i tak oto dziś piłam coś w stylu pepsi max - zmuliło mnie po tym jak złoto. Ble, ble, bleee mam nadzieję, że jutrzejsze pomiary chociaż pokażą efekty tych kaźni

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Najświeższe pomiary:


cośtam spada, ważne że nie przybywa, ale małe te spadki jak na moje męczarnie na niskich ww :P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Wczorajsza micha DNT 140gB,60gT,100gW:

suple: tran, krzem organiczny
picie: woda, kawa, herbata
warzywa: rzodkiewka, kapusta biała, kalafior

Jedząc ostatnią porcję białka (ostatni posiłek) miałam już serdecznie tego białka dość :>

Trening dzisiejszy:


WL: wreszcie! przekroczyłam próg i wycisnęłam te 40kg - ostatkiem sił i drążcymi łapami ale udało się
Bułgary: dopiero ostatnia seria dała mi popalić, aż musiałam sobie przysiąść na dobrą chwilę
Invert rows: pierwszze dwie serie na linii klatki poszły ok, a jak obniżyłam do wysokości pępka to już nie było tak gładko tu widzę pole do manewrów, typu jeszcze niżej drążek lub step pod stopy
MC na prostych w zaleceń Obli: tu nie szalałam z ciężarami bo chciałam ogarnąć poprawne wykonanie, ale ostatnią serię zdecydowanie już poczułam w prostownikach


micha na dziś 1700 BWT 33/33/33:

suple: tran, krzem organiczny
picie: woda, kawa, pokrzywa
warzywa: kapusta, kalafior, rzodkiewka

Pytanko: Cały przyszły tydzień nie będę mogła ćwiczyć bo wyjeżdżam, ale będę miała dostęp do rowerka stacjonarnego i piłki gimnastycznej - jak wtedy jeść i czy/jak ćwiczyć?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Micha z dziś DNT: 100g w, 60g t, 140g B


warzywa: kapusta biała, kalafior, rzodkiewka
picie: woda, kawa, pokrzywa, rumianek
suple: tran, krzem organiczny

Nadal uważam, że z węglami wyższymi było fajniej głodna nie chodzę może jakoś bardzo, ale szukam smaków (ale opieram się na szczęście pokusom ), co mi się nie zdarzało do tej pory. Zapełniam żołądek kapustą i czekam na dzień treningowy kiedy to wciągnę owoca w potreningowym szejku

Moje pytanie odnośnie tygodnia bez treningów nadal aktualne

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Dzisiejszy trening:


MC: starałam się przebrnąć przez 50kg i zrobiłam to, aczkolwiek już się zaczęłam dziwnie hustać przy tej ostatniej serii :> Może lepiej jakbym zaczynała od wiekszego ciężaru i dłużej pracowała tym wyższym zamiast teraz tak stopniować? Hm?
WŻ: trochę więcej mocy niż ostatnio, ale ciągle pomagam sobie kolanami - chyba lepiej tego nie robić tak gdzieś czytałam...
wznosy: po poniedziałkowym mc na prostych nogach czułam żywy ogień w tyle ud i w pośladkach - to chyba znak że coś się dzieje
pull down - 45kg nadal jest dla mnie mega ciężkie i do 8 powt nie dobiję dlatego postanowiłam zrobić więcej powt na mniejszym ciężarze 40kg.


micha dzisiejsza: 1700 BWT 33/33/33

warzywa: kapusta, rzodkiewka, brokuł
suple: krzem organiczny, tran
picie: woda, kawa, pokrzywa

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Micha z dziś: 104g B, 60g T, 100g W

suple: tran, krzem organiczny
picie: woda, kawa, pokrzywa, rumianek
warzywa: rzodkiewka, szpinak, czosnek, kalafior

Ssanie mam nieziemskie i ciężko mi je opanować
Gdzie te czasy z miską pełną węgli

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Owco, faktycznie - przecież Ty miałaś chyba full ww i mało fatu. Uuuuu, zmiany

Trening, który robisz szczerze ubóstwiam Jeśli można:
-w MC, co to znaczy, że huśtało Tobą - odrywałaś stopy?
-żołnierskie: jak kolanami sobie pomagasz? w sensie, że PP robisz?
-wznosy z opadu: po co Ci obciążenie? Przecież to ćwiczenie jest mordęgą samo w sobie

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Misworld: No zmiany i to konrketne, średnio jestem zadowolona z nich ale jakoś to przetrwam jeszcze choć trochę
Przy MC straciłam jakby równowagę i to nie było zbyt przyjemne uczucie.
Zołnierskie - no nie jest to PP, tylko mam ugięte kolana jak mam sztangę przy barkach i je prostuję lekko przy wyciskaniu
Wznosy - ostatnio zaczęłam sie zastanawiać czy coś robię nie tak, bo cc mi nie wystarcza, chyba że zatrzymywałabym się w górze na trochę więcej niż kilka sekund. To samo mam z bułgarami, męczą mnie i potem mdli itd ale jakoś nie czuję takiego palenia jak kiedyś

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
owca niezalenie od tego czy masz przerwe czy nie nie musisz zmieniac diety, to sa krotkie incydenty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Okej, czyli jem jak w DNT jak mam tygodniową przerwę.

Winners train, losers complain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapiski z dziennika pokładowego Maorissy :)

Następny temat

Chcę wyjść z bagna. Ale jak?

WHEY premium