SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[FIT]DT Sheep str.24/48/rok str.83/101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 105350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Czyli zostajemy przy 1700 kcal - 100g ww w DNT a T i B procentowo po równo wtedy? Wychodzi 162,5g białka i 72g tłuszczu - tak ma być czy kalorie też obcinamy?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
dobra w dni nietreningowe obetnij ww do 100g, i nic więcej nie zmieniasz/dodajesz, a białko masz po prostu dojadać do swojego rozkładu, bo raz tu 70g a raz 140g

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-10-01 13:14:09

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Tak jest!

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Miska na dziś:

węgle obcięte do 100g jako że dziś DNT.
picie: woda, kawa, pokrzywa
suple: tran, krzem organiczny, vit b2, vit b6
warzywa: ogórek kiszony, rzodkiewka, fasolka szparagowa

Posiłek nr 1 zajął mi 30 min jedzenia bosz :P

Pytanko- MC na prostych nogach, ten który Obli zaleca zamiast "dzień dobry" to to samo co RDL?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie, RDL masz nogi ugiete i tylek mocno wypinasz, proste nogi sa, prawie, nieugiete i si epochylasz jak przy Good morning, duzo mniejszy cięzar, nawet mozna zrobic garba na dole ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Miska wczorajsza pozostała czysta mimo megawqrwu w pracy - jestem z siebie dumna że nic nie zeżarłam ani nie wypiłam pozamiskowego nawet przy tak małej ilości ww zapchałam się białkiem

Dzisiejsza micha: 1700 BWT 33/33/33

picie: woda, kawa, pokrzywa, rumianek
suple: krzem organiczny, tran - skończyła mi się vit b2 b6 - co polecacie do suplementacji ciekawego?
Aha i jednak sądzę, że ten krzem działa - wypada mi znacznie mniej włosów a używam go ok 3 tygodnie.

Dzisiejszy trening:

MC: przełamałam w końcu barierę i wzięłam te 50kg ale w ostatnich powtórzeniach się nogi lekko trzęsły już
Wyciskanie żołnierskie: przy 20kg nie potrafię bez pomagania sobie kolanami i staram sobie nosa nie złamać
Wznosy: zdecydowanie lepiej je czuję niż RHE - pierwsze dwie serie robiłam z zatrzymaniem w górze na 1s, trzeciej już nie dałam rady w ten sposób. Czy to dobry pomysł aby zatrzymywać się na dłużej zamiast brać coraz cięższe talerze?
Ściąganie drążka: wierzcie lub nie, ale niestety na mojej siłce nie ma tej prostej maszyny, jest inna taka: - czy to ma sens ta maszyna zamiast klasycznego ściągania drążka do klatki? Aha, tutaj przestrzeliłam trochę obciążenie, ale potem się skorygowałam jak już mnie podnosiło razem z uchwytami

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jest jak jest trudno, trzeba sie czasami przystosować, grunt ze masz wolne ciężary a nei tylko takie maszyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i dziubiesz laska w tym MC, i sie boisz dodac cięzaru po kiego stoisz na tym 50kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ok, poprawię się Muszę te moje strachy przed ciężarem w mc przegonić :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Micha z czwartku DNT 1700 - 100g ww - czysta

suple: krzem organiczny, tran
picie: woda, kawa, pokrzywa, herbata czarna
warzywa: rzodkiewka, fasolka szparagowa, brokuł

Trochę dziwna sprawa - nie czuję takiego wielkiego głodu jaki czułam w poprzednim cyklu (wysokie ww i trening split 3xtydz+1dzień aero). Czy to ma jakiś związek ze zmianą treningu i rozkładu BWT?

Dzisiejszy trening:

wiosło: przy tym obciążeniu zaczynam gubić technikę, wprawdzie nie robię garba ale niedokładnie mi idzie to ćwiczenie
przysiad przedni: progres w powtórzeniach, nieduży, chciałam zrobić z 45kg ale tak przygniotłam sobie bicepsa sztangą że mi się odechciało, nie wiem jak to zrobiłam bo podczas ćwiczenia nic nie czułam, dopiero jak odłożyłam sztangę na stepy to mało mi łapa nie odpadła
wyciskanie skośne: poszło nawet ok i miałam ochotę na większy ciężar ale ktoś mi zayebał 12kg
RDL: mały progres, nie jestem zbyt zadowolona, choć chyba poprawiłam technikę bo czuję jak tył ciała pracuje wreszcie.


micha na dziś 1700 BWT 33/33/33

picie: woda, kawa, pokrzywa, rumianek
suple: krzem ograniczny, tran
warzywa: szpinak, rzodkiewka, ogórek kiszony

Rozumiem, że weekend jako DNT też jadę po 100g ww?

Winners train, losers complain.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapiski z dziennika pokładowego Maorissy :)

Następny temat

Chcę wyjść z bagna. Ale jak?

WHEY premium