SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik treningowy (IHS)- by WiechoCn

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
wiecie już ilu zawodników będziecie mieli w kategoriach ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Chyba w sobotę wiadome będzie czy nawet w dzień zawodów .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
będzie wiadomo dopiero w niedzielę około 14:30 jak stawią się na wadze, ale tak myślę, że w granicach 10 do 12 osób, a Wojtek troszkę mniej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
01.03.2013



I posiłek- 200g szynki wieprzowej + sałata lodowa

II posiłek- 190 g indka + marchew + pietruszka

III posiłek- 200 g łopatki wieprzowej + + buraki + sałata lodowa
IV posiłek- 200 g schabu + sałata lodowa + ogórki
V posiłek- 150 g makreli + ogórki



BRAK



3 caps- Iron Test (IHS)- przed snem




Dziś jałowa wpiska, fotek nie robiłem, bo cały dzień w biegu i tak dobrze, że w ogóle udało się ogarnąć z szamką. Większość dnia na badaniach w przychodni sportowej, jedynym pozytywem jest fakt, że wydolność tlenowa znowu poszła w górę od poprzedniego badania, które było rok temu. Jak uda mi się ogarnąć fotki tych badań to wrzucę dla porównania. Teraz jedynie mogę napisać, że Vo2max ( jak się nie mylę to o to chodzi) mam na poziomie 53,9 ml/kg/min
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Rudy zacytuje kogoś " Czytać książkę to mogę w domu " więc ogarniaj filmy , zdjęcia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Spoko Spoko, na razie muszę plecy do porządku doprowadzić i będą fotki, filmiki... Wczorajsze rozciąganie nie pomogło :-/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
Masaż , prysznic ciepło/zimno na zmianę - na noc natrzeć maściom rozgrzewającą owinąć bandażem elastycznym , ubrać bluzę koszulkę i wygrzać to miejsce
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
To samo proponowałem Tomek , tylko świeżak nie tylko Rudego załatwił.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
co . że wpadł jakiś małolat i was tam poskładał tak ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Prysznic wczoraj wieczorem, dzisiaj rano, maść tak samo... zobaczymy jak do jutra będzie.
Wszystko było by normalnie, tylko ten typ za bardzo rzucać nie potrafił. A z początku treningu to z reguły lekko rzucamy. Świeżak się zaparł ile miał pary w łapach, a dodatkowo nogi mu nie wytrzymały to spadł na mnie i dobił do maty...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

Następny temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

electro
Polecane artykuły