wiecie już ilu zawodników będziecie mieli w kategoriach ?
...
będzie wiadomo dopiero w niedzielę około 14:30 jak stawią się na wadze, ale tak myślę, że w granicach 10 do 12 osób, a Wojtek troszkę mniej.
...
01.03.2013
I posiłek- 200g szynki wieprzowej + sałata lodowa
II posiłek- 190 g indka + marchew + pietruszka
III posiłek- 200 g łopatki wieprzowej + + buraki + sałata lodowa
IV posiłek- 200 g schabu + sałata lodowa + ogórki
V posiłek- 150 g makreli + ogórki
BRAK
3 caps- Iron Test (IHS)- przed snem
Dziś jałowa wpiska, fotek nie robiłem, bo cały dzień w biegu i tak dobrze, że w ogóle udało się ogarnąć z szamką. Większość dnia na badaniach w przychodni sportowej, jedynym pozytywem jest fakt, że wydolność tlenowa znowu poszła w górę od poprzedniego badania, które było rok temu. Jak uda mi się ogarnąć fotki tych badań to wrzucę dla porównania. Teraz jedynie mogę napisać, że Vo2max ( jak się nie mylę to o to chodzi) mam na poziomie 53,9 ml/kg/min
I posiłek- 200g szynki wieprzowej + sałata lodowa
II posiłek- 190 g indka + marchew + pietruszka
III posiłek- 200 g łopatki wieprzowej + + buraki + sałata lodowa
IV posiłek- 200 g schabu + sałata lodowa + ogórki
V posiłek- 150 g makreli + ogórki
BRAK
3 caps- Iron Test (IHS)- przed snem
Dziś jałowa wpiska, fotek nie robiłem, bo cały dzień w biegu i tak dobrze, że w ogóle udało się ogarnąć z szamką. Większość dnia na badaniach w przychodni sportowej, jedynym pozytywem jest fakt, że wydolność tlenowa znowu poszła w górę od poprzedniego badania, które było rok temu. Jak uda mi się ogarnąć fotki tych badań to wrzucę dla porównania. Teraz jedynie mogę napisać, że Vo2max ( jak się nie mylę to o to chodzi) mam na poziomie 53,9 ml/kg/min

...
Spoko Spoko, na razie muszę plecy do porządku doprowadzić i będą fotki, filmiki... Wczorajsze rozciąganie nie pomogło :-/
...
Masaż , prysznic ciepło/zimno na zmianę - na noc natrzeć maściom rozgrzewającą owinąć bandażem elastycznym , ubrać bluzę koszulkę i wygrzać to miejsce
...
Prysznic wczoraj wieczorem, dzisiaj rano, maść tak samo... zobaczymy jak do jutra będzie.
Wszystko było by normalnie, tylko ten typ za bardzo rzucać nie potrafił. A z początku treningu to z reguły lekko rzucamy. Świeżak się zaparł ile miał pary w łapach, a dodatkowo nogi mu nie wytrzymały to spadł na mnie i dobił do maty...
Wszystko było by normalnie, tylko ten typ za bardzo rzucać nie potrafił. A z początku treningu to z reguły lekko rzucamy. Świeżak się zaparł ile miał pary w łapach, a dodatkowo nogi mu nie wytrzymały to spadł na mnie i dobił do maty...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- ...
- 41
Następny temat