Rok temu życie osobiste Kasi Dziurskiej w końcu zaczęło się układać. Po długim okresie bycia singielką, w końcu trafiła na miłość życia. Jej partner Emilian Gankowski startował w konkursach Musclemania, federacji promującej naturalną kulturystykę. Miłość kwitła między nimi od samego początku. Emilian wspierał ukochaną podczas jej udziału w programie “Taniec z gwiazdami”, a Kasia towarzyszyła mu w podróży do Las Vegas, gdzie pojechał na Fitness America Weekend. Stali się na tyle popularni, że zostali uczestnikami programu tanecznego “Dance, dance, dance”. Niestety tuż przed finałem, odpadli z programu, ale ich miłość stała się jeszcze silniejsza. Postanowili zrobić sobie małe wakacje i wyjechać do romantycznej Pragi. Tam niespodziewanie Emilian oświadczył się Kasi, która naturalnie powiedziała TAK! Wyglądają na szczęśliwych i zakochanych, aż miło popatrzeć. Serdecznie gratulujemy i czekamy datę ślubu :)

Komentarze (6)
lordknaga

powiem szczerze, ze interesuje sie branza fitness juz kilka dobrych lat(kobieca strona mniej) i zielonego pojecia nie mam , kim jest ona , on zreszta tez %-)

0
ziomus123

j/w. trochę do Dody podobna :)

1
łyksensu

To słabo się interesujesz tą branżą, bo znane osoby, a to niższy szczebel aniżeli Calum Von Moger, Bradley Martyn, czy Lazar Angelov, ale jak widać Polska branża nie jest Ci znana, doszkol się troszkę, tak serio i szczerze :-)

0
lordknaga

ok szefie, zaczynam sie interesowac polska branza, bo widocznie, oboje to nietunizkowe i bardzo interesujace postacie, dzieki za tipy, teraz ide sie doszkolic troszke, wiec odpuszcze lekture lazara, ktory dla mnie jest top branzy miedzynarodowej hehe

0
Trzpiota1

Nawet mój mąż który kompletnie nie interesuje się branżą fitness wie kto to jest Kasia Dziurska :D

2
domosos

W tym lateksowym stroju to fajnie wyglądała.

0