SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy (IHS)- by WiechoCn

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23316
Fajnie prowadzony dziennik , bd wpadał .. patrząc na szamke zrobiłem się głodny, a ja siedzę z twarogiem a Ty takie specjały jesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
Historia pewnego dnia w skrócie:
10:00 początek zawodów w trójboju siłowym
13:40 koniec zawodów w trójboju siłowym ( 3 podejścia w przysiadzie, 3 w wyciskaniu, 1 w martwym- brak czasu)
Biegiem na drugą halę gdzie rozgrywano zawody w Judo.
13:55 już stoimy na macie przygotowani do pierwszych walk. Z mojej strony szału nie zrobiłem. W ostatniej ( jak dobrze pamiętam 5 albo 6 byłem jak wata, nic nie czułem słaniałem się na nogach, przegrana). W końcowym rozrachunku 7 miejsce. Kompan w bojach jak pamiętam to 2 miejsce

Po tak ciężkim dniu należała się prawdziwa nagroda:



To było coś czego jeszcze nie dokonałem w życiu, kolejny up grade dla mojego organizmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
WiechoCn
Historia pewnego dnia w skrócie:
10:00 początek zawodów w trójboju siłowym
13:40 koniec zawodów w trójboju siłowym ( 3 podejścia w przysiadzie, 3 w wyciskaniu, 1 w martwym- brak czasu)
Biegiem na drugą halę gdzie rozgrywano zawody w Judo.
13:55 już stoimy na macie przygotowani do pierwszych walk. Z mojej strony szału nie zrobiłem. W ostatniej ( jak dobrze pamiętam 5 albo 6 byłem jak wata, nic nie czułem słaniałem się na nogach, przegrana). W końcowym rozrachunku 7 miejsce. Kompan w bojach jak pamiętam to 2 miejsce

Po tak ciężkim dniu należała się prawdziwa nagroda:



To było coś czego jeszcze nie dokonałem w życiu, kolejny up grade dla mojego organizmu...





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wojo dopiero może w kwietniu wychylę gdzieś dalej nosa niż tylko tam gdzie muszę

nie wiesz , że niedzwiedzie zimują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Będę trzymał za słowo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
11.01.2013 (Dzień 4)







I posiłek- Jajecznica z 3 jaj domowych na maśle + 100 g schabu + ogórki z cebulą i przyprawami + orzechy


II posiłek- 150 g indyka + szpinak + papryka



III posiłek- 150 g indyka + warzywa gotowane na parze


IV posiłek- 120 g makreli wędzonej (brak weny twórczej by coś dorzucić:) )





Dzisiaj Judo, lekka rozgrzewka ogólnorozwojowa, 30 minut techniki własnej w ruchu, a później walki. Na początek 5 walk po minucie, a następnie 1 walka przez 5 minut. Na koniec brzuch i rozciąganie



5 g Thermo Pump (IHS)- 20 minut przed treningiem

10 g BCAA PLUS (IHS)- podczas treningu

10 g L- glutamine (IHS)- po treningu

2 caps-Vit. C Strong 1000 (Trec) - po treningu

3 caps- Iron Test (IHS)- przed snem







Samopoczucie całkiem dobre jak na piątek, zakwasy troszkę czuć, ale da się z nimi normalnie funkcjonować. Na treningu z kondycją trochę słabo, być może to efekt krótkiego snu. W pełni spokojnie przebrnąłem przez trening, tylko pod koniec 5 minutowej walki czułem zmęczenie materiału i ciężko wchodziły rzuty... Teraz szybko spać bo jutro kolejny trening na siłowni więc trzeba się dobrze zregenerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
WiechoCn

Jak oceniasz produkty IHS ? bo nic nie piszesz o działaniu ?

Jak wpływa Iron test na sen i regenerację ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
Wybaczcie, że dopiero teraz wczorajsza wpiska. Kompletnie nie miałem do tego głowy, edukacja spowodowała, że przysnąłem przy biurku

12.01.2013 (Dzień 5)




I posiłek- Udko z kurczaka + warzywa gotowane na parze



II posiłek- 280 g szynki wieprzowej + sałata lodowa + papryka



III posiłek- 150 g indyka + szpinak + ogórki






Zestaw B: 6 pow. (6 obwodów)

1. 72,5 kg

2. 70 kg

3. 35 kg

4. 35 kg
5. 60 kg
6. Wyskoki dosiężne




10 g Thermo Pump (IHS)- 20 minut przed treningiem

20 g BCAA PLUS (IHS)- podczas treningu

20 g L- glutamine (IHS)- po treningu

2 caps-Vit. C Strong 1000 (Trec) - po treningu

3 caps- Iron Test (IHS)- przed snem








Pobudka była dość późno stąd pierwszy posiłek znalazł się jako przed treningowy. Trening: w dobrym tempie, wszystkie serie wykonane, chociaż ostatnia była z problemami, a to wszystko przez Thermo Pump, bo pompuje godnie...
Jeśli chodzi o IRON TEST to jego działanie jest dość dobre, rano wstając nie czuję się jakby po mnie przejechał walec ( co czasem miałem po ciężkich treningach).


Zmieniony przez - WiechoCn w dniu 2013-01-13 09:54:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

Następny temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

WHEY premium