SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy (IHS)- by WiechoCn

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Dla innych i pilnowanie siebie , jak nie robię fot podglądowych to jakoś ta szama nie ciekawa się robi.

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2013-03-22 17:25:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
hahah aaa jak
Tomku ale wiesz jak jest. Wejdzie ktoś raz, zobaczy, poczyta i prawdopodobnie nigdy nie wróci bo "nudno". A poza tym, że są wszystkie informacje to jeszcze takie bonusy wg mnie są ok. Na filmach można technikę ocenić, a po fotach żarcia przynajmniej jest większe prawdopodobnieństwo, że nikt nie oszukuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
to filmy to pewnie , żeby skorzystać z oceną techniki , dla innych prowadzić dziennik

I tak nie ogarniam ale OK W moich oczach , dziennik prowadzi się dla siebie i ewentualnie po to by ktoś pomógł w razie potrzeby a nie żeby biegać klikać zdjęcia , filmy nagrywać itd ... żeby ktoś sobie mógł popatrzyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jeżeli komuś sprawia to wielką trudność to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
Tomek, ja fotki posiłków robię przede wszystkim dla siebie, czasem po zdjęciach dostaję instrukcję co dodać co odjąć itp. Wpływa to też na moją dyscyplinę w treningu i diecie, bo czuję, że gdybym nie wrzucał tych zdjęć, ubarwiania w jakikolwiek sposób moich wpisek to po czasie bym się znudził samym pisaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
IGM
Meju ale kulturę zapoczątkowałeś w dziale IHS ... Wszyscy słuchają klasycznej!


Przyznam szczerze, że nie wiedziałem o zamiłowaniu Meja do muzyki klasycznej. Widziałem parę filmików z treningów i spodobały mi się podkłady disco polo, to też postanowiłem pójść w inną stronę :)
Jednak zostałem uprzedzony, pozdro Meju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
WiechoCn

nie myślałeś by podszkolić się w BJJ i startować w grapplingu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
Tomasz1405
WiechoCn

nie myślałeś by podszkolić się w BJJ i startować w grapplingu ?


Rozmawiałem o tym z Wojciechem. Jak najbardziej już dawno się nad tym zastanawiałem. 19 kwietnia mam AMPy, dopiero po mogę coś kombinować z grapplingiem i bjj. W każdym razie na obecną chwilę jestem jak najbardziej na tak, żeby potrenować BJJ i skusiłbym się na parę startów w zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
WiechoCn

Fajnie by było spotkać się na macie a myślę , że jakbyś ogarnął elementy parteru to było by ciekawie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Tomek , Bartek ma parter ogarnięty :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

Następny temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

WHEY premium