SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy (IHS)- by WiechoCn

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
wojo zmc
Rudy jak plecy?
Dziś się może widzimy!


Po wczorajszej macie cały połamany, efekt 3 tygodni bez treningu. Wiadomo dzisiaj będę wieczorem na siłowni. Zaczynać od B 10 pow. (4 obwody) czy jechać dalej cykl i robić A 10 pow. (4 obwody)? Bo przed wszystkimi zawodami i kontuzją wychodziłoby właśnie A 10/4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Od początku jakbyś zaczynał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
spoko też tak myślałem, żeby zacząć... o której będziesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
19 marca 2013



I posiłek- 4 jaja domowe+ warzywa


II posiłek- 210g indyka+ buraki+ ogórki


III posiłek- 220g indyka+ buraki+ ogórki+ oliwki


IV posiłek- 150g indyka+ sałata lodowa

V posiłek- 200g indyka+ ogórki+ buraki+ sałata lodowa



Napary:
Kawa+ kakao
2x Pokrzywa z imbirem i cynamonem

Melisa z cynamonem i imbirem- przed snem





Zestaw B 10 powtórzeń (4 obwody):
1.Wiosłowanie sztangą- 70 kg
2.Wyciskanie sztangi skos góra- 67, 5 kg
3.Biceps (modlitewnik)- 32 kg
4.Triceps (wyciskanie francuskie)- 32 kg
5.Uginanie nóg na maszynie- 65 kg
6.Wysoki dosiężne




5g Thermo Pump (IHS)- 20 minut przed treningiem
10g BCAA PLUS (IHS)- 20 minut przed treningiem
10g BCAA PLUS (IHS)- podczas treningu
20 g L- glutamine (IHS)- po treningu
2 caps-Vit. C Strong 1000 (Trec)- po treningu
3 caps- Iron Test (IHS)- przed snem





Ciężki trening, pierwszy raz na siłowni od 3 tygodni. Każdy z obwodów zrobiłem z wielkim trudem, w dodatku cały dzień zmiażdżony wczorajszą matą, to też dało o sobie znać. Załadowałem nowego Thermo Pumpa. Daje o sobie znać, tylko 5g a zrobiło dobre spustoszenie. Waskularyzacja w momencie, a ostatni obwód był na tyle ciężki, że ledwo dałem sobie radę. Walka była do samego końca. Koszulka- jedna woda, szczęśliwy na kolanach wróciłem do mieszkania.



Zmieniony przez - WiechoCn w dniu 2013-03-19 22:31:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Może jakieś wstępne podsumowanie zrobisz?
Na priv się zgadamy Rudy bo już widać efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
wojo zmc
Może jakieś wstępne podsumowanie zrobisz?
Na priv się zgadamy Rudy bo już widać efekty


Spoko, mogę zrobić małe podsumowanie, myślę, że najlepiej będzie pod koniec tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
widzę , że dostawa suplementów przyszła dobrze sobie podjadacie , gdybym ja tak jadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
Tomasz1405
widzę , że dostawa suplementów przyszła dobrze sobie podjadacie , gdybym ja tak jadł




Tak tak nowa dostawa zawitała na salonach, efekt treningu widoczny od razu :) Teraz to już oficjalnie po sesji więc mogę więcej czasu spędzić na zabawie w kuchni

Zmieniony przez - WiechoCn w dniu 2013-03-20 10:18:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5108
Wpiskę ogarnę jutro z rana, bo dziś ledwo żyję, a jeszcze czeka mnie pisanie mojej historii na konkurs :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iron Horse w Zgorzelcu Fitness Plaza 19.01

Następny temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

WHEY premium