SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kropka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Witam Serdecznie:)

Jestem w kropce:( Wychodze z depresji-po tragicznym wypadku, ale moje zyciw sie zmienilo. Chce je uporzadkowac i zaczac od zdrowia. Sport sie przewija przez cale moje zycie- ruch to podstawa, jednak troche kondycja mi spadla.

A wiec chce zaczac od diety , oczywiscie przeczytalam posty dot odzywiania ale mam podst problem-nerwy i stres czasem nie mam na nie wplywu- i ostatnio przez nie jadlam jeden posilek na dzien:( albo dwa:(

Ale zaczynam od poczatku czyli od dnia dzisiejszego:

Śniadanie: serek twaróg z żurawiną

Obiad:pstrąg z surówką

w miedzyczasie jakies dwa jabłka

Podwieczorek bułka grahamka+serek waniliowy

i z uwagi na stres nic wiecej nie dam rady zjesc:(

Kieruje sie 5 posilkami ale ost nie wychodzi mi to kompletnie:(( i prosze nie krzyczec#

Jem duzo ryb bo lubie, mieso sporadycznie, kasze, chcleb ciemny ale ostatnio jakosc wszystko sie pokiełbasiło
Ćwiczenia: aeroby, rozciąganie i pilates-niestety teraz na własną ręke. Staram się ćwiczyć codziennie po troche .
Czy ktos ma jakis pomoc zebym miala jakiegos bata nad glowa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Witam,

na poczatek proponuje poczytac o zasadach zdrowego zywienia w postach podwieszonych oraz o 10 wskazowkach zywieniowych, do ktorych podam link ponizej.

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

To powinno pomoc. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Dzieki za odp, tak przeczytałam ale mimo to mam problem bo moj organizm jest baaardzo głodny rano i o 10 mam taki podst duzy posiłek a potem staram sie nie robic dłużysz przerw niz 3h i cos rzekąsić, jednak po duzym sniadaniu(takie lubie:) potem z apetytem juz kiepsko;/ i przegryzam tylko po to zeby nie robic dłuższych przerw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Stres ma duzy wpływ na nasz apetyt, wiec staraj sie go wyeleminować.
Zacznij pić melisę.
Jak dalej nie pomoze to kup w aptece citropepsin, na pewno pomoze na apetyt

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Cel diety?redukcja?
nic dziwnego ze rano organizm jest głodny jak w dzien,po godzinie 10 prawie nic nie jesz,to przez noc jeszcze bardziej organizm sie "wysuszy".
coś mi sie wydaje ze za dużo zwalasz na stres,bo jakos 2 pierwsze posiłki mozesz jesc normalnie a potem nagle stres cie atakuje?
poprostu zapychasz sie sniadaniem,potem dokladasz obiad i takie sa skutki,jedz mniejsze a wiecej posilkow,powstrzymaj sie na sniadaniu,zjedz troche mniej,potem jedz co 3h posilki stopniowo powiekszajac je az dojdziesz do tylu kcl ile potrzebujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
To prawda, że po śniadaniu czuje się zapchana. Niestety sama się nakręcam stresem. Melise pije, do tego ćwiczę wiec teraz muszę się skupic na małych porcjach. Zresztą najgorsze jest to że przez taki spsób żywienia zwolnił mi się metabolizam i niestety czuję się źle. Muszę się przyłożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
cieszy fakt że jesteś zdeterminowana do tego wszystkiego to już połowa sukcesu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oliwa

Następny temat

Sniadanie jak obiad :D

WHEY premium