SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czesc ! Pare pytan :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
noo jem do godz 18 :D o 18 za zwyczaj owocaaa wstaje 10 , 11 no o 10 jem sniadanko np dzis musli potem o 13 obiadek piers z kurczaka + mizeria nastepnie 18 truskawki :D noo iw ciągu dnia Herbata gorzka bądz woda mineralna ok 2 litrów :P

We live to foght . We foght to live . Odkrywam siebie na nowo ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1602
Warezz, bez obrazy, ale to co napisałeś w dużym stopniu odbiega od prawidłowego żywienia. W każdym posiłku powinno być białko, od pory zależy jakie - czy szybko czy wolno - wchłanialne. Potem węglowodany - na śniadanie i posiłki przedtreningowe KONIECZNE. Daje to nam energię na cały dzień włącznie z treningiem + uzupełnia glikogen.

To tyle w skrócie.
zdr.


Zmieniony przez - varden w dniu 2008-06-24 08:48:28
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
na śniadanie i posiłki przedtreningowe KONIECZNE

a po treningu to już nie?

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
Hyh z tego co mówicie too wydaje mi sie ze to całe odzywianie to jakas paranoja :P Tu białko tam to tam jeszcze cos innego . ja lubie prostote :P Nie wiem co mam o tym wszystkim dalej sądzić.

We live to foght . We foght to live . Odkrywam siebie na nowo ...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko akurat powinieneś mieć w każdym posiłku.
Węglowodany najbardziej są potrzebne organizmowi po treningu oraz rano po nocnej 'głodówce'. W resztę posiłków wrzucasz węglowodany/tłuszczu - według uznania, z tym że na redukcji bardziej ukierunkuj się na tłuszcze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
Plan Treningowy na 2,5 miesiąca


Tygodniowe ćwiczenia
Poniedziałek :
30 przysiadów}
20 brzuszków }
10 pompek}
+ rozciąganie – 6 seri po szkole xD
Wtorek
5 min na skakance
Biegi
30 przysiadów
20 brzuszków}
10 pompek}
Środa
30 przysiadów
20 brzuszków}
10 pompek}
+ rozciąganie 6 seri po szkole xD
Czwartek
10 Min skakanka
Biegi
30 przysiadów
20 brzuszków}
10 pompek}
Piątek
30 przysiadów }
20 brzuszków}
10 pompek }
+ rozciąganie 6 seri po szkole xD

Biegi:
1 tydz. Biegnij 2 minuty, idź 4 minuty (powtórz 5 razy).
2. tydz.Biegnij 3 minut, idź 3 minuty (powtórz 5 razy).
3. tydz.Biegnij 5 minut, idź 2,5 minuty (powtórz 4 razy).
4. tydz.Biegnij 7minut idź 6 minuty (powtórz 3 razy).
5. tydz. Biegnij 8 minut, idź 2 minuty (powtórz 3 razy).
6. tydz. Biegnij 9 minut, idź 2 minuty (powtórz 3 razy).
7. tydz. Biegnij 9 minut, idź 1 minuty (powtórz 3 razy).
8. tydz. Biegnij 13 minut, idź 2 minuty (powtórz 2 razy).
9. tydz.Biegnij 14 minut, idź 1 minuty (powtórz 2 razy).
10. tydz. Biegnij 15 minut.
Rozciaganie :
1 Próby ćwiczenia na drążku
2 Skłony 15 powtórzeń
3 skłony do nóg 15 powtórzeń
4siad w rozkroku skłony do środka do nóg i na zewnątrz 15 powtórzeń
5 siad płaski skłony do wyprostowanej nogo 15 powtórzeń
6 Motylek 15 powtórzeń
7 Rozciąganie w rozkroku
8 wymachy prosta noga 15 powtórzeń
9 Kot 15 powtórzeń
10 Lornetka 15 powtórzeń

~ Chris Lee ~

Co wy na to ? pomoze ? choć troche ?


I potrzebuję jeszcze jednej porady na temat posiłków ma ich być co najmniej 5 dobra alee rano jem sniadanko godzina 6-7 pózniej w szkole jem kanapeczke xD z sałatą i przychodze jem obiad z dwóch dań no i 18 19 kolacja , mój problem polaga na tym ze w szkole mam niezabardzo czas zjesc i co zrobic xD no głupie pytanie ale .. po to jest forum zeby szukac odpowiedzi na pytania a kazdy przypadek jest inny

Zmieniony przez - ChrisLee w dniu 2008-09-10 16:06:44

We live to foght . We foght to live . Odkrywam siebie na nowo ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1972
1. Po 18-19 też trzeba jeść. W ostatnim posiłku nie dawaj węglowodanów, a tylko białko i tłuszcz (no i warzywa).
2. Te ćwiczenia to nie za słabe trochę? Ja tam sie nie znam, ale chyba lepiej byłoby je robić 3 razy/tyg w 2-3 seriach. No i zwiększaj ilość powtórzeń (albo obciążenie) w miarę wzrostu formy... Tzn chodzi mi o ćwiczenia siłowe, nie o rozciąganie, bo o tym to nie mam za bardzo pojęcia

Zmieniony przez - Michawk w dniu 2008-09-10 16:17:57

Zmieniony przez - Michawk w dniu 2008-09-10 16:18:55

Nicht schiessen, Kameraden!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
hmm no 3 razy w tygodniu po 6 seri i rozciagane xD po szkole no a bieganie jest dwa razy w tygodniu ze wzgledu na to ze dopiero no zaczynam przygode z bieganiem , ale tez dlatego zeby nie bylo codziennie to samo takie urozmaicenie . Co do jedzenia po 18- 19 no to nie lubie jecs tak pózno xD bo jak zjem o 21 to brzusio sie buntuje xD Szukam dla siebie jakiegos sportu który mógłbym uprawiac w Wieluniu ktos z wielunia lub okolic ? jakies propozycje ? Jeszcze co do tych weglowodanów białek itd to mógłby ktos to tak jakos bardziej przyystepnie wytłumaczyc xD ...

We live to foght . We foght to live . Odkrywam siebie na nowo ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1972
A to sory, zrozumiałem, że te 6 serii to się odnosi tylko do rozciągania

Nicht schiessen, Kameraden!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chyba już czas

Następny temat

dzień nietreningowy

electro
Polecane artykuły